Canapuff

30% off all Canapuff Vapes, Flowers, Hash and Joints with the code CANAPUFF30. Only until Monday.

Filters

Sort by:

29 products

T9HC Vape Extreemly 95% 1ml | CannabudeHHC Vapes Customer Service DE
T9HC Vape Extreemly 95% 1ml
Sale price€34,99
T9HC Vape Euforic 95% 1ml | CannabudeHHC Vapes Customer Service DE
T9HC Euforic Vape 95% 1ml
Sale price€34,99
T9HC Vape Deep 95% 1ml | CannabudeHHC Vapes Customer Service DE
T9HC Deep Vape 95% 1ml
Sale price€34,99
T9HC Vape Balanced 95% 1ml | CannabudeHHC Vapes Customer Service DE
T9HC Balanced Vape 95% 1ml
Sale price€34,99
T8HC Vape Gorilla Kush 95% 1ml | CannabudeHHC Vapes Customer Service DE
T8HC Vape Gorilla Power 95% 1ml | CannabudeHHC Vapes Customer Service DE
T8HC Vape Jungle Monkey 95% 1ml | CannabudeHHC Vapes Customer Service DE
T8HC Vape King Gorilla 95% 1ml | CannabudeHHC Vapes Customer Service DE
T9HC Hash Extreemly 99% | CannabudeHHC Vapes Shipping DE
T9HC Hash Extreemly 99%
Sale price€10,90
T9HC Blüten Balanced 99% 2g | CannabudeHHC Vapes Shipping DE
T9HC Flowers Balanced 99% 2g
Sale price€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Blüten Blue Widow 99% 2g | CannabudeHHC Vapes Shipping DE
T9HC Flowers Blue Widow 99% 2g
Sale price€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Blüten Maui Wowie 99% 2g | CannabudeHHC Vapes Shipping DE
T9HC Flowers Maui Wowie 99% 2g
Sale price€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Blüten Deep 99% 2g | CannabudeHHC Vapes Shipping DE
T9HC Flowers Deep 99% 2g
Sale price€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Joint Deep 99% | CannabudeHHC Vapes Shipping DE
T9HC Joint Deep 99%
Sale price€10,90
T9HC Joint Euforic 99% | CannabudeHHC Vapes Shipping DE
T9HC Joint Euforic 99%
Sale price€10,90
T9HC Joint Balanced 99% | CannabudeHHC Vapes Shipping DE
T9HC Joint Balanced 99%
Sale price€10,90
T9HC Hash Euforic 99% | CannabudeHHC Vapes Shipping DE
T9HC Hash Euforic 99%
Sale price€10,90
Sold out
T9HC Blüten Extreemly 99% 2g | CannabudeHHC Vapes Shipping DE
T9HC Flowers Extreemly 99% 2g
Sale price€17,90 (€895,00/100g)
Sold out
T9HC Blüten Purple Queen 99% 2g | CannabudeHHC Vapes Shipping DE
T9HC Flowers Purple Queen 99% 2g
Sale price€17,90 (€895,00/100g)
Sold out
T9HC Blüten Euforic 99% 2g | CannabudeHHC Vapes Shipping DE
T9HC Flowers Euforic 99% 2g
Sale price€17,90 (€895,00/100g)

Here you'll find all Canapuff products at Cannabude in one place: the T9HC line as flower, hash, joint and vape, plus the T8HC Vapes. All batches are lab-tested. Sold exclusively to adults aged 18 and over.

Canapuff stands for a lean, clearly structured product line. Instead of dozens of strains, there are four recurring aroma profiles that run through every form of consumption. If you like Balanced as a flower, you'll find the same profile as hash, joint or vape too.

The Canapuff product lines

You'll find an overview of all the brand's pens under Canapuff Vapes.

The four aroma profiles

The strain names describe the flavor, not the effect. The content is always the same within a line.

  • Balanced: exotic fruits, citrus freshness, herbal nuances
  • Deep: dark and tropical, floral, with a spicy finish
  • Euforic: ripe cherries and forest berries on an earthy undertone
  • Extreemly: tropical-sweet with citrus and a spicy kick

The flowers add three classic strain names: Purple Queen, Blue Widow and Maui Wowie.

T8HC and T9HC: what's the difference?

Both cannabinoids come from the same family and are made in the lab. They differ in profile and strain selection, not fundamentally in how they're used. We now carry T9HC in all four forms of consumption, T8HC so far as a vape.

How strong the effect is depends on the amount, the form of consumption and your own experience. We make no health-related claims about tolerability or effects. The products are not medicines.

Canapuff and the legal situation

T8HC and T9HC are lab-made cannabinoids and therefore not classic hemp products. The legal classification of new cannabinoids can change at short notice, because lawmakers can add substances retroactively. We've summarized the current status in our guide: Cannabinoids in Germany 2026: the current overview.

Sales are made exclusively to adults aged 18 and over.


Buy Canapuff

At Cannabude, you buy Canapuff with clear content information, documented lab testing and discreet shipping. New in our range: the T9HC Flowers, the T9HC Hash and the pre-rolled T9HC Joints.