All Flowers

Discover our complete flower range with over 25 strains: from classic HHZ Flowers such as Gorilla Glue and Northern Lights to CBD Flowers all the way to the DICHT3R 40% Superior Flowers and fruity Green8 Superior Flowers. If you prefer...

Filters

Sort by:

62 products

HHZ Flower - Gorilla GlueHHZ Flower - Gorilla Glue
HHZ Flower - Gorilla Glue
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
HHZ Flower - Northern LightsHHZ Flower - Northern Lights
HHZ Flower - Northern Lights
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
HHZ Flower - Super Lemon HazeHHZ Flower - Super Lemon Haze
HHZ Flower - Super Lemon Haze
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
HHZ Flower - Purple DieselHHC Vapes Shipping DE
HHZ Flower - Purple Diesel
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
HHZ Flower - Skunk #1HHZ Flower - Skunk #1
HHZ Flower - Skunk #1
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior flowers - Frozty SkunkDICHT3R - 40% Superior Flowers - Frozty Skunk
Dicht3r - 40% Superior Flowers - Frozty Skunk
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
On sale
HHZ Premium Flower - Blueberry Yum YumHHZ Premium Flower - Blueberry Yum Yum
HHZ Premium Flower - Blueberry Yum Yum
Regular price€12,90 Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior Flowers - Grow-Rilla GlueDICHT3R - 40% Superior Flowers - Grow-Rilla Glue
Dicht3r - 40% Superior Flowers - Grow-Rilla Glue
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
On sale
HHZ Premium Flower - Super Silver HazeHHZ Premium Flower - Super Silver Haze
HHZ Premium Flower - Super Silver Haze
Regular price€12,90 Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior Flowers - Kiki-Melon KushDICHT3R - 40% Superior Flowers - Kiki-Melon Kush
Dicht3r - 40% Superior Flowers - Kiki-Melon Kush
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior Flowers - Cali-Gator WeedDICHT3R - 40% Superior Flowers - Cali-Gator Weed
Dicht3r - 40% Superior Flowers - Cali-Gator Weed
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior Flowers - Haze-FFMDICHT3R - 40% Superior Flowers - Haze-FFM
Dicht3r - 40% Superior Flowers - Haze-FFM
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
On sale
HHZ Premium Flower - Mango KushHHZ Premium Flower - Mango Kush
HHZ Premium Flower - Mango Kush
Regular price€12,90 Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
On sale
HHZ Premium Flower - OrangelloHHZ Premium Flower - Orangello
HHZ Premium Flower - Orangello
Regular price€12,90 Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
CBD Flower - Purple HazeCBD Flower - Purple Haze
CBD-Flower - Purple Haze
Sale priceFrom €9,90 (€895,00/100g)
Green8 Superior Flowers Black Ice 2gHHC Vapes Shipping DE
Green8 Superior Flowers Black Ice 2g
Sale price€16,90 (€845,00/100g)
Green8 Superior Flowers Sushi Cali 2gHHC Vapes Shipping DE
Green8 Superior Flowers Sushi Cali 2g
Sale price€16,90 (€845,00/100g)
CBD Flower - HarlequinCBD-Flower - Harlequin - HHC Vapes
CBD-Flower - Harlequin
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
CBD Flower - Lemon HazeCBD Flower - Lemon Haze
CBD-Flower - Lemon Haze
Sale priceFrom €9,90 (€895,00/100g)
CBD Flower - Surprise BagCBD Flower - Surprise Bag
CBD-Flower - Grab Bag
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
Meshflash Superior-Infused premium flower - Cosmic Kush 1gMeshflash Superior-Infused Premium Flower - Cosmic Kush 1g
MeshFlash Premium Infused CBD Flower - Cosmic Kush 1g
Sale priceFrom €11,90 (€1.190,00/100g)
Sold out
Green8 Superior Flowers Skittlez 2gHHC Vapes Shipping DE
Green8 Superior Flowers Skittlez 2g
Sale price€16,90 (€845,00/100g)
Sold out
CBD Flower - Blueberry Yum YumCBD Flower - Blueberry Yum Yum
CBD-Flower - Blueberry Yum Yum
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
Sold out
SMASH Strawberry OG Super Sauce Flower 2gHHC Vapes Shipping DE
SMASH Strawberry OG Super Sauce Flower 2g
Sale price€16,90 (€845,00/100g)

Discover our complete flower range with over 25 strains: from classic HHZ Flowers such as Gorilla Glue and Northern Lights to CBD Flowers all the way to the DICHT3R 40% Superior Flowers and fruity Green8 Superior Flowers. If you prefer your flowers pre-rolled, you can find the right alternative in our Pre-Rolled Joints range. Discreet DHL shipping from Germany, free shipping from €70.

Buy flowers at Cannabude

At Cannabude you can find over 25 strains from different cannabinoid categories, each one lab-tested. The range goes from CBD flowers from industrial hemp to HHZ flowers and Superior Blends.

HHZ Flowers

Our HHZ Flowers are infused with HHZ (hexahydro-CBZ). HHZ is currently listed neither in the Narcotics Act (BtMG) nor in the annex of the New Psychoactive Substances Act (NpSG) (as of August 2026). In the range you can find proven strain classics such as Gorilla Glue, Northern Lights, Super Lemon Haze, Purple Diesel and Skunk #1. On top of that come our HHZ Premium Flowers with particularly dense buds and a rich terpene profile: Blueberry Yum Yum, Super Silver Haze, Mango Kush and Orangello. All HHZ flowers start from €9.90.

CBD Flowers

Our CBD Flowers come from EU-certified industrial hemp and contain less than 0.2 % THC. Popular strains: Purple Haze with a sweet and fruity aroma, Lemon Haze with a fresh citrus note, Harlequin as an all-rounder and Blueberry Yum Yum for berry fans. If you like surprises, go for the CBD flower surprise bag. To go with them, you can also find CBD Hash and CBD Vapes in our shop.

DICHT3R 40% Superior Flowers

The DICHT3R Superior Flowers rely on a 40 % cannabinoid content in the Superior Blend, according to the manufacturer. The strains Cali-Gator Weed, Frozty Skunk, Kiki-Melon Kush, Grow-Rilla Glue and Haze-FFM each offer a distinctive terpene profile. Especially popular: the 5-for-3 bundle with 5 g at a special price. You can find all DICHT3R products, including the 96% H3 Vapes, on the Dicht3r brand page.

Green8 Superior Flowers

The Green8 Superior Flowers come in a 2 g format in three strains: Skittlez (fruity and sweet), Black Ice (cool and earthy) and Sushi Cali (exotic and tart). The price is €16.90 for 2 g. You can learn more about the brand on the Green8 page.

Blue Lotus Flowers

Besides cannabinoid flowers, we also carry Blue Lotus Flowers, a natural plant product based on Nymphaea caerulea. Available in a 25 g pack for €16.90. You can find other Blue Lotus products such as Blue Lotus Hash in our Blue Lotus collection.