SMASH Super Sauce Flowers

Maximal aromatäthet genom super sauce-förädling – SMASH Flowers för kännare med höga krav

Filtrera

Sortera efter:

4 produkter

Utsåld
SMASH Black DOG Super Sauce Flower 2gHHC_Vapes_Shipping_SE
SMASH Black DOG Super Sauce Flower 2g
REA-pris€16,90 (€845,00/100g)
Utsåld
SMASH Lemon Haze Super Sauce blomma 2gHHC_Vapes_Shipping_SE
SMASH Lemon Haze Super Sauce Blomma 2g
REA-pris€16,90 (€845,00/100g)
Utsåld
SMASH Strawberry OG Super Sauce Flower 2gHHC_Vapes_Shipping_SE
SMASH Strawberry OG Super Sauce Blomma 2g
REA-pris€16,90 (€845,00/100g)
Utsåld
SMASH Northern Lights Super Sauce Flower 2gHHC_Vapes_Shipping_SE
SMASH Northern Lights Super Sauce Flower 2g
REA-pris€16,90 (€845,00/100g)

Vad som skiljer SMASH-blommorna från vanliga syns direkt: Super Sauce-behandlingen ger dem en kådig, glänsande yta. I den här kategorin hittar du SMASH Super Sauce Flowers i 2-gramsformat. Den som vill köpa SMASH Super Sauce Flower letar oftast efter just det här förädlade utseendet.

Köpa SMASH Super Sauce Flower: sorterna

Fyra genetiker ingår i sortimentet. Northern Lights ger den jordigt söta indica-profilen med kådigt djup, Black DOG är kryddigt jordig och tät, Strawberry OG förenar jordgubbe med OG-karaktär, Lemon Haze står för den citrusaktiga Haze-tonen. Var och en levereras som 2-gramsenhet.

Vad Super Sauce betyder

Super Sauce-behandlingen ger den kådiga, glänsande ytstruktur som linjen har fått sitt namn efter. Det gör att blommorna skiljer sig från standardvaror både till utseende och profil. Mer om märket finns på SMASH-sidan.

Klassificering

Cannabinoidprofilen är labbtestad och dokumenterad på respektive produktsida. Andra blommor hittar du i blomöversikten.

Vanliga frågor om SMASH Super Sauce Flowers

Var kan jag köpa SMASH Super Sauce Flower?

Direkt i den här kollektionen, i 2-gramsenheter.

Vad är Super Sauce-behandlingen?

En förädling som ger blomman en kådig, glänsande yta.