Kwiaty THCP

Wiele osób szuka kwiatów THCP, a w końcu i tak trafia na coś innego. Powód jest prosty: kwiatów THCP nie kupisz u nas, i ma to konkretne uzasadnienie. Tutaj dowiesz się, dlaczego, i co jest dostępne w zamian. Dlaczego nie...

Filtry

Sortowanie:

41 produktów

Kwiat HHZ - Gorilla GlueKwiat HHZ - Gorilla Glue
Kwitnienie HHZ - Gorilla Glue
Cena promocyjnaOd €9,90 (€990,00/100g)
Kwiat HHZ - Northern LightsKwiat HHZ - Northern Lights
Kwitnienie HHZ - Northern Lights
Cena promocyjnaOd €9,90 (€990,00/100g)
Kwiat HHZ - Super Lemon HazeKwiat HHZ - Super Lemon Haze
HHZ Kwiat - Super Lemon Haze
Cena promocyjnaOd €9,90 (€990,00/100g)
Kwiat HHZ - Purple DieselHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Kwitnienie HHZ - Purple Diesel
Cena promocyjnaOd €9,90 (€990,00/100g)
Kwiat HHZ - Skunk #1Kwiat HHZ - Skunk #1
Kwitnienie HHZ - Skunk #1
Cena promocyjnaOd €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% kwiaty Superior - Frozty SkunkDICHT3R - Kwiaty Superior 40% - Frozty Skunk
Dicht3r - 40% Superior kwiatów - Frozty Skunk
Cena promocyjnaOd €9,90 (€990,00/100g)
Wyprzedaż
HHZ Premium kwiat - Blueberry Yum YumKwiat HHZ Premium - Blueberry Yum Yum
HHZ Premium Kwiat - Blueberry Yum Yum
Cena regularna€12,90 Cena promocyjnaOd €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior kwiaty - Grow-Rilla GlueDICHT3R - Kwiaty Superior 40% - Grow-Rilla Glue
Dicht3r - 40% Superior kwiatów - Grow-Rilla Glue
Cena promocyjnaOd €9,90 (€990,00/100g)
Wyprzedaż
HHZ Premium kwiat - Super Silver HazeKwiat HHZ Premium - Super Silver Haze
HHZ Premium Kwiat - Super Silver Haze
Cena regularna€12,90 Cena promocyjnaOd €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior kwiaty - Kiki-Melon KushDICHT3R - Kwiaty Superior 40% - Kiki-Melon Kush
Dicht3r - 40% Superior kwiatów - Kiki-Melon Kush
Cena promocyjnaOd €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior kwiaty - Cali-Gator WeedDICHT3R - Kwiaty Superior 40% - Cali-Gator Weed
Dicht3r - 40% Superior kwiatów - Cali-Gator Weed
Cena promocyjnaOd €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior kwiaty - Haze-FFMDICHT3R - Kwiaty Superior 40% - Haze-FFM
Dicht3r - 40% Superior kwiatów - Haze-FFM
Cena promocyjnaOd €9,90 (€990,00/100g)
Wyprzedaż
Kwiat Premium HHZ - Mango KushKwiat HHZ Premium - Mango Kush
HHZ Premium Kwiat - Mango Kush
Cena regularna€12,90 Cena promocyjnaOd €9,90 (€990,00/100g)
Wyprzedaż
Kwiat Premium HHZ - OrangelloKwiat HHZ Premium - Orangello
HHZ Premium Kwiat - Orangello
Cena regularna€12,90 Cena promocyjnaOd €9,90 (€990,00/100g)
Kwiat CBD - Purple HazeKwiat CBD - Purple Haze
Kwiat CBD - Purple Haze
Cena promocyjnaOd €9,90 (€895,00/100g)
Green8 Superior kwiaty Black Ice 2gHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Green8 Superior Kwiaty Black Ice 2g
Cena promocyjna€16,90 (€845,00/100g)
Green8 Superior kwiaty Sushi Cali 2gHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Green8 Superior Kwiaty Sushi Cali 2g
Cena promocyjna€16,90 (€845,00/100g)
Kwiat CBD - HarlequinKwiat CBD - Harlequin - HHC Vapes
Kwiat CBD - Harlequin
Cena promocyjnaOd €9,90 (€990,00/100g)
Kwiat CBD - Lemon HazeKwiat CBD - Lemon Haze
Kwiat CBD - Lemon Haze
Cena promocyjnaOd €9,90 (€895,00/100g)
Kwiat CBD - NiespodziankaKwiat CBD - Niespodzianka
Kwiat CBD - niespodzianka
Cena promocyjnaOd €9,90 (€990,00/100g)
Meshflash Superior-Infused kwiat premium - Cosmic Kush 1gMeshflash Superior-Infused kwiat premium - Cosmic Kush 1g
Meshflash Premium Kwiaty CBD Infused - Cosmic Kush 1g
Cena promocyjnaOd €11,90 (€1.190,00/100g)
Meshflash Superior-Infused kwiat premium - Green Dragon 1gMeshflash Superior-Infused kwiat premium - Green Dragon 1g
Meshflash Premium Kwiaty CBD Infused - Green Dragon 1g
Cena promocyjnaOd €11,90 (€1.190,00/100g)
Wyprzedane
Green8 Superior kwiaty Skittlez 2gHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Green8 Superior Kwiaty Skittlez 2g
Cena promocyjna€16,90 (€845,00/100g)
Wyprzedane
Kwiat CBD - Blueberry Yum YumKwiat CBD - Blueberry Yum Yum
Kwiat CBD - Blueberry Yum Yum
Cena promocyjnaOd €9,90 (€990,00/100g)

Wiele osób szuka kwiatów THCP, a w końcu i tak trafia na coś innego. Powód jest prosty: kwiatów THCP nie kupisz u nas, i ma to konkretne uzasadnienie. Tutaj dowiesz się, dlaczego, i co jest dostępne w zamian.

Dlaczego nie można kupić kwiatów THCP

THCP podlega obecnie niemieckiej ustawie o nowych substancjach psychoaktywnych (NpSG), a więc nie jest w wolnej sprzedaży. Dlatego świadomie go nie oferujemy. Jak rozwinęła się sytuacja prawna w 2026 roku, znajdziesz w przeglądzie o kannabinoidach w Niemczech, a co kryje się za samą substancją, wyjaśnia poradnik o THCP.

Jakie kwiaty znajdziesz zamiast nich

Zamiast THCP oferujemy inne kwiaty. Zaczyna się od klasycznego suszu CBD, na przykład Lemon Haze czy Harlequin, przez kwiaty HHZ, aż po kwiaty Green8 Superior. Do tego dochodzą kwiaty DICHT3R Superior i kwiaty Meshflash. Nazwy odmian, takie jak Gorilla Glue czy Northern Lights, opisują aromat i genetykę.

Na co możesz zwrócić uwagę przy tych kwiatach

Do każdej partii dostępny jest certyfikat analizy z profilem kannabinoidowym. Susz CBD pochodzi z konopi włóknistych, a jego zawartość THC jest potwierdzona laboratoryjnie poniżej dopuszczalnego limitu. Wyjątkiem jest niebieski lotos, botaniczny kwiat bez kannabinoidów, który oferujemy ze względu na jego długą historię kulturową.

Najczęstsze pytania o kwiaty THCP

Czy mogę kupić kwiaty THCP w Niemczech?

Nie. THCP podlega NpSG i nie jest w wolnej sprzedaży. Dlatego nie oferujemy tej substancji.

Jakie kwiaty są dostępne zamiast kwiatów THCP?

W asortymencie jest susz CBD z konopi włóknistych oraz kwiaty HHZ i Superior o innym profilu kannabinoidowym. O tym, który pasuje do ciebie, decyduje przede wszystkim aromat.

Dlaczego THCP w ogóle jest regulowany?

Ustawodawca włączył THCP do ustawy o nowych substancjach psychoaktywnych (NpSG). Więcej na ten temat znajdziesz w poradniku THCP.