Wszystkie kwiaty

Odkryj nasz pełny asortyment suszu z ponad 25 odmianami: klasyczny susz HHZ taki jak Gorilla Glue i Northern Lights, susz CBD a także susz DICHT3R 40% Superior i owocowy susz Green8 Superior. Jeśli wolisz susz w formie gotowych skrętów, odpowiednią...

Filtry

Sortowanie:

62 produkty

Kwiat HHZ - Gorilla GlueKwiat HHZ - Gorilla Glue
Kwitnienie HHZ - Gorilla Glue
Cena promocyjnaOd €9,90 (€990,00/100g)
Kwiat HHZ - Northern LightsKwiat HHZ - Northern Lights
Kwitnienie HHZ - Northern Lights
Cena promocyjnaOd €9,90 (€990,00/100g)
Kwiat HHZ - Super Lemon HazeKwiat HHZ - Super Lemon Haze
HHZ Kwiat - Super Lemon Haze
Cena promocyjnaOd €9,90 (€990,00/100g)
Kwiat HHZ - Purple DieselHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Kwitnienie HHZ - Purple Diesel
Cena promocyjnaOd €9,90 (€990,00/100g)
Kwiat HHZ - Skunk #1Kwiat HHZ - Skunk #1
Kwitnienie HHZ - Skunk #1
Cena promocyjnaOd €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% kwiaty Superior - Frozty SkunkDICHT3R - Kwiaty Superior 40% - Frozty Skunk
Dicht3r - 40% Superior kwiatów - Frozty Skunk
Cena promocyjnaOd €9,90 (€990,00/100g)
Wyprzedaż
HHZ Premium kwiat - Blueberry Yum YumKwiat HHZ Premium - Blueberry Yum Yum
HHZ Premium Kwiat - Blueberry Yum Yum
Cena regularna€12,90 Cena promocyjnaOd €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior kwiaty - Grow-Rilla GlueDICHT3R - Kwiaty Superior 40% - Grow-Rilla Glue
Dicht3r - 40% Superior kwiatów - Grow-Rilla Glue
Cena promocyjnaOd €9,90 (€990,00/100g)
Wyprzedaż
HHZ Premium kwiat - Super Silver HazeKwiat HHZ Premium - Super Silver Haze
HHZ Premium Kwiat - Super Silver Haze
Cena regularna€12,90 Cena promocyjnaOd €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior kwiaty - Kiki-Melon KushDICHT3R - Kwiaty Superior 40% - Kiki-Melon Kush
Dicht3r - 40% Superior kwiatów - Kiki-Melon Kush
Cena promocyjnaOd €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior kwiaty - Cali-Gator WeedDICHT3R - Kwiaty Superior 40% - Cali-Gator Weed
Dicht3r - 40% Superior kwiatów - Cali-Gator Weed
Cena promocyjnaOd €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior kwiaty - Haze-FFMDICHT3R - Kwiaty Superior 40% - Haze-FFM
Dicht3r - 40% Superior kwiatów - Haze-FFM
Cena promocyjnaOd €9,90 (€990,00/100g)
Wyprzedaż
Kwiat Premium HHZ - Mango KushKwiat HHZ Premium - Mango Kush
HHZ Premium Kwiat - Mango Kush
Cena regularna€12,90 Cena promocyjnaOd €9,90 (€990,00/100g)
Wyprzedaż
Kwiat Premium HHZ - OrangelloKwiat HHZ Premium - Orangello
HHZ Premium Kwiat - Orangello
Cena regularna€12,90 Cena promocyjnaOd €9,90 (€990,00/100g)
Kwiat CBD - Purple HazeKwiat CBD - Purple Haze
Kwiat CBD - Purple Haze
Cena promocyjnaOd €9,90 (€895,00/100g)
Green8 Superior kwiaty Black Ice 2gHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Green8 Superior Kwiaty Black Ice 2g
Cena promocyjna€16,90 (€845,00/100g)
Green8 Superior kwiaty Sushi Cali 2gHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Green8 Superior Kwiaty Sushi Cali 2g
Cena promocyjna€16,90 (€845,00/100g)
Kwiat CBD - HarlequinKwiat CBD - Harlequin - HHC Vapes
Kwiat CBD - Harlequin
Cena promocyjnaOd €9,90 (€990,00/100g)
Kwiat CBD - Lemon HazeKwiat CBD - Lemon Haze
Kwiat CBD - Lemon Haze
Cena promocyjnaOd €9,90 (€895,00/100g)
Kwiat CBD - NiespodziankaKwiat CBD - Niespodzianka
Kwiat CBD - niespodzianka
Cena promocyjnaOd €9,90 (€990,00/100g)
Meshflash Superior-Infused kwiat premium - Cosmic Kush 1gMeshflash Superior-Infused kwiat premium - Cosmic Kush 1g
Meshflash Premium Kwiaty CBD Infused - Cosmic Kush 1g
Cena promocyjnaOd €11,90 (€1.190,00/100g)
Wyprzedane
Green8 Superior kwiaty Skittlez 2gHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Green8 Superior Kwiaty Skittlez 2g
Cena promocyjna€16,90 (€845,00/100g)
Wyprzedane
Kwiat CBD - Blueberry Yum YumKwiat CBD - Blueberry Yum Yum
Kwiat CBD - Blueberry Yum Yum
Cena promocyjnaOd €9,90 (€990,00/100g)
Wyprzedane
SMASH Strawberry OG Super Sauce Flower 2gHHC_Vapes_Wysyłka_PL
SMASH Strawberry OG Super Sauce Flower 2g
Cena promocyjna€16,90 (€845,00/100g)

Odkryj nasz pełny asortyment suszu z ponad 25 odmianami: klasyczny susz HHZ taki jak Gorilla Glue i Northern Lights, susz CBD a także susz DICHT3R 40% Superior i owocowy susz Green8 Superior. Jeśli wolisz susz w formie gotowych skrętów, odpowiednią alternatywę znajdziesz w sekcji Pre-Rolled Joints. Dyskretna wysyłka DHL z Niemiec, darmowa dostawa od 70 €.

Kup susz w Cannabude

W Cannabude znajdziesz ponad 25 odmian z różnych kategorii kannabinoidów, każdą przebadaną laboratoryjnie. Asortyment obejmuje susz CBD z konopi przemysłowych, susz HHZ oraz Superior Blends.

Susz HHZ

Nasz susz HHZ jest wzbogacony o HHZ (heksahydro-CBZ). HHZ nie jest obecnie wymieniony ani w ustawie o środkach odurzających (BtMG), ani w załączniku do ustawy o nowych substancjach psychoaktywnych (NpSG) (stan na sierpień 2026). W asortymencie znajdziesz sprawdzone klasyczne odmiany, takie jak Gorilla Glue, Northern Lights, Super Lemon Haze, Purple Diesel i Skunk #1. Do tego nasz susz HHZ Premium ze szczególnie gęstymi kwiatostanami i bogatym profilem terpenowym: Blueberry Yum Yum, Super Silver Haze, Mango Kush i Orangello. Cały susz HHZ zaczyna się od 9,90 €.

Susz CBD

Nasz susz CBD pochodzi z certyfikowanych w UE konopi przemysłowych i zawiera mniej niż 0,2 % THC. Popularne odmiany: Purple Haze o słodko-owocowym aromacie, Lemon Haze o świeżej, cytrusowej nucie, Harlequin jako uniwersał oraz Blueberry Yum Yum dla fanów jagód. Jeśli lubisz niespodzianki, sięgnij po paczkę niespodziankę z suszem CBD. Pasują do niego także hasz CBD i vape'y CBD z naszego sklepu.

Susz DICHT3R 40% Superior

Susz DICHT3R Superior według producenta opiera się na 40% zawartości kannabinoidów w Superior Blend. Odmiany Cali-Gator Weed, Frozty Skunk, Kiki-Melon Kush, Grow-Rilla Glue i Haze-FFM oferują każda własny profil terpenowy. Szczególnie popularny jest zestaw 5 za 3 z 5 g w korzystnej cenie. Wszystkie produkty DICHT3R, także vape'y H3 96%, znajdziesz na stronie marki Dicht3r.

Susz Green8 Superior

Susz Green8 Superior jest dostępny w formacie 2 g w trzech odmianach: Skittlez (owocowo-słodka), Black Ice (chłodno-ziemista) i Sushi Cali (egzotycznie cierpka). Cena wynosi 16,90 € za 2 g. Więcej o marce dowiesz się na stronie Green8.

Kwiaty niebieskiego lotosu

Oprócz suszu kannabinoidowego oferujemy także kwiaty niebieskiego lotosu, naturalny produkt roślinny na bazie Nymphaea caerulea. Dostępne w opakowaniu 25 g za 16,90 €. Inne produkty z niebieskiego lotosu, takie jak hasz z niebieskiego lotosu, znajdziesz w naszej kolekcji Niebieski lotos.