Canapuff

30% på alla Canapuff-vapes, blommor, hasch och joints med koden CANAPUFF30. Bara till måndag.

Filtrera

Sortera efter:

29 produkter

T9HC Vape Extreemly 95% 1ml | CannabudeHHC_Vapes_Kundtjänst_SE
T9HC Vape Euforic 95% 1ml | CannabudeHHC_Vapes_Kundtjänst_SE
T9HC Vape Euforic 95% 1ml
REA-pris€34,99
T9HC Vape Deep 95% 1ml | CannabudeHHC_Vapes_Kundtjänst_SE
T9HC Vape Deep 95% 1ml
REA-pris€34,99
T9HC Vape Balanced 95% 1ml | CannabudeHHC_Vapes_Kundtjänst_SE
T9HC Hash Extreemly 99% | CannabudeHHC_Vapes_Shipping_SE
T9HC-hasch Extreemly 99%
REA-pris€10,90
T9HC Blüten Balanced 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Shipping_SE
T9HC-blommor Balanced 99% 2g
REA-pris€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Blüten Blue Widow 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Shipping_SE
T9HC-blommor Blue Widow 99% 2g
REA-pris€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Blüten Maui Wowie 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Shipping_SE
T9HC-blommor Maui Wowie 99% 2g
REA-pris€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Blüten Deep 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Shipping_SE
T9HC-blommor Deep 99% 2g
REA-pris€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Joint Deep 99% | CannabudeHHC_Vapes_Shipping_SE
T9HC-joint Deep 99%
REA-pris€10,90
T9HC Joint Euforic 99% | CannabudeHHC_Vapes_Shipping_SE
T9HC-joint Euforic 99%
REA-pris€10,90
T9HC Joint Balanced 99% | CannabudeHHC_Vapes_Shipping_SE
T9HC-joint Balanced 99%
REA-pris€10,90
T9HC Hash Euforic 99% | CannabudeHHC_Vapes_Shipping_SE
T9HC-hasch Euforic 99%
REA-pris€10,90
Utsåld
T9HC Blüten Extreemly 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Shipping_SE
T9HC-blommor Extreemly 99% 2g
REA-pris€17,90 (€895,00/100g)
Utsåld
T9HC Blüten Purple Queen 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Shipping_SE
T9HC-blommor Purple Queen 99% 2g
REA-pris€17,90 (€895,00/100g)
Utsåld
T9HC Blüten Euforic 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Shipping_SE
T9HC-blommor Euforic 99% 2g
REA-pris€17,90 (€895,00/100g)

Här hittar du alla Canapuff-produkter hos Cannabude på ett ställe: T9HC-linjen som blomma, hasch, joint och vape samt T8HC-vapes. Alla batcher är labbtestade. Säljs endast till vuxna från 18 år.

Canapuff står för en smal, tydligt sorterad produktlinje. I stället för dussintals sorter finns fyra återkommande aromprofiler som går igen i alla konsumtionsformer. Gillar du Balanced som blomma hittar du samma profil även som hasch, joint eller vape.

Canapuffs produktlinjer

En samlad översikt över alla pennor från märket hittar du under Canapuff Vapes.

De fyra aromprofilerna

Sortnamnen beskriver smaken, inte effekten. Halten är alltid densamma inom en linje.

  • Balanced: exotiska frukter, citrusfräschör, örtiga nyanser
  • Deep: mörk och tropisk, blommig, med kryddig eftersmak
  • Euforic: mogna körsbär och skogsbär med jordig underton
  • Extreemly: tropiskt söt med citrus och en kryddig spets

Bland blommorna tillkommer tre klassiska sortnamn: Purple Queen, Blue Widow och Maui Wowie.

T8HC och T9HC – vad är skillnaden?

Båda cannabinoiderna kommer från samma familj och framställs i labb. De skiljer sig åt i profil och sortutbud, inte i grunden i användningen. T9HC har vi numera i alla fyra konsumtionsformer, T8HC hittills som vape.

Hur stark effekten blir beror på mängden, konsumtionsformen och din egen erfarenhet. Vi gör inga hälsorelaterade påståenden om tolerans och verkan. Produkterna är inga läkemedel.

Canapuff och rättsläget

T8HC och T9HC är cannabinoider som framställs i labb och därmed inga klassiska hampaprodukter. Den rättsliga klassificeringen av nya cannabinoider kan ändras med kort varsel, eftersom lagstiftaren i efterhand kan lägga till ämnen. Det aktuella läget har vi sammanställt i vår guide: Cannabinoider 2026 i Tyskland, den aktuella översikten.

Försäljning sker endast till vuxna från 18 år.


Köp Canapuff

Hos Cannabude köper du Canapuff med tydlig halt, dokumenterad labbtestning och diskret leverans. Nytt i sortimentet är T9HC-blommorna, T9HC-haschet och de förrullade T9HC-jointsen.