Alla blommor

Upptäck hela vårt blomsortiment med över 25 sorter: från klassiska HHZ-blommor som Gorilla Glue och Northern Lights, via CBD-blommor till DICHT3R 40% Superior-blommor och fruktiga Green8 Superior-blommor. Vill du hellre ha blommorna färdigrullade hittar du rätt alternativ bland våra Pre-Rolled...

Filtrera

Sortera efter:

62 produkter

HHZ-blomma - Gorilla GlueHHZ Blomma - Gorilla Glue
HHZ Blomma - Gorilla Glue
REA-prisFrån €9,90 (€990,00/100g)
HHZ-blomma - Northern LightsHHZ Blomma - Northern Lights
HHZ Blomma - Norrsken
REA-prisFrån €9,90 (€990,00/100g)
HHZ-blomma - Super Lemon HazeHHZ Blomma - Super Lemon Haze
HHZ Blomma - Super Lemon Haze
REA-prisFrån €9,90 (€990,00/100g)
HHZ-blomma - Purple DieselHHC_Vapes_Shipping_SE
HHZ Blomma - Purple Diesel
REA-prisFrån €9,90 (€990,00/100g)
HHZ blomma - Skunk #1HHZ Blomma - Skunk #1
HHZ Blomma - Skunk #1
REA-prisFrån €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior blommor - Frozty SkunkDICHT3R - 40% Superior Blommor - Frozty Skunk
DICHT3R - 40% Överlägsna Blommor - Frozty Skunk
REA-prisFrån €9,90 (€990,00/100g)
Till salu
HHZ premiumblomma - Blueberry Yum YumHHZ Premium Blomma - Blueberry Yum Yum
HHZ Premium Blomma - Blueberry Yum Yum
Pris€12,90 REA-prisFrån €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior blommor - Grow-Rilla GlueDICHT3R - 40% Superior Blommor - Grow-Rilla Glue
DICHT3R - 40% Överlägsna Blommor - Grow-Rilla Glue
REA-prisFrån €9,90 (€990,00/100g)
Till salu
HHZ premiumblomma - Super Silver HazeHHZ Premium Blomma - Super Silver Haze
HHZ Premium Blomma - Super Silver Haze
Pris€12,90 REA-prisFrån €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior blommor - Kiki-Melon KushDICHT3R - 40% Superior Blommor - Kiki-Melon Kush
DICHT3R - 40% Överlägsna Blommor - Kiki-Melon Kush
REA-prisFrån €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior blommor - Cali-Gator WeedDICHT3R - 40% Superior Blommor - Cali-Gator Weed
DICHT3R - 40% Överlägsna Blommor - Cali-Gator Weed
REA-prisFrån €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior blommor - Haze-FFMDICHT3R - 40% Superior Blommor - Haze-FFM
DICHT3R - 40% Överlägsna Blommor - Haze-FFM
REA-prisFrån €9,90 (€990,00/100g)
Till salu
HHZ Premium-blomma - Mango KushHHZ Premium Blomma - Mango Kush
HHZ Premium Blomma - Mango Kush
Pris€12,90 REA-prisFrån €9,90 (€990,00/100g)
Till salu
HHZ Premium-blomma - OrangelloHHZ Premium Blomma - Orangello
HHZ Premium Blomma - Orangello
Pris€12,90 REA-prisFrån €9,90 (€990,00/100g)
CBD-blomma - Purple HazeCBD-Blomma - Purple Haze
CBD-blomma - Purple Haze
REA-prisFrån €9,90 (€895,00/100g)
Green8 Superior blommor Black Ice 2gHHC_Vapes_Shipping_SE
Green8 Superior Blüten Black Ice 2g
REA-pris€16,90 (€845,00/100g)
Green8 Superior blommor Sushi Cali 2gHHC_Vapes_Shipping_SE
Green8 Superior Blüten Sushi Cali 2g
REA-pris€16,90 (€845,00/100g)
CBD-blomma - HarlequinCBD-blomma - Harlequin - HHC VAPES
CBD-blomma - Harlequin
REA-prisFrån €9,90 (€990,00/100g)
CBD-blomma - Lemon HazeCBD-Blomma - Lemon Haze
CBD-blomma - Lemon Haze
REA-prisFrån €9,90 (€895,00/100g)
CBD-blomma - ÖverraskningspåseCBD-Blomma - Överraskningspåse
CBD-blomma - överraskningspåse
REA-prisFrån €9,90 (€990,00/100g)
Meshflash Superior-Infused premiumblomma - Cosmic Kush 1gMeshflash Superior-Infused Premium-Blomma - Cosmic Kush 1g
Meshflash Premium Infunderad CBD Blomma - Cosmic Kush 1g
REA-prisFrån €11,90 (€1.190,00/100g)
Utsåld
Green8 Superior blommor Skittlez 2gHHC_Vapes_Shipping_SE
Green8 Superior Blüten Skittlez 2g
REA-pris€16,90 (€845,00/100g)
Utsåld
CBD-blomma - Blueberry Yum YumCBD-Blomma - Blueberry Yum Yum
CBD-blomma - Blueberry Yum Yum
REA-prisFrån €9,90 (€990,00/100g)
Utsåld
SMASH Strawberry OG Super Sauce Flower 2gHHC_Vapes_Shipping_SE
SMASH Strawberry OG Super Sauce Blomma 2g
REA-pris€16,90 (€845,00/100g)

Upptäck hela vårt blomsortiment med över 25 sorter: från klassiska HHZ-blommor som Gorilla Glue och Northern Lights, via CBD-blommor till DICHT3R 40% Superior-blommor och fruktiga Green8 Superior-blommor. Vill du hellre ha blommorna färdigrullade hittar du rätt alternativ bland våra Pre-Rolled Joints. Diskret DHL-frakt från Tyskland, fri frakt från 70 €.

Köp blommor hos Cannabude

Hos Cannabude hittar du över 25 sorter från olika cannabinoidkategorier, var och en labbtestad. Sortimentet sträcker sig från CBD-blommor av industrihampa via HHZ-blommor till Superior Blends.

HHZ-blommor

Våra HHZ-blommor är förädlade med HHZ (hexahydro-CBZ). HHZ finns i nuläget varken med i den tyska narkotikalagen (BtMG) eller i bilagan till lagen om nya psykoaktiva ämnen (NpSG) (per augusti 2026). I sortimentet hittar du beprövade sortklassiker som Gorilla Glue, Northern Lights, Super Lemon Haze, Purple Diesel och Skunk #1. Till det kommer våra HHZ Premium-blommor med särskilt täta buds och en rik terpenprofil: Blueberry Yum Yum, Super Silver Haze, Mango Kush och Orangello. Alla HHZ-blommor finns från 9,90 €.

CBD-blommor

Våra CBD-blommor kommer från EU-certifierad industrihampa och innehåller mindre än 0,2 % THC. Populära sorter: Purple Haze med söt och fruktig arom, Lemon Haze med frisk citrustoning, Harlequin som allrounder och Blueberry Yum Yum för bärälskare. Vill du bli överraskad, ta CBD-blommornas överraskningspåse. Som komplement hittar du också CBD-hasch och CBD Vapes i vår butik.

DICHT3R 40% Superior-blommor

DICHT3R Superior-blommorna satsar enligt tillverkaren på 40 % cannabinoidhalt i Superior Blend. Sorterna Cali-Gator Weed, Frozty Skunk, Kiki-Melon Kush, Grow-Rilla Glue och Haze-FFM har var och en en egen terpenprofil. Särskilt populärt: paketet 5 för 3 med 5 g till förmånligt pris. Alla DICHT3R-produkter, även 96% H3 Vapes, hittar du på Dicht3r-märkessidan.

Green8 Superior-blommor

Green8 Superior-blommorna finns i 2 g-format i tre sorter: Skittlez (fruktig och söt), Black Ice (sval och jordig) och Sushi Cali (exotisk och kärv). Priset är 16,90 € för 2 g. Mer om märket får du veta på Green8-sidan.

Blå lotus-blommor

Utöver cannabinoidblommor har vi också blå lotus-blommor, en växtbaserad naturprodukt baserad på Nymphaea caerulea. Finns i 25 g-förpackning för 16,90 €. Fler blå lotus-produkter som blå lotus-hasch hittar du i vår Blå lotus-kollektion.