Green8 Superior Blommor

Green8 Superior Blommor – intensiv arom, kontrollerad kvalitet och en tydlig cannabinoidprofil

Filtrera

Sortera efter:

3 produkter

Green8 Superior blommor Black Ice 2gHHC_Vapes_Shipping_SE
Green8 Superior Blüten Black Ice 2g
REA-pris€16,90 (€845,00/100g)
Green8 Superior blommor Sushi Cali 2gHHC_Vapes_Shipping_SE
Green8 Superior Blüten Sushi Cali 2g
REA-pris€16,90 (€845,00/100g)
Utsåld
Green8 Superior blommor Skittlez 2gHHC_Vapes_Shipping_SE
Green8 Superior Blüten Skittlez 2g
REA-pris€16,90 (€845,00/100g)

Green8 är en kompakt men självständig blomlinje. I stället för en oändlig sortlista finns några markanta profiler i 2-gramsenheter. Den som vill köpa Green8-blommor letar oftast efter just denna tydliga, något egensinniga smakkaraktär.

Köpa Green8-blommor: sorterna

Black Ice är flaggskeppet, en sval och kryddig profil med lätt söt underton som påminner om en vinterlig karaktär. Skittlez går åt det fruktigt färgglada hållet, Sushi Cali ger en egensinnig, fräsch profil. Sortnamnen beskriver arom och genetik.

Klassificering

Green8-blommorna är labbtestade och levereras i 2-gramsenheter. Försäljning sker från 18 år. Mer om märket finns på Green8-sidan. Om du vill jämföra andra blommor kan du titta in bland HHZ-blommor eller CBD-blommor.

Vanliga frågor om Green8-blommor

Var kan jag köpa Green8-blommor?

Direkt i den här kollektionen, i 2-gramsenheter.

Vad står Black Ice för?

För en sval och kryddig aromprofil med lätt söt underton, den mest kända Green8-sorten.