Smartshop

I smartshopen hittar du växtbaserade specialiteter utöver cannabinoiderna. Sammansättning och anvisningar finns på respektive produktsida.

Filtrera

Sortera efter:

32 produkter

Lotus Special - blå lotus-hasch 2gHHC_Vapes_Shipping_SE
Lotus Special - Blå Lotus Hasch 2g
REA-pris€24,90 (€1.245,00/100g)
Buff Kokanna 1gBuff Kokanna 1g - HHC VAPES
Buff Kokanna 1g
REA-pris€39,90 (€3.990,00/100g)
Lotus Special - blå lotusblommor 25gHHC_Vapes_Shipping_SE
Lotus Special - Blå Lotusblommor 25g
REA-pris€16,90 (€67,60/100g)
Kratompulver 50g - Green Maeng DaHHC_Vapes_Shipping_SE
Kratompulver 50g - Grön Maeng Da
REA-pris€19,90 (€39,80/100g)
Kratompulver 50g - Yellow BaliHHC_Vapes_Shipping_SE
Kratompulver 50g - Gul Bali
REA-pris€19,90 (€39,80/100g)
Kratompulver 50g - Green AppleHHC_Vapes_Shipping_SE
Kratompulver 50g - Grönt äpple
REA-pris€19,90 (€39,80/100g)
Kratompulver 50g - Lemon & LimeHHC_Vapes_Shipping_SE
Kratompulver 50g - Citron & Lime
REA-pris€19,90 (€39,80/100g)
Kratompulver 50g - CherryHHC_Vapes_Shipping_SE
Kratompulver 50g - Körsbär
REA-pris€19,90 (€39,80/100g)
Kanna Vape Pen - CherryHHC_Vapes_Shipping_SE
Kanna Vape Pen - NatureHHC_Vapes_Shipping_SE
Kanna Vape Pen - Natur
REA-pris€34,90
Kanna Vape Pen - EisbonbonHHC_Vapes_Shipping_SE
Kanna Vape Pen - Isgodis
REA-pris€34,90
Kratompulver 25g - Red Maeng DaHHC_Vapes_Shipping_SE
Kratompulver 25g - Röd Maeng Da
REA-pris€9,90 (€39,60/100g)
Kratompulver 25g - Pure GreenHHC_Vapes_Shipping_SE
Kratompulver 25g - Ren Grön
REA-pris€9,90 (€39,60/100g)
Utsåld
Kratompulver 25g - Borneo WhiteHHC_Vapes_Shipping_SE
Kratompulver 25g - Borneo Vit
REA-pris€9,90 (€39,60/100g)
Utsåld
Blå Lotus Pre RollBlauer Lotus Pre Roll | Cannabude
Blå Lotus Förrullad
REA-pris€9,90
Utsåld
Kratompulver 50g - White SumatraHHC_Vapes_Shipping_SE
Kratompulver 50g - Vit Sumatra
REA-pris€19,90 (€39,80/100g)
Utsåld
Kratompulver 50g - Red Maeng DaHHC_Vapes_Shipping_SE
Kratompulver 50g - Röd Maeng Da
REA-pris€19,90 (€39,80/100g)
Utsåld
Kanna Vape Pen - Pina ColadaHHC_Vapes_Shipping_SE

Smartshoppen förenar traditionella växtprodukter med moderna produktformer i ett tydligt strukturerat urval. Här möts klassiska botaniska produkter och innovativa format som droppar, edibles eller pouches: överskådligt, jämförbart och vardagsvänligt. I stället för isolerade produkter är det kombinationen av mångfald, kvalitet och flexibla format som räknas.

Smartshop: moderna produkter

Den som vill beställa i smartshoppen letar inte efter vilken kategori som helst, utan efter ett genomtänkt urval av moderna format och traditionella växtprodukter. Vår smartshop samlar olika produktformer, beprövade örter och tidsenliga format på ett ställe. I stället för oöverskådliga enskilda erbjudanden hittar du här orientering, jämförbarhet och en tydlig indelning av de olika produkttyperna.

Oavsett om det gäller edibles, droppar eller pouches: smartshopprodukter riktar sig till alla som vill välja medvetet och sätter värde på kvalitet och transparenta produktuppgifter. Kategorin förenar botaniska klassiker som kratom, kanna eller blå lotus med moderna format som passar bra in i vardagen.

Vad utmärker en modern smartshop?

I smartshoppen hittar du växtbaserade skatter, örter, extrakt och innovativa formuleringar. I centrum står din valfrihet. Du kan välja mellan traditionella växter och tidsenliga produktformer, utan att behöva binda dig till ett stelt användningskoncept.

Till skillnad från klassiska kategorier står här inte en enskild ingrediens i fokus, utan möjligheten att välja produkter efter form och personliga preferenser. Just därför kompletterar växtbaserade klassiker och moderna format som vapes eller droppar varandra så bra i den här kategorin.

Populära produktformer i överblick

Produkterna i smartshoppen skiljer sig inte bara i innehåll, utan framför allt i form. Den avgör hur flexibel och vardagsvänlig en produkt är för dig.

  • Edibles: Formatet i snacksform, diskret och med en långvarig aromprofil.
  • Droppar: Flytande format med exakt, ren och okomplicerad hantering.
  • Pouches: Moderna, kompakta och helt utan ånga eller rök, ett särskilt diskret format.

Växtbaserade klassiker i smartshoppen

Förutom moderna format utgör botaniska klassiker grunden för många produkter. Dessa växter har uppskattats länge och finns i dag hos oss i mycket olika utföranden.

Kratom erbjuds oftast som pulver och hör till de mest kända traditionella växterna i smartshoppen. Urvalet av olika varianter låter dig orientera dig efter din personliga smak.

Kanna är också en växt med lång tradition, som i dag finns både som pulver och i moderna format som vapes eller extrakt. Så finns klassikern även i tidsenliga format.

Blå lotus erbjuds främst som blomma eller joint och är känd för sin karakteristiska arom. I smartshoppen kompletterar den sortimentet med en botaniskt präglad produktlinje.

Moderna lösningar för vardagen

Tidsenliga smartshopprodukter satsar på tydliga format och enkel användning. Pouches, droppar och standardiserade pulver gör det möjligt för dig att använda produkter på ett målinriktat sätt, utan att det krävs någon omständlig förberedelse.

Edibles satsar framför allt på smak. Den som vill få en överblick över hela urvalet hittar i vår smartshop en strukturerad sammanställning av alla höjdpunkter.

Kvalitet och urval utan kompromisser

I smartshoppen står för oss inte den rena mängden, utan kvaliteten på urvalet i fokus. Högkvalitativa råvaror, noggrann bearbetning och transparent information är grunden för ditt beslut.

Oavsett om det är klassiskt växtbaserat eller modernt förädlat: det avgörande är att ursprung och bearbetning förblir spårbara. Så kan du lita på en kontrollerad standard vid varje köp.

Varför köpa smartshopprodukter online?

Att köpa smartshopprodukter online ger dig framför allt en sak: överblick. I stället för att mödosamt leta upp enskilda växter samlar vi olika format och moderna lösningar i en tydlig kategori. Blandningen av klassiker och innovationer är perfekt för alla som sätter värde på mångfald och ett strukturerat produkturval.

Du beställer diskret och bekvämt online. I vår webbutik hittar du även specialiserade områden som HHZ Vapes, CBD Vapes eller moderna linjer som JUMANJI Vapes.