Kwiaty THCP

Wiele osób szuka kwiatów THCP, a w końcu i tak trafia na coś innego. Powód jest prosty: kwiatów THCP nie kupisz u nas, i ma to konkretne uzasadnienie. Tutaj dowiesz się, dlaczego, i co jest dostępne w zamian. Dlaczego nie...

Filtry

Sortowanie:

41 produktów

Meshflash Superior-Infused kwiat premium - Juggernaut OG 1gMeshflash Superior-Infused kwiat premium - Juggernaut OG 1g
Meshflash Premium Kwiaty CBD Infused - Juggernaut OG 1g
Cena promocyjnaOd €11,90 (€1.190,00/100g)
Meshflash Superior-Infused kwiat premium - Thunder Diesel 1gMeshflash Superior-Infused kwiat premium - Thunder Diesel 1g
Meshflash Premium Kwiaty CBD Infused - Thunder Diesel 1g
Cena promocyjnaOd €11,90 (€1.190,00/100g)
Meshflash Superior-Infused kwiat premium - Mystic Fire 1gMeshflash Superior-Infused kwiat premium - Mystic Fire 1g
Meshflash Premium Kwiaty CBD Infused – Mystic Fire 1g
Cena promocyjnaOd €11,90 (€1.190,00/100g)
Lotus Special - kwiaty niebieskiego lotosu 25gHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Lotus Special - Blauer Lotus Kwiaty 25g
Cena promocyjna€16,90 (€67,60/100g)
T9HC Blüten Balanced 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Kwiaty T9HC Balanced 99% 2g
Cena promocyjna€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Blüten Maui Wowie 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Kwiaty T9HC Maui Wowie 99% 2g
Cena promocyjna€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Blüten Blue Widow 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Kwiaty T9HC Blue Widow 99% 2g
Cena promocyjna€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Blüten Deep 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Kwiaty T9HC Deep 99% 2g
Cena promocyjna€17,90 (€895,00/100g)
Wyprzedane
T9HC Blüten Extreemly 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Kwiaty T9HC Extreemly 99% 2g
Cena promocyjna€17,90 (€895,00/100g)
Wyprzedane
T9HC Blüten Purple Queen 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Kwiaty T9HC Purple Queen 99% 2g
Cena promocyjna€17,90 (€895,00/100g)
Wyprzedane
T9HC Blüten Euforic 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Kwiaty T9HC Euforic 99% 2g
Cena promocyjna€17,90 (€895,00/100g)
Kwiat CBD - Snow Kush
Cena promocyjnaOd €9,90 (€990,00/100g)
Wyprzedane
Kwiat CBD - Austin PowersKwiat CBD - Austin Powers
Kwiat CBD - Austin Powers
Cena promocyjnaOd €9,90 (€990,00/100g)

Wiele osób szuka kwiatów THCP, a w końcu i tak trafia na coś innego. Powód jest prosty: kwiatów THCP nie kupisz u nas, i ma to konkretne uzasadnienie. Tutaj dowiesz się, dlaczego, i co jest dostępne w zamian.

Dlaczego nie można kupić kwiatów THCP

THCP podlega obecnie niemieckiej ustawie o nowych substancjach psychoaktywnych (NpSG), a więc nie jest w wolnej sprzedaży. Dlatego świadomie go nie oferujemy. Jak rozwinęła się sytuacja prawna w 2026 roku, znajdziesz w przeglądzie o kannabinoidach w Niemczech, a co kryje się za samą substancją, wyjaśnia poradnik o THCP.

Jakie kwiaty znajdziesz zamiast nich

Zamiast THCP oferujemy inne kwiaty. Zaczyna się od klasycznego suszu CBD, na przykład Lemon Haze czy Harlequin, przez kwiaty HHZ, aż po kwiaty Green8 Superior. Do tego dochodzą kwiaty DICHT3R Superior i kwiaty Meshflash. Nazwy odmian, takie jak Gorilla Glue czy Northern Lights, opisują aromat i genetykę.

Na co możesz zwrócić uwagę przy tych kwiatach

Do każdej partii dostępny jest certyfikat analizy z profilem kannabinoidowym. Susz CBD pochodzi z konopi włóknistych, a jego zawartość THC jest potwierdzona laboratoryjnie poniżej dopuszczalnego limitu. Wyjątkiem jest niebieski lotos, botaniczny kwiat bez kannabinoidów, który oferujemy ze względu na jego długą historię kulturową.

Najczęstsze pytania o kwiaty THCP

Czy mogę kupić kwiaty THCP w Niemczech?

Nie. THCP podlega NpSG i nie jest w wolnej sprzedaży. Dlatego nie oferujemy tej substancji.

Jakie kwiaty są dostępne zamiast kwiatów THCP?

W asortymencie jest susz CBD z konopi włóknistych oraz kwiaty HHZ i Superior o innym profilu kannabinoidowym. O tym, który pasuje do ciebie, decyduje przede wszystkim aromat.

Dlaczego THCP w ogóle jest regulowany?

Ustawodawca włączył THCP do ustawy o nowych substancjach psychoaktywnych (NpSG). Więcej na ten temat znajdziesz w poradniku THCP.