THCP Flowers

Many people search for THCP flowers and end up with something else after all. The reason is simple: you cannot buy THCP flowers from us, and there is a solid reason for that. Here you can find out why, and...

Filters

Sort by:

41 products

HHZ Flower - Gorilla GlueHHZ Flower - Gorilla Glue
HHZ Flower - Gorilla Glue
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
HHZ Flower - Northern LightsHHZ Flower - Northern Lights
HHZ Flower - Northern Lights
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
HHZ Flower - Super Lemon HazeHHZ Flower - Super Lemon Haze
HHZ Flower - Super Lemon Haze
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
HHZ Flower - Purple DieselHHC Vapes Shipping DE
HHZ Flower - Purple Diesel
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
HHZ Flower - Skunk #1HHZ Flower - Skunk #1
HHZ Flower - Skunk #1
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior flowers - Frozty SkunkDICHT3R - 40% Superior Flowers - Frozty Skunk
Dicht3r - 40% Superior Flowers - Frozty Skunk
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
On sale
HHZ Premium Flower - Blueberry Yum YumHHZ Premium Flower - Blueberry Yum Yum
HHZ Premium Flower - Blueberry Yum Yum
Regular price€12,90 Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior Flowers - Grow-Rilla GlueDICHT3R - 40% Superior Flowers - Grow-Rilla Glue
Dicht3r - 40% Superior Flowers - Grow-Rilla Glue
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
On sale
HHZ Premium Flower - Super Silver HazeHHZ Premium Flower - Super Silver Haze
HHZ Premium Flower - Super Silver Haze
Regular price€12,90 Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior Flowers - Kiki-Melon KushDICHT3R - 40% Superior Flowers - Kiki-Melon Kush
Dicht3r - 40% Superior Flowers - Kiki-Melon Kush
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior Flowers - Cali-Gator WeedDICHT3R - 40% Superior Flowers - Cali-Gator Weed
Dicht3r - 40% Superior Flowers - Cali-Gator Weed
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior Flowers - Haze-FFMDICHT3R - 40% Superior Flowers - Haze-FFM
Dicht3r - 40% Superior Flowers - Haze-FFM
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
On sale
HHZ Premium Flower - Mango KushHHZ Premium Flower - Mango Kush
HHZ Premium Flower - Mango Kush
Regular price€12,90 Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
On sale
HHZ Premium Flower - OrangelloHHZ Premium Flower - Orangello
HHZ Premium Flower - Orangello
Regular price€12,90 Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
CBD Flower - Purple HazeCBD Flower - Purple Haze
CBD-Flower - Purple Haze
Sale priceFrom €9,90 (€895,00/100g)
Green8 Superior Flowers Black Ice 2gHHC Vapes Shipping DE
Green8 Superior Flowers Black Ice 2g
Sale price€16,90 (€845,00/100g)
Green8 Superior Flowers Sushi Cali 2gHHC Vapes Shipping DE
Green8 Superior Flowers Sushi Cali 2g
Sale price€16,90 (€845,00/100g)
CBD Flower - HarlequinCBD-Flower - Harlequin - HHC Vapes
CBD-Flower - Harlequin
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
CBD Flower - Lemon HazeCBD Flower - Lemon Haze
CBD-Flower - Lemon Haze
Sale priceFrom €9,90 (€895,00/100g)
CBD Flower - Surprise BagCBD Flower - Surprise Bag
CBD-Flower - Grab Bag
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
Meshflash Superior-Infused premium flower - Cosmic Kush 1gMeshflash Superior-Infused Premium Flower - Cosmic Kush 1g
MeshFlash Premium Infused CBD Flower - Cosmic Kush 1g
Sale priceFrom €11,90 (€1.190,00/100g)
Meshflash Superior-Infused premium flower - Green Dragon 1gMeshflash Superior-Infused Premium Flower - Green Dragon 1g
MeshFlash Premium Infused CBD Flower - Green Dragon 1g
Sale priceFrom €11,90 (€1.190,00/100g)
Sold out
Green8 Superior Flowers Skittlez 2gHHC Vapes Shipping DE
Green8 Superior Flowers Skittlez 2g
Sale price€16,90 (€845,00/100g)
Sold out
CBD Flower - Blueberry Yum YumCBD Flower - Blueberry Yum Yum
CBD-Flower - Blueberry Yum Yum
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)

Many people search for THCP flowers and end up with something else after all. The reason is simple: you cannot buy THCP flowers from us, and there is a solid reason for that. Here you can find out why, and what we offer instead.

Why there are no THCP flowers to buy

THCP now falls under the New Psychoactive Substances Act (NpSG) and is therefore not freely available for sale. That is why we deliberately do not stock it. How the legal situation developed in 2026 is explained in the overview of cannabinoids in Germany, and what is behind the substance itself is explained in the guide to THCP.

Which flowers you will find instead

Instead of THCP, we stock other flowers. This starts with classic CBD flowers, such as Lemon Haze or Harlequin, and goes through the HHZ flowers to the Green8 Superior flowers. On top of that, there are the DICHT3R Superior flowers and the Meshflash flowers. Strain names such as Gorilla Glue or Northern Lights describe aroma and genetics.

What you can look out for with these flowers

Every batch comes with a certificate of analysis showing the cannabinoid profile. The CBD flowers come from industrial hemp, and their THC content is lab-tested below the permitted limit. One exception is blue lotus, a botanical flower without cannabinoids that we stock because of its long cultural history.

Frequently asked questions about THCP flowers

Can I buy THCP flowers in Germany?

No. THCP falls under the NpSG and is not freely available for sale. That is why we do not offer the substance.

Which flowers are available instead of THCP flowers?

Our range includes CBD flowers from industrial hemp as well as HHZ and Superior flowers with a different cannabinoid profile. Which one suits you depends mainly on the aroma.

Why is THCP regulated at all?

The legislator has added THCP to the New Psychoactive Substances Act (NpSG). You can read more about it in the THCP guide.