Kwiaty + Hasz

Tutaj możesz kupić kwiaty i hasz, zebrane w jednym miejscu. Kategoria łączy produkty CBD z konopi przemysłowych, nowoczesne odmiany z HHZ i kannabinoidami Superior, a także hasz i gotowe skręcone jointy. Przyciski zaprowadzą cię prosto do odpowiedniej podkategorii. Wszystkie kwiaty...

Filtry

Sortowanie:

96 produktów

HHZ Pre-Roll - Gorilla GlueGotowe do palenia kwiaty Joint HHZ Skunk #1
HHZ Pre-Roll - Gorilla Glue
Cena promocyjna€11,90
HHZ Pre-Roll - Skunk #1HHZ Pre-Roll - Skunk #1 - HHC VAPES
HHZ Pre-Roll - Skunk #1
Cena promocyjna€11,90
HHZ Pre-Roll - Northern LightsHHC_Vapes_Wysyłka_PL
HHZ Pre-Roll - Northern Lights
Cena promocyjna€11,90
HHZ Pre-Roll - Pineapple ExpressHHC_Vapes_Wysyłka_PL
HHZ Pre-Roll - Ananasowy Ekspres
Cena promocyjna€11,90
HHZ Pre-Roll - Super Lemon HazeHHC_Vapes_Wysyłka_PL
HHZ Pre-Roll - Super Lemon Haze
Cena promocyjna€11,90
CBD Pre-Roll - Gorilla GluePre-roll CBD - Gorilla Glue
CBD Pre-Roll - Gorilla Glue
Cena promocyjna€8,90
CBD Pre-Roll - Northern LightsPre-roll CBD - Northern Lights
CBD Pre-Roll - Northern Lights
Cena promocyjna€8,90
CBD Pre-Roll - Pineapple ExpressPre-roll CBD - Pineapple Express
CBD Pre-Roll - Ananasowy Ekspres
Cena promocyjna€8,90
CBD Pre-Roll - Skunk #1Pre-roll CBD - Skunk #1
CBD Pre-Roll - Skunk #1
Cena promocyjna€8,90
Green8 Superior kwiaty Black Ice 2gHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Green8 Superior Kwiaty Black Ice 2g
Cena promocyjna€16,90 (€845,00/100g)
Green8 Superior kwiaty Sushi Cali 2gHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Green8 Superior Kwiaty Sushi Cali 2g
Cena promocyjna€16,90 (€845,00/100g)
Wyprzedaż
HHZ Premium kwiat - Blueberry Yum YumKwiat HHZ Premium - Blueberry Yum Yum
HHZ Premium Kwiat - Blueberry Yum Yum
Cena regularna€12,90 Cena promocyjnaOd €9,90 (€990,00/100g)
Wyprzedane
CBD Pre-Roll - Super Lemon HazeHHC_Vapes_Wysyłka_PL
CBD Pre-Roll - Super Lemon Haze
Cena promocyjna€8,90
Wyprzedane
SMASH Black DOG Super Sauce Flower 2gHHC_Vapes_Wysyłka_PL
SMASH Black DOG Super Sauce Flower 2g
Cena promocyjna€16,90 (€845,00/100g)
Wyprzedane
SMASH Strawberry OG Super Sauce Flower 2gHHC_Vapes_Wysyłka_PL
SMASH Strawberry OG Super Sauce Flower 2g
Cena promocyjna€16,90 (€845,00/100g)
Wyprzedane
SMASH Lemon Haze Super Sauce kwiat 2gHHC_Vapes_Wysyłka_PL
SMASH Lemon Haze Super Sauce Flower 2g
Cena promocyjna€16,90 (€845,00/100g)
Wyprzedane
SMASH Northern Lights Super Sauce Flower 2gHHC_Vapes_Wysyłka_PL
SMASH Northern Lights Super Sauce Flower 2g
Cena promocyjna€16,90 (€845,00/100g)
Wyprzedane
Green8 Superior kwiaty Skittlez 2gHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Green8 Superior Kwiaty Skittlez 2g
Cena promocyjna€16,90 (€845,00/100g)

Tutaj możesz kupić kwiaty i hasz, zebrane w jednym miejscu. Kategoria łączy produkty CBD z konopi przemysłowych, nowoczesne odmiany z HHZ i kannabinoidami Superior, a także hasz i gotowe skręcone jointy. Przyciski zaprowadzą cię prosto do odpowiedniej podkategorii.

Jaka jest różnica między kwiatami a haszem?

Kwiaty to wysuszone kwiatostany rośliny. Są luźne, aromatyczne i często mają na powierzchni jasną warstwę żywicy. Hasz powstaje, gdy tę żywicę się zbiera i prasuje. Dzięki temu jest bardziej zwarty, ciemniejszy i bardziej skoncentrowany niż kwiat, z którego pochodzi.

Hasz jest gęstszy i ma intensywniejszy aromat. Która forma ci pasuje, to przede wszystkim kwestia smaku i przyzwyczajenia, a nie tego, co jest dobre, a co złe.

W obu przypadkach ważny jest zawarty kannabinoid. W tej kategorii znajdziesz CBD z konopi przemysłowych oraz nowoczesne kannabinoidy, takie jak HHZ. Jaki kannabinoid zawiera produkt, podano na stronie danego produktu.

Kup kwiaty: od CBD po HHZ

W przypadku kwiatów masz dwa kierunki. Kwiaty CBD pochodzą z certyfikowanych konopi przemysłowych i mają THC poniżej ustawowego limitu.

Kwiaty HHZ i kwiaty Superior są zbudowane inaczej. Są uszlachetniane nowoczesnym, celowo wytwarzanym kannabinoidem i nie są klasycznym produktem konopnym. Do tej grupy należą odmiany takie jak Kwiat HHZ Gorilla Glue, Kwiat premium HHZ Blueberry Yum Yum czy odmiany Superior od SHEESH Budz. Zawartość THC jest każdorazowo deklarowana.

Kup hasz: hasz CBD i hasz HHZ

Również przy haszu dokładnie rozdzielamy według kannabinoidu. Hasz CBD, taki jak Just Kush czy Basic Blondie, pochodzi z konopi przemysłowych i ma typowy aromat haszu.

Hasz HHZ, taki jak Nepal Cream, stawia natomiast na nowoczesny kannabinoid. Nie jest to naturalna żywica w klasycznym sensie, lecz produkt wytwarzany celowo.

Jaki stan prawny dotyczy kwiatów i haszu?

Towar CBD z konopi przemysłowych pozostaje z zawartością THC poniżej ustawowego limitu. HHZ nie jest obecnie wymienione ani w ustawie o środkach odurzających (BtMG), ani w załączniku do ustawy o nowych substancjach psychoaktywnych (NpSG) (stan na sierpień 2026). W przypadku nowoczesnych kannabinoidów, takich jak HHZ, sytuacja prawna zmienia się szybciej, dlatego przed zamówieniem warto krótko sprawdzić aktualny stan.

Na bieżąco aktualizowany przegląd znajdziesz w naszym poradniku: Kannabinoidy i ich legalność w Niemczech 2026.

Jak pali się kwiaty i hasz?

Kwiaty zwykle rozdrabnia się grinderem. Jeśli w ogóle nie chcesz skręcać sam, najprostszym rozwiązaniem są gotowe skręcone opcje z kategorii Jointy.

Hasz jest twardszy niż kwiaty. Mały kawałek mięknie po krótkim ogrzaniu między palcami i można go wtedy pokruszyć. Nie podajemy zaleceń dotyczących spożycia ani ilości.

Częste pytania dotyczące kwiatów i haszyszu

Najlepiej przechowuj oba w chłodnym, ciemnym i szczelnym miejscu, na przykład w słoiku z pokrywką. Dzięki temu aromat i struktura dłużej się utrzymają. Kwiaty wysychają przy złym przechowywaniu, haszysz może stać się kruchy. Trzymaj oba z dala od ciepła i bezpośredniego światła słonecznego.

CBD pochodzi z konopi włóknistych, a zawartość THC jest poniżej ustawowego limitu. HHZ to celowo wytworzony kannabinoid, a nie produkt z konopi włóknistych. Przy zakupie zwracaj więc uwagę nie tylko na format susz czy hasz, ale przede wszystkim na zawarty kannabinoid.

Tak. Kwiaty da się dobrze waporyzować w suchym Vaporizer. Hasz możesz używać w waporyzatorach przeznaczonych do koncentratów albo do mieszanki. Waporyzacja przez wielu jest uważana za łagodniejszą niż palenie, bo nie powstaje dym ze spalania. Sprawdź wcześniej, do czego jest przeznaczone twoje urządzenie.