THCP Flowers

Many people search for THCP flowers and end up with something else after all. The reason is simple: you cannot buy THCP flowers from us, and there is a solid reason for that. Here you can find out why, and...

Filters

Sort by:

41 products

Meshflash Superior-Infused premium flower - Juggernaut OG 1gMeshflash Superior-Infused Premium Flower - Juggernaut OG 1g
MeshFlash Premium Infused CBD Flower - Juggernaut OG 1g
Sale priceFrom €11,90 (€1.190,00/100g)
Meshflash Superior-Infused premium flower - Thunder Diesel 1gMeshflash Superior-Infused Premium Flower - Thunder Diesel 1g
MeshFlash Premium Infused CBD Flower - Thunder Diesel 1g
Sale priceFrom €11,90 (€1.190,00/100g)
Meshflash Superior-Infused premium flower - Mystic Fire 1gMeshflash Superior-Infused Premium Flower - Mystic Fire 1g
MeshFlash Premium Infused CBD Flower - Mystic Fire 1g
Sale priceFrom €11,90 (€1.190,00/100g)
Lotus Special - Blue Lotus Flowers 25gHHC Vapes Shipping DE
Lotus Special - Blauer Lotus Flowers 25g
Sale price€16,90 (€67,60/100g)
T9HC Blüten Balanced 99% 2g | CannabudeHHC Vapes Shipping DE
T9HC Flowers Balanced 99% 2g
Sale price€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Blüten Maui Wowie 99% 2g | CannabudeHHC Vapes Shipping DE
T9HC Flowers Maui Wowie 99% 2g
Sale price€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Blüten Blue Widow 99% 2g | CannabudeHHC Vapes Shipping DE
T9HC Flowers Blue Widow 99% 2g
Sale price€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Blüten Deep 99% 2g | CannabudeHHC Vapes Shipping DE
T9HC Flowers Deep 99% 2g
Sale price€17,90 (€895,00/100g)
Sold out
T9HC Blüten Extreemly 99% 2g | CannabudeHHC Vapes Shipping DE
T9HC Flowers Extreemly 99% 2g
Sale price€17,90 (€895,00/100g)
Sold out
T9HC Blüten Purple Queen 99% 2g | CannabudeHHC Vapes Shipping DE
T9HC Flowers Purple Queen 99% 2g
Sale price€17,90 (€895,00/100g)
Sold out
T9HC Blüten Euforic 99% 2g | CannabudeHHC Vapes Shipping DE
T9HC Flowers Euforic 99% 2g
Sale price€17,90 (€895,00/100g)
CBD-Flower - Snow Kush
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
Sold out
CBD Flower - Austin PowersCBD Flower - Austin Powers
CBD-Flower - Austin Powers
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)

Many people search for THCP flowers and end up with something else after all. The reason is simple: you cannot buy THCP flowers from us, and there is a solid reason for that. Here you can find out why, and what we offer instead.

Why there are no THCP flowers to buy

THCP now falls under the New Psychoactive Substances Act (NpSG) and is therefore not freely available for sale. That is why we deliberately do not stock it. How the legal situation developed in 2026 is explained in the overview of cannabinoids in Germany, and what is behind the substance itself is explained in the guide to THCP.

Which flowers you will find instead

Instead of THCP, we stock other flowers. This starts with classic CBD flowers, such as Lemon Haze or Harlequin, and goes through the HHZ flowers to the Green8 Superior flowers. On top of that, there are the DICHT3R Superior flowers and the Meshflash flowers. Strain names such as Gorilla Glue or Northern Lights describe aroma and genetics.

What you can look out for with these flowers

Every batch comes with a certificate of analysis showing the cannabinoid profile. The CBD flowers come from industrial hemp, and their THC content is lab-tested below the permitted limit. One exception is blue lotus, a botanical flower without cannabinoids that we stock because of its long cultural history.

Frequently asked questions about THCP flowers

Can I buy THCP flowers in Germany?

No. THCP falls under the NpSG and is not freely available for sale. That is why we do not offer the substance.

Which flowers are available instead of THCP flowers?

Our range includes CBD flowers from industrial hemp as well as HHZ and Superior flowers with a different cannabinoid profile. Which one suits you depends mainly on the aroma.

Why is THCP regulated at all?

The legislator has added THCP to the New Psychoactive Substances Act (NpSG). You can read more about it in the THCP guide.