Kwiaty T9HC

Kwiaty T9HC od Canapuff mają 99% T9HC w użytym koncentracie, są dostępne w opakowaniach po 2 gramy i w siedmiu profilach aromatycznych. Kwiat odpowiada za wygląd i smak, kannabinoid za działanie. Każda partia jest przebadana laboratoryjnie. Sprzedaż wyłącznie osobom pełnoletnim...

Filtry

Sortowanie:

7 produktów

T9HC Blüten Balanced 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Kwiaty T9HC Balanced 99% 2g
Cena promocyjna€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Blüten Blue Widow 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Kwiaty T9HC Blue Widow 99% 2g
Cena promocyjna€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Blüten Maui Wowie 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Kwiaty T9HC Maui Wowie 99% 2g
Cena promocyjna€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Blüten Deep 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Kwiaty T9HC Deep 99% 2g
Cena promocyjna€17,90 (€895,00/100g)
Wyprzedane
T9HC Blüten Extreemly 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Kwiaty T9HC Extreemly 99% 2g
Cena promocyjna€17,90 (€895,00/100g)
Wyprzedane
T9HC Blüten Purple Queen 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Kwiaty T9HC Purple Queen 99% 2g
Cena promocyjna€17,90 (€895,00/100g)
Wyprzedane
T9HC Blüten Euforic 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Kwiaty T9HC Euforic 99% 2g
Cena promocyjna€17,90 (€895,00/100g)

Kwiaty T9HC od Canapuff mają 99% T9HC w użytym koncentracie, są dostępne w opakowaniach po 2 gramy i w siedmiu profilach aromatycznych. Kwiat odpowiada za wygląd i smak, kannabinoid za działanie. Każda partia jest przebadana laboratoryjnie. Sprzedaż wyłącznie osobom pełnoletnim od 18 roku życia.

T9HC to nowość w naszej ofercie, po którą wielu sięga zamiast znanych linii kwiatów. Zanim przejdziemy do odmian, wyjaśniamy dwa najczęstsze pytania: czym właściwie jest T9HC i czym różnią się poszczególne profile.

Czym są kwiaty T9HC?

Kwiaty T9HC składają się z wyselekcjonowanego kwiatu jako materiału nośnego, na który nanoszony jest kannabinoid T9HC. Aromat, kolor i struktura pochodzą z rośliny, działanie z substancji aktywnej. To ta sama budowa, którą znasz z naszych kwiatów HHZ, tylko z innym kannabinoidem i wyraźnie wyższą zawartością.

T9HC, pełna nazwa tetra-9-hydrokannabinol, jest wytwarzany w laboratorium. Nie jest więc składnikiem, który roślina konopi sama wytwarza w istotnej ilości. Zawartość w tej linii wynosi jednolicie 99%, każde opakowanie zawiera 2 gramy. Wartość odnosi się do czystości użytego koncentratu, a nie do całkowitej masy kwiatu. Dokładny profil znajdziesz w certyfikacie analizy danej partii.

Odmiany kwiatów T9HC w skrócie

Siedem odmian różni się profilem terpenowym i aromatycznym, a nie zawartością substancji aktywnej. Cztery z nich nazwano od ich charakteru, trzy noszą klasyczne nazwy odmian.

  • Balanced: egzotyczne owoce, cytrusowa świeżość, ziołowe niuanse
  • Deep: ciemny i tropikalny, kwiatowy, z korzennym finiszem
  • Euforic: dojrzałe wiśnie i owoce leśne na ziemistym tle
  • Extreemly: tropikalnie słodki z cytrusami i korzennym akcentem
  • Purple Queen: owoce leśne, borówka i winogrono, żywiczny finisz
  • Blue Widow: owoce ogrodowe i zioła, borówka, orzeźwiający tonik
  • Maui Wowie: ananas i mango, cytrusy, ziemisto-drzewna baza

Nazwy odmian opisują aromat. Jeśli zamawiasz po raz pierwszy, Balanced będzie najbardziej subtelnym wyborem, a Purple Queen i Blue Widow mają najwyraźniejsze nuty owocowe.

Jak mocne są kwiaty T9HC?

Wszystkie siedem odmian ma tę samą zawartość 99%. Różnice między produktami to więc kwestia smaku, a nie mocy. To, jak silny będzie efekt w konkretnym przypadku, zależy od ilości, formy spożycia i Twojego doświadczenia. Jeśli nie znasz jeszcze T9HC, zacznij od małej ilości i odczekaj.

Nie składamy żadnych deklaracji zdrowotnych dotyczących tolerancji i działania. Kwiaty T9HC nie są lekiem.

T9HC, T8HC i HHZ w porównaniu

T9HC i T8HC pochodzą z tej samej rodziny i różnią się profilem oraz wyborem odmian. HHZ ma niższą intensywność i uchodzi za łagodniejszy start.

  • HHZ: odczuwalny, ale umiarkowany, szeroki wybór odmian
  • T8HC: blisko spokrewniony z T9HC, u nas na razie dostępny jako Vape
  • T9HC: najwyższa zawartość w tym zestawieniu, teraz również jako kwiaty, hasz i Joint

Odpowiednią formę spożycia znajdziesz wśród T9HC Vapes, w kategorii hasz T9HC oraz wśród T9HC Joints.

T9HC a sytuacja prawna

T9HC to kannabinoid wytwarzany w laboratorium, a więc nie jest klasycznym produktem konopnym. Klasyfikacja prawna nowych kannabinoidów może się szybko zmienić, ponieważ ustawodawca może później objąć substancje regulacjami. Aktualny stan oraz klasyfikację poszczególnych kannabinoidów opisaliśmy w poradniku: Kannabinoidy w Niemczech 2026 – aktualny przegląd.

Sprzedaż odbywa się wyłącznie osobom pełnoletnim od 18 roku życia.


Kup kwiaty T9HC

W Cannabude kupisz kwiaty T9HC z jasno podaną zawartością, udokumentowanymi badaniami laboratoryjnymi i dyskretną wysyłką. Jeśli wolisz tę samą bazę w gotowej, skręconej formie, sięgnij po T9HC Joints. Jako relaksującą, niepsychoaktywną alternatywę oferujemy kwiaty CBD, a przegląd całej oferty kwiatów znajdziesz w kategorii wszystkie kwiaty.