Alla blommor

Upptäck hela vårt blomsortiment med över 25 sorter: från klassiska HHZ-blommor som Gorilla Glue och Northern Lights, via CBD-blommor till DICHT3R 40% Superior-blommor och fruktiga Green8 Superior-blommor. Vill du hellre ha blommorna färdigrullade hittar du rätt alternativ bland våra Pre-Rolled...

Filtrera

Sortera efter:

62 produkter

SHEESH Budz Tangie Dream 98% Superior 1gSHEESH Budz Tangie Dream 98% Superior 1g
SHEESH Budz Tangie Dream 98% Superior 1g
REA-pris€11,90 (€1.190,00/100g)
SHEESH Budz Durban Gelato 98% Superior 1gSHEESH Budz Durban Gelato 98% Superior 1g
SHEESH Budz Durban Gelato 98% Superior 1g
REA-pris€11,90 (€1.190,00/100g)
SHEESH Budz Zkittlez 98% Superior 1gSHEESH Budz Zkittlez 98% Superior 1g
SHEESH Budz Zkittlez 98% Superior 1g
REA-pris€11,90 (€1.190,00/100g)
T9HC Blüten Balanced 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Shipping_SE
T9HC-blommor Balanced 99% 2g
REA-pris€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Blüten Maui Wowie 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Shipping_SE
T9HC-blommor Maui Wowie 99% 2g
REA-pris€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Blüten Blue Widow 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Shipping_SE
T9HC-blommor Blue Widow 99% 2g
REA-pris€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Blüten Deep 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Shipping_SE
T9HC-blommor Deep 99% 2g
REA-pris€17,90 (€895,00/100g)
Utsåld
T9HC Blüten Euforic 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Shipping_SE
T9HC-blommor Euforic 99% 2g
REA-pris€17,90 (€895,00/100g)
CBD-blomma - Snow Kush
REA-prisFrån €9,90 (€990,00/100g)
Utsåld
CBD-blomma - Austin PowersCBD-Blomma - Austin Powers
CBD-blomma - Austin Powers
REA-prisFrån €9,90 (€990,00/100g)

Upptäck hela vårt blomsortiment med över 25 sorter: från klassiska HHZ-blommor som Gorilla Glue och Northern Lights, via CBD-blommor till DICHT3R 40% Superior-blommor och fruktiga Green8 Superior-blommor. Vill du hellre ha blommorna färdigrullade hittar du rätt alternativ bland våra Pre-Rolled Joints. Diskret DHL-frakt från Tyskland, fri frakt från 70 €.

Köp blommor hos Cannabude

Hos Cannabude hittar du över 25 sorter från olika cannabinoidkategorier, var och en labbtestad. Sortimentet sträcker sig från CBD-blommor av industrihampa via HHZ-blommor till Superior Blends.

HHZ-blommor

Våra HHZ-blommor är förädlade med HHZ (hexahydro-CBZ). HHZ finns i nuläget varken med i den tyska narkotikalagen (BtMG) eller i bilagan till lagen om nya psykoaktiva ämnen (NpSG) (per augusti 2026). I sortimentet hittar du beprövade sortklassiker som Gorilla Glue, Northern Lights, Super Lemon Haze, Purple Diesel och Skunk #1. Till det kommer våra HHZ Premium-blommor med särskilt täta buds och en rik terpenprofil: Blueberry Yum Yum, Super Silver Haze, Mango Kush och Orangello. Alla HHZ-blommor finns från 9,90 €.

CBD-blommor

Våra CBD-blommor kommer från EU-certifierad industrihampa och innehåller mindre än 0,2 % THC. Populära sorter: Purple Haze med söt och fruktig arom, Lemon Haze med frisk citrustoning, Harlequin som allrounder och Blueberry Yum Yum för bärälskare. Vill du bli överraskad, ta CBD-blommornas överraskningspåse. Som komplement hittar du också CBD-hasch och CBD Vapes i vår butik.

DICHT3R 40% Superior-blommor

DICHT3R Superior-blommorna satsar enligt tillverkaren på 40 % cannabinoidhalt i Superior Blend. Sorterna Cali-Gator Weed, Frozty Skunk, Kiki-Melon Kush, Grow-Rilla Glue och Haze-FFM har var och en en egen terpenprofil. Särskilt populärt: paketet 5 för 3 med 5 g till förmånligt pris. Alla DICHT3R-produkter, även 96% H3 Vapes, hittar du på Dicht3r-märkessidan.

Green8 Superior-blommor

Green8 Superior-blommorna finns i 2 g-format i tre sorter: Skittlez (fruktig och söt), Black Ice (sval och jordig) och Sushi Cali (exotisk och kärv). Priset är 16,90 € för 2 g. Mer om märket får du veta på Green8-sidan.

Blå lotus-blommor

Utöver cannabinoidblommor har vi också blå lotus-blommor, en växtbaserad naturprodukt baserad på Nymphaea caerulea. Finns i 25 g-förpackning för 16,90 €. Fler blå lotus-produkter som blå lotus-hasch hittar du i vår Blå lotus-kollektion.