DICHT3R

Den här kategorin är DICHT3R:s förrådshörna. Medan blommorna på andra ställen finns i små mängder att testa handlar det här om 25-gramsförpackningen. Om du vill köpa DICHT3R och redan känner din sort slipper du med den stora förpackningen beställa om...

Filtrera

Sortera efter:

6 produkter

Dicht3r - Cali-Gator-Weed 25GHHC_Vapes_Shipping_SE
Dicht3r - Cali-Gator-Weed 25G
REA-pris€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r - Grow-Rilla-Glue 25GHHC_Vapes_Shipping_SE
Dicht3r - Grow-Rilla-Glue CBD Blommor 25g
REA-pris€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r - Kikki Melon Kush 25GHHC_Vapes_Shipping_SE
Dicht3r - Kikki Melon Kush CBD-blommor 25g
REA-pris€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r - Frozty Skunk 25GHHC_Vapes_Shipping_SE
Dicht3r - Frozty Skunk CBD-blommor 25g
REA-pris€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r – Haze FFM 25 gHHC_Vapes_Shipping_SE
Dicht3r – Haze FFM CBD-blommor 25g
REA-pris€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r – Crittical Afghani Kush 25gHHC_Vapes_Shipping_SE
Dicht3r – Crittical Afghani Kush CBD-blommor 25g
REA-pris€199,00 (€796,00/100g)

Den här kategorin är DICHT3R:s förrådshörna. Medan blommorna på andra ställen finns i små mängder att testa handlar det här om 25-gramsförpackningen. Om du vill köpa DICHT3R och redan känner din sort slipper du med den stora förpackningen beställa om hela tiden.

Köp DICHT3R: 25 g-sorterna

Sex sorter finns i 25-gramsförpackning. Haze FFM har en dubbeläppelkaraktär med aniston, Frozty Skunk är fruktig och sval med mentolavslutning, och Cali-Gator-Weed och Grow-Rilla-Glue har egna profiler. Dessutom Kikki Melon Kush och Crittical Afghani Kush. Cannabinoidprofilen dokumenteras i COA:t för varje batch.

Varför den stora förpackningen

25 gram är anpassat för att ha i förråd. Det lönar sig när du har hittat din sort och använder den regelbundet, i stället för att köpa små mängder om och om igen. Om du vill testa först hittar du de mindre enheterna bland DICHT3R-blommorna.

Mer från DICHT3R

Förutom blommor finns märket också som vape. DICHT3R Vapes har samma aromnamn.

Vanliga frågor om DICHT3R

Var kan jag köpa DICHT3R-blommor i förrådsmängd?

Direkt i den här kollektionen, i 25-gramsförpackning.

Vad är skillnaden mot de vanliga DICHT3R-blommorna?

Här handlar det om den stora förpackningen på 25 g, de mindre mängderna finns bland DICHT3R-blommorna.

Vad finns i blommorna?

Cannabinoidprofilen dokumenteras i COA:t för respektive batch.