Dicht3r - 40% Superior kwiatów

DICHT3R to jedna z najbardziej charakterystycznych linii suszu w sklepie, z własnymi nazwami odmian i łatwo rozpoznawalna. Kto chce kupić susz DICHT3R, znajdzie tu wybór od małej ilości na próbę po opakowanie 25 gramów. Kup susz DICHT3R: odmiany Linia stawia...

Filtry

Sortowanie:

14 produktów

DICHT3R - 40% Superior kwiaty - Cali-Gator WeedDICHT3R - Kwiaty Superior 40% - Cali-Gator Weed
Dicht3r - 40% Superior kwiatów - Cali-Gator Weed
Cena promocyjnaOd €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% kwiaty Superior - Frozty SkunkDICHT3R - Kwiaty Superior 40% - Frozty Skunk
Dicht3r - 40% Superior kwiatów - Frozty Skunk
Cena promocyjnaOd €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior kwiaty - Grow-Rilla GlueDICHT3R - Kwiaty Superior 40% - Grow-Rilla Glue
Dicht3r - 40% Superior kwiatów - Grow-Rilla Glue
Cena promocyjnaOd €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior kwiaty - Haze-FFMDICHT3R - Kwiaty Superior 40% - Haze-FFM
Dicht3r - 40% Superior kwiatów - Haze-FFM
Cena promocyjnaOd €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior kwiaty - Kiki-Melon KushDICHT3R - Kwiaty Superior 40% - Kiki-Melon Kush
Dicht3r - 40% Superior kwiatów - Kiki-Melon Kush
Cena promocyjnaOd €9,90 (€990,00/100g)
Dicht3r - Cali-Gator-Weed 25GHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Dicht3r Cali-Gator-Weed Kwiaty 25g
Cena promocyjna€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r - Grow-Rilla-Glue 25GHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Dicht3r Kwiaty Grow-Rilla-Glue 25g
Cena promocyjna€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r - Kikki Melon Kush 25GHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Dicht3r Kwiaty Kikki Melon Kush 25g
Cena promocyjna€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r - Frozty Skunk 25GHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Dicht3r Kwiaty Frozty Skunk 25g
Cena promocyjna€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r – Haze FFM 25 gHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Dicht3r Kwiaty Haze FFM 25g
Cena promocyjna€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r – Crittical Afghani Kush 25gHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Dicht3r Kwiaty Crittical Afghani Kush 25g
Cena promocyjna€199,00 (€796,00/100g)

DICHT3R to jedna z najbardziej charakterystycznych linii suszu w sklepie, z własnymi nazwami odmian i łatwo rozpoznawalna. Kto chce kupić susz DICHT3R, znajdzie tu wybór od małej ilości na próbę po opakowanie 25 gramów.

Kup susz DICHT3R: odmiany

Linia stawia na oryginalne nazwy, takie jak Haze-FFM, Grow-Rilla Glue, Kiki-Melon Kush czy Frozty Skunk. Stoją za nimi różne profile aromatyczne, od korzennie ziemistych po słodko owocowe. Profil kannabinoidowy jest zawsze udokumentowany w COA danej partii. Nazwy odmian opisują aromat i genetykę.

Mała ilość czy opakowanie 25 g

Większość odmian kupisz w poręcznej ilości na próbę. Niektóre, jak Haze-FFM czy Frozty Skunk, dostaniesz też w opakowaniu 25 gramów, gdy już masz swoją odmianę i nie chcesz ciągle zamawiać ponownie.

Klasyfikacja

Susz DICHT3R jest badany laboratoryjnie, profil kannabinoidowy znajdziesz w COA danej partii. Sprzedaż od 18 lat. Kto szuka tej marki także jako vape, znajdzie ją w kategorii DICHT3R Vapes.

Najczęstsze pytania o susz DICHT3R

Gdzie mogę kupić susz DICHT3R?

Bezpośrednio w tej kolekcji, pojedynczo na próbę lub w opakowaniu 25 gramów.

Co oznaczają nazwy odmian?

Nazwy takie jak Grow-Rilla Glue czy Kiki-Melon Kush oznaczają dany profil aromatu i genetyki. Profil kannabinoidowy znajdziesz w COA.