Smartshop

W smartshopie znajdziesz roślinne specjały poza kannabinoidami. Skład i wskazówki podane są na stronie każdego produktu.

Filtry

Sortowanie:

32 produkty

Lotus Special - haszysz z niebieskiego lotosu 2gHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Lotus Special - Blauer Lotus Hasz 2g
Cena promocyjna€24,90 (€1.245,00/100g)
Vova Plus Vaporizer - Black LeatherHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Vova Plus Vaporizer - Black Leather
Cena promocyjna€29,90
Vova Plus Vaporizer - Brown LeatherHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Vova Plus Vaporizer - Brown Leather
Cena promocyjna€29,90
Vova Plus Vaporizer - Green LeatherHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Vova Plus Vaporizer - Green Leather
Cena promocyjna€29,90
Vova Plus Vaporizer - Grey LeatherHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Vova Plus Vaporizer - Grey Leather
Cena promocyjna€29,90
Buff Kokanna 1gBuff Kokanna 1g - HHC VAPES
Buff Kokanna 1g
Cena promocyjna€39,90 (€3.990,00/100g)
Lotus Special - kwiaty niebieskiego lotosu 25gHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Lotus Special - Blauer Lotus Kwiaty 25g
Cena promocyjna€16,90 (€67,60/100g)
Kratom w proszku 50g - Green Maeng DaHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Proszek kratomu 50g - Green Maeng Da
Cena promocyjna€19,90 (€39,80/100g)
Kratom w proszku 50g - Yellow BaliHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Proszek kratomu 50g - Yellow Bali
Cena promocyjna€19,90 (€39,80/100g)
Kratom w proszku 50g - Green AppleHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Proszek kratomu 50g - Zielone Jabłko
Cena promocyjna€19,90 (€39,80/100g)
Kratom w proszku 50g - Lemon & LimeHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Proszek kratomu 50g - Cytryna i limonka
Cena promocyjna€19,90 (€39,80/100g)
Kratom w proszku 50g - CherryHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Proszek kratomu 50g - cherry
Cena promocyjna€19,90 (€39,80/100g)
Kanna Vape Pen - CherryHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Kanna Vape Pen - Wiśnia
Cena promocyjna€34,90
Kanna Vape Pen - NatureHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Kanna Vape Pen - Natura
Cena promocyjna€34,90
Kanna Vape Pen - EisbonbonHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Kanna Vape Pen - cukierek lodowy
Cena promocyjna€34,90
Kratom w proszku 25g - Red Maeng DaHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Proszek z kratomu 25g - Red Maeng Da
Cena promocyjna€9,90 (€39,60/100g)
Kratom w proszku 25g - Pure GreenHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Proszek kratomu 25g - Pure Green
Cena promocyjna€9,90 (€39,60/100g)
Wyprzedane
Kratom w proszku 25g - Borneo WhiteHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Proszek z kratomu 25g - Borneo White
Cena promocyjna€9,90 (€39,60/100g)
Wyprzedane
Pre Roll z niebieskiego lotosuBlauer Lotus Pre Roll | Cannabude
Niebieski Lotos Pre Roll
Cena promocyjna€9,90
Wyprzedane
Kratom w proszku 50g - White SumatraHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Proszek kratomu 50g - White Sumatra
Cena promocyjna€19,90 (€39,80/100g)
Wyprzedane
Kratom w proszku 50g - Red Maeng DaHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Proszek z kratomu 50g - Red Maeng Da
Cena promocyjna€19,90 (€39,80/100g)
Wyprzedane
Kanna Vape Pen - Pina ColadaHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Kanna Vape Pen - Pina Colada
Cena promocyjna€34,90

Smartshop łączy tradycyjne produkty roślinne z nowoczesnymi formami w przejrzyście uporządkowanym wyborze. Klasyczne botanicals spotykają się tu z innowacyjnymi formatami, takimi jak drops, edibles czy pouches: przejrzyście, porównywalnie i praktycznie na co dzień. Zamiast pojedynczych produktów liczy się tu połączenie różnorodności, jakości i elastycznych formatów.

Smartshop: nowoczesne produkty

Kto chce zamawiać w smartshopie, nie szuka przypadkowej kategorii, lecz przemyślanego wyboru nowoczesnych formatów i tradycyjnych produktów roślinnych. Nasz smartshop łączy różne formy, sprawdzone zioła i współczesne formaty w jednym miejscu. Zamiast nieprzejrzystych pojedynczych ofert znajdziesz tu orientację, porównywalność i jasne uporządkowanie poszczególnych rodzajów produktów.

Czy to edibles, drops, czy pouches: produkty ze smartshopu są dla wszystkich, którzy chcą wybierać świadomie i cenią jakość oraz przejrzyste informacje o produktach. Kategoria łączy botaniczne klasyki, takie jak kratom, kanna czy niebieski lotos, z nowoczesnymi formatami, które dobrze wpisują się w codzienność.

Co wyróżnia nowoczesny smartshop?

W smartshopie znajdziesz roślinne skarby, zioła, ekstrakty i innowacyjne formuły. W centrum uwagi jest twoja swoboda wyboru. Możesz wybierać między tradycyjnymi roślinami a współczesnymi formami, bez przywiązywania się do sztywnej koncepcji użytkowania.

W przeciwieństwie do klasycznych kategorii na pierwszym planie nie stoi tu pojedynczy składnik, lecz możliwość wyboru produktów według formy i osobistych preferencji. Właśnie dlatego roślinne klasyki i nowoczesne formaty, takie jak vapes czy drops, tak sensownie uzupełniają się w tej kategorii.

Popularne formy produktów w skrócie

Produkty w smartshopie różnią się nie tylko zawartością, ale przede wszystkim formą. To ona decyduje o tym, jak elastyczny i praktyczny jest dla ciebie dany produkt na co dzień.

  • Edibles: Format w postaci przekąski, dyskretny i o długo utrzymującym się profilu aromatycznym.
  • Drops: Płynne formaty o precyzyjnym, czystym i nieskomplikowanym użyciu.
  • Pouches: Nowoczesne, kompaktowe i całkowicie bez pary czy dymu, szczególnie dyskretny format.

Roślinne klasyki w smartshopie

Obok nowoczesnych formatów botaniczne klasyki stanowią podstawę wielu produktów. Te rośliny są cenione od bardzo dawna, a dziś są u nas dostępne w najróżniejszych wersjach.

Kratom jest oferowany najczęściej jako proszek i należy do najbardziej znanych tradycyjnych roślin w smartshopie. Wybór różnych wariantów pozwala ci kierować się indywidualnie własnym gustem.

Kanna to również roślina o bogatej tradycji, dostępna dziś zarówno jako proszek, jak i w nowoczesnych formatach, takich jak vapes czy ekstrakty. Ten klasyk znajdziesz więc także we współczesnych formatach.

Niebieski lotos jest oferowany przede wszystkim jako kwiat lub joint i znany jest ze swojego charakterystycznego aromatu. W smartshopie uzupełnia asortyment o botanicznie ukierunkowaną linię produktów.

Nowoczesne rozwiązania na co dzień

Współczesne produkty ze smartshopu stawiają na jasne formaty i proste użycie. Pouches, drops i standaryzowane proszki pozwalają ci włączać produkty w przemyślany sposób, bez czasochłonnych przygotowań.

Edibles stawiają przy tym przede wszystkim na smak. Kto chce zyskać przegląd całego wyboru, znajdzie w naszym smartshopie uporządkowane zestawienie wszystkich highlightów.

Jakość & wybór bez kompromisów

W smartshopie na pierwszym planie nie stoi dla nas sama ilość, lecz jakość wyboru. Wysokiej jakości surowce, staranna obróbka i przejrzyste informacje są podstawą twojej decyzji.

Czy to klasycznie roślinne, czy nowocześnie uszlachetnione: decydujące jest, aby pochodzenie i przetwarzanie pozostały możliwe do prześledzenia. Dzięki temu przy każdym zakupie możesz polegać na sprawdzonym standardzie.

Dlaczego warto kupować produkty ze smartshopu online?

Kupowanie produktów ze smartshopu online daje ci przede wszystkim jedno: przejrzystość. Zamiast mozolnie szukać pojedynczych roślin, łączymy różne formaty i nowoczesne rozwiązania w jednej przejrzystej kategorii. Połączenie klasyków i nowości jest idealne dla wszystkich, którzy cenią różnorodność i uporządkowany wybór produktów.

Zamawiasz dyskretnie i wygodnie online. W naszym sklepie internetowym znajdziesz też wyspecjalizowane działy, takie jak HHZ Vapes, CBD Vapes czy nowoczesne linie, takie jak JUMANJI Vapes.