All Flowers

Discover our complete flower range with over 25 strains: from classic HHZ Flowers such as Gorilla Glue and Northern Lights to CBD Flowers all the way to the DICHT3R 40% Superior Flowers and fruity Green8 Superior Flowers. If you prefer...

Filters

Sort by:

62 products

SHEESH Budz Tangie Dream 98% Superior 1gSHEESH Budz Tangie Dream 98% Superior 1g
SHEESH Budz Tangie Dream 98% Superior 1g
Sale price€11,90 (€1.190,00/100g)
SHEESH Budz Durban Gelato 98% Superior 1gSHEESH Budz Durban Gelato 98% Superior 1g
SHEESH Budz Durban Gelato 98% Superior 1g
Sale price€11,90 (€1.190,00/100g)
SHEESH Budz Zkittlez 98% Superior 1gSHEESH Budz Zkittlez 98% Superior 1g
SHEESH Budz Zkittlez 98% Superior 1g
Sale price€11,90 (€1.190,00/100g)
T9HC Blüten Balanced 99% 2g | CannabudeHHC Vapes Shipping DE
T9HC Flowers Balanced 99% 2g
Sale price€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Blüten Maui Wowie 99% 2g | CannabudeHHC Vapes Shipping DE
T9HC Flowers Maui Wowie 99% 2g
Sale price€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Blüten Blue Widow 99% 2g | CannabudeHHC Vapes Shipping DE
T9HC Flowers Blue Widow 99% 2g
Sale price€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Blüten Deep 99% 2g | CannabudeHHC Vapes Shipping DE
T9HC Flowers Deep 99% 2g
Sale price€17,90 (€895,00/100g)
Sold out
T9HC Blüten Euforic 99% 2g | CannabudeHHC Vapes Shipping DE
T9HC Flowers Euforic 99% 2g
Sale price€17,90 (€895,00/100g)
CBD-Flower - Snow Kush
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
Sold out
CBD Flower - Austin PowersCBD Flower - Austin Powers
CBD-Flower - Austin Powers
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)

Discover our complete flower range with over 25 strains: from classic HHZ Flowers such as Gorilla Glue and Northern Lights to CBD Flowers all the way to the DICHT3R 40% Superior Flowers and fruity Green8 Superior Flowers. If you prefer your flowers pre-rolled, you can find the right alternative in our Pre-Rolled Joints range. Discreet DHL shipping from Germany, free shipping from €70.

Buy flowers at Cannabude

At Cannabude you can find over 25 strains from different cannabinoid categories, each one lab-tested. The range goes from CBD flowers from industrial hemp to HHZ flowers and Superior Blends.

HHZ Flowers

Our HHZ Flowers are infused with HHZ (hexahydro-CBZ). HHZ is currently listed neither in the Narcotics Act (BtMG) nor in the annex of the New Psychoactive Substances Act (NpSG) (as of August 2026). In the range you can find proven strain classics such as Gorilla Glue, Northern Lights, Super Lemon Haze, Purple Diesel and Skunk #1. On top of that come our HHZ Premium Flowers with particularly dense buds and a rich terpene profile: Blueberry Yum Yum, Super Silver Haze, Mango Kush and Orangello. All HHZ flowers start from €9.90.

CBD Flowers

Our CBD Flowers come from EU-certified industrial hemp and contain less than 0.2 % THC. Popular strains: Purple Haze with a sweet and fruity aroma, Lemon Haze with a fresh citrus note, Harlequin as an all-rounder and Blueberry Yum Yum for berry fans. If you like surprises, go for the CBD flower surprise bag. To go with them, you can also find CBD Hash and CBD Vapes in our shop.

DICHT3R 40% Superior Flowers

The DICHT3R Superior Flowers rely on a 40 % cannabinoid content in the Superior Blend, according to the manufacturer. The strains Cali-Gator Weed, Frozty Skunk, Kiki-Melon Kush, Grow-Rilla Glue and Haze-FFM each offer a distinctive terpene profile. Especially popular: the 5-for-3 bundle with 5 g at a special price. You can find all DICHT3R products, including the 96% H3 Vapes, on the Dicht3r brand page.

Green8 Superior Flowers

The Green8 Superior Flowers come in a 2 g format in three strains: Skittlez (fruity and sweet), Black Ice (cool and earthy) and Sushi Cali (exotic and tart). The price is €16.90 for 2 g. You can learn more about the brand on the Green8 page.

Blue Lotus Flowers

Besides cannabinoid flowers, we also carry Blue Lotus Flowers, a natural plant product based on Nymphaea caerulea. Available in a 25 g pack for €16.90. You can find other Blue Lotus products such as Blue Lotus Hash in our Blue Lotus collection.