DICHT3R - 40 % överlägsna blommor

DICHT3R är en av de mest utmärkande blomserierna i shoppen, med egna sortnamn och tydlig igenkänning. Om du vill köpa DICHT3R-blommor hittar du urvalet här, från den lilla mängden för att testa till förpackningen på 25 gram. Köp DICHT3R-blommor: sorterna...

Filtrera

Sortera efter:

14 produkter

DICHT3R - 40% Superior blommor - Cali-Gator WeedDICHT3R - 40% Superior Blommor - Cali-Gator Weed
DICHT3R - 40% Överlägsna Blommor - Cali-Gator Weed
REA-prisFrån €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior blommor - Frozty SkunkDICHT3R - 40% Superior Blommor - Frozty Skunk
DICHT3R - 40% Överlägsna Blommor - Frozty Skunk
REA-prisFrån €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior blommor - Grow-Rilla GlueDICHT3R - 40% Superior Blommor - Grow-Rilla Glue
DICHT3R - 40% Överlägsna Blommor - Grow-Rilla Glue
REA-prisFrån €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior blommor - Haze-FFMDICHT3R - 40% Superior Blommor - Haze-FFM
DICHT3R - 40% Överlägsna Blommor - Haze-FFM
REA-prisFrån €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior blommor - Kiki-Melon KushDICHT3R - 40% Superior Blommor - Kiki-Melon Kush
DICHT3R - 40% Överlägsna Blommor - Kiki-Melon Kush
REA-prisFrån €9,90 (€990,00/100g)
Dicht3r - Cali-Gator-Weed 25GHHC_Vapes_Shipping_SE
Dicht3r - Cali-Gator-Weed 25G
REA-pris€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r - Grow-Rilla-Glue 25GHHC_Vapes_Shipping_SE
Dicht3r - Grow-Rilla-Glue CBD Blommor 25g
REA-pris€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r - Kikki Melon Kush 25GHHC_Vapes_Shipping_SE
Dicht3r - Kikki Melon Kush CBD-blommor 25g
REA-pris€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r - Frozty Skunk 25GHHC_Vapes_Shipping_SE
Dicht3r - Frozty Skunk CBD-blommor 25g
REA-pris€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r – Haze FFM 25 gHHC_Vapes_Shipping_SE
Dicht3r – Haze FFM CBD-blommor 25g
REA-pris€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r – Crittical Afghani Kush 25gHHC_Vapes_Shipping_SE
Dicht3r – Crittical Afghani Kush CBD-blommor 25g
REA-pris€199,00 (€796,00/100g)

DICHT3R är en av de mest utmärkande blomserierna i shoppen, med egna sortnamn och tydlig igenkänning. Om du vill köpa DICHT3R-blommor hittar du urvalet här, från den lilla mängden för att testa till förpackningen på 25 gram.

Köp DICHT3R-blommor: sorterna

Serien har egensinniga namn som Haze-FFM, Grow-Rilla Glue, Kiki-Melon Kush eller Frozty Skunk. Bakom dem finns olika aromprofiler, från kryddigt jordig till söt och fruktig. Cannabinoidprofilen dokumenteras i COA:t för varje batch. Sortnamnen beskriver arom och genetik.

Liten mängd eller 25 g-förpackning

De flesta sorterna finns i en behändig mängd att testa. Vissa, som Haze-FFM eller Frozty Skunk, kan du också få i 25-gramsförpackning när du har hittat din sort och inte vill beställa hela tiden.

Klassning

DICHT3R-blommorna är labbtestade, och cannabinoidprofilen står i COA:t för respektive batch. Försäljning sker från 18 år. Om du också letar efter märket som vape hittar du det bland DICHT3R Vapes.

Vanliga frågor om DICHT3R-blommor

Var kan jag köpa DICHT3R-blommor?

Direkt i den här kollektionen, styckvis för att testa eller i 25-gramsförpackning.

Vad betyder sortnamnen?

Namn som Grow-Rilla Glue eller Kiki-Melon Kush står för respektive arom- och genetikprofil. Cannabinoidprofilen står i COA:t.