All Flowers

Discover our complete flower range with over 25 strains: from classic HHZ Flowers such as Gorilla Glue and Northern Lights to CBD Flowers all the way to the DICHT3R 40% Superior Flowers and fruity Green8 Superior Flowers. If you prefer...

Filters

Sort by:

62 products

Meshflash Superior-Infused premium flower - Green Dragon 1gMeshflash Superior-Infused Premium Flower - Green Dragon 1g
MeshFlash Premium Infused CBD Flower - Green Dragon 1g
Sale priceFrom €11,90 (€1.190,00/100g)
Meshflash Superior-Infused premium flower - Juggernaut OG 1gMeshflash Superior-Infused Premium Flower - Juggernaut OG 1g
MeshFlash Premium Infused CBD Flower - Juggernaut OG 1g
Sale priceFrom €11,90 (€1.190,00/100g)
Meshflash Superior-Infused premium flower - Thunder Diesel 1gMeshflash Superior-Infused Premium Flower - Thunder Diesel 1g
MeshFlash Premium Infused CBD Flower - Thunder Diesel 1g
Sale priceFrom €11,90 (€1.190,00/100g)
Meshflash Superior-Infused premium flower - Mystic Fire 1gMeshflash Superior-Infused Premium Flower - Mystic Fire 1g
MeshFlash Premium Infused CBD Flower - Mystic Fire 1g
Sale priceFrom €11,90 (€1.190,00/100g)
Highlander Highline 0,7gHHC Vapes Shipping DE
Highlander Highline 0.7g
Sale price€34,90 (€4.985,71/100g)
Dicht3r - Frozty Skunk 25GHHC Vapes Shipping DE
Dicht3r Frozty Skunk Flowers 25g
Sale price€199,00 (€796,00/100g)
SHEESH Budz Forbidden Fruit 98% Superior 1gSHEESH Budz Forbidden Fruit 98% Superior 1g
SHEESH Budz Forbidden Fruit 98% Superior 1g
Sale price€11,90 (€1.190,00/100g)
Lotus Special - Blue Lotus Flowers 25gHHC Vapes Shipping DE
Lotus Special - Blauer Lotus Flowers 25g
Sale price€16,90 (€67,60/100g)
Dicht3r – Crittical Afghani Kush 25gHHC Vapes Shipping DE
Dicht3r Crittical Afghani Kush Flowers 25g
Sale price€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r - Cali-Gator-Weed 25GHHC Vapes Shipping DE
Dicht3r Cali Gator Weed Flowers 25g
Sale price€199,00 (€796,00/100g)
SHEESH Budz Maui Wowie 98% Superior 1gSHEESH Budz Maui Wowie 98% Superior 1g
SHEESH Budz Maui Wowie 98% Superior 1g
Sale price€11,90 (€1.190,00/100g)
Dicht3r - Grow-Rilla-Glue 25GHHC Vapes Shipping DE
Dicht3r Grow Rilla Glue Flowers 25g
Sale price€199,00 (€796,00/100g)
SHEESH Budz Super Lemon Haze 98% Superior 1gHHC Vapes Shipping DE
SHEESH Budz Super Lemon Haze 98% Superior 1g
Sale price€11,90 (€1.190,00/100g)
Dicht3r – Haze FFM 25 gHHC Vapes Shipping DE
Dicht3r Haze FFM Flowers 25g
Sale price€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r - Kikki Melon Kush 25GHHC Vapes Shipping DE
Dicht3r Kikki Melon Kush Flowers 25g
Sale price€199,00 (€796,00/100g)
SHEESH Budz Strawberry Cough 98% Superior 1gSHEESH Budz Strawberry Cough 98% Superior 1g
SHEESH Budz Strawberry Cough 98% Superior 1g
Sale price€11,90 (€1.190,00/100g)
SHEESH Budz Watermelon Zlushie 98% Superior 1gSHEESH Budz Watermelon Zlushie 98% Superior 1g
SHEESH Budz Watermelon Zlushie 98% Superior 1g
Sale price€11,90 (€1.190,00/100g)
SHEESH Budz OG Kush 98% Superior 1gSHEESH Budz OG Kush 98% Superior 1g
SHEESH Budz OG Kush 98% Superior 1g
Sale price€11,90 (€1.190,00/100g)
SHEESH Budz Alien Cookies 98% Superior 1gSHEESH Budz Alien Cookies 98% Superior 1g
SHEESH Budz Alien Cookies 98% Superior 1g
Sale price€11,90 (€1.190,00/100g)
Sold out
SMASH Black DOG Super Sauce Flower 2gHHC Vapes Shipping DE
SMASH Black DOG Super Sauce Flower 2g
Sale price€16,90 (€845,00/100g)
Sold out
SMASH Northern Lights Super Sauce Flower 2gHHC Vapes Shipping DE
SMASH Northern Lights Super Sauce Flower 2g
Sale price€16,90 (€845,00/100g)
Sold out
SMASH Lemon Haze Super Sauce Flower 2gHHC Vapes Shipping DE
SMASH Lemon Haze Super Sauce Flower 2g
Sale price€16,90 (€845,00/100g)
Sold out
T9HC Blüten Extreemly 99% 2g | CannabudeHHC Vapes Shipping DE
T9HC Flowers Extreemly 99% 2g
Sale price€17,90 (€895,00/100g)
Sold out
T9HC Blüten Purple Queen 99% 2g | CannabudeHHC Vapes Shipping DE
T9HC Flowers Purple Queen 99% 2g
Sale price€17,90 (€895,00/100g)

Discover our complete flower range with over 25 strains: from classic HHZ Flowers such as Gorilla Glue and Northern Lights to CBD Flowers all the way to the DICHT3R 40% Superior Flowers and fruity Green8 Superior Flowers. If you prefer your flowers pre-rolled, you can find the right alternative in our Pre-Rolled Joints range. Discreet DHL shipping from Germany, free shipping from €70.

Buy flowers at Cannabude

At Cannabude you can find over 25 strains from different cannabinoid categories, each one lab-tested. The range goes from CBD flowers from industrial hemp to HHZ flowers and Superior Blends.

HHZ Flowers

Our HHZ Flowers are infused with HHZ (hexahydro-CBZ). HHZ is currently listed neither in the Narcotics Act (BtMG) nor in the annex of the New Psychoactive Substances Act (NpSG) (as of August 2026). In the range you can find proven strain classics such as Gorilla Glue, Northern Lights, Super Lemon Haze, Purple Diesel and Skunk #1. On top of that come our HHZ Premium Flowers with particularly dense buds and a rich terpene profile: Blueberry Yum Yum, Super Silver Haze, Mango Kush and Orangello. All HHZ flowers start from €9.90.

CBD Flowers

Our CBD Flowers come from EU-certified industrial hemp and contain less than 0.2 % THC. Popular strains: Purple Haze with a sweet and fruity aroma, Lemon Haze with a fresh citrus note, Harlequin as an all-rounder and Blueberry Yum Yum for berry fans. If you like surprises, go for the CBD flower surprise bag. To go with them, you can also find CBD Hash and CBD Vapes in our shop.

DICHT3R 40% Superior Flowers

The DICHT3R Superior Flowers rely on a 40 % cannabinoid content in the Superior Blend, according to the manufacturer. The strains Cali-Gator Weed, Frozty Skunk, Kiki-Melon Kush, Grow-Rilla Glue and Haze-FFM each offer a distinctive terpene profile. Especially popular: the 5-for-3 bundle with 5 g at a special price. You can find all DICHT3R products, including the 96% H3 Vapes, on the Dicht3r brand page.

Green8 Superior Flowers

The Green8 Superior Flowers come in a 2 g format in three strains: Skittlez (fruity and sweet), Black Ice (cool and earthy) and Sushi Cali (exotic and tart). The price is €16.90 for 2 g. You can learn more about the brand on the Green8 page.

Blue Lotus Flowers

Besides cannabinoid flowers, we also carry Blue Lotus Flowers, a natural plant product based on Nymphaea caerulea. Available in a 25 g pack for €16.90. You can find other Blue Lotus products such as Blue Lotus Hash in our Blue Lotus collection.