Kwiaty + Hasz

Tutaj możesz kupić kwiaty i hasz, zebrane w jednym miejscu. Kategoria łączy produkty CBD z konopi przemysłowych, nowoczesne odmiany z HHZ i kannabinoidami Superior, a także hasz i gotowe skręcone jointy. Przyciski zaprowadzą cię prosto do odpowiedniej podkategorii. Wszystkie kwiaty...

Filtry

Sortowanie:

96 produktów

Meshflash Superior-Infused kwiat premium - Thunder Diesel 1gMeshflash Superior-Infused kwiat premium - Thunder Diesel 1g
Meshflash Premium Kwiaty CBD Infused - Thunder Diesel 1g
Cena promocyjnaOd €11,90 (€1.190,00/100g)
Meshflash Superior-Infused kwiat premium - Green Dragon 1gMeshflash Superior-Infused kwiat premium - Green Dragon 1g
Meshflash Premium Kwiaty CBD Infused - Green Dragon 1g
Cena promocyjnaOd €11,90 (€1.190,00/100g)
Meshflash Superior-Infused kwiat premium - Juggernaut OG 1gMeshflash Superior-Infused kwiat premium - Juggernaut OG 1g
Meshflash Premium Kwiaty CBD Infused - Juggernaut OG 1g
Cena promocyjnaOd €11,90 (€1.190,00/100g)
Meshflash Superior-Infused kwiat premium - Cosmic Kush 1gMeshflash Superior-Infused kwiat premium - Cosmic Kush 1g
Meshflash Premium Kwiaty CBD Infused - Cosmic Kush 1g
Cena promocyjnaOd €11,90 (€1.190,00/100g)
Meshflash Superior-Infused kwiat premium - Mystic Fire 1gMeshflash Superior-Infused kwiat premium - Mystic Fire 1g
Meshflash Premium Kwiaty CBD Infused – Mystic Fire 1g
Cena promocyjnaOd €11,90 (€1.190,00/100g)
MeshFlash - Frozen Hash - Piatella 2gMeshFlash - Frozen Hash - Piatella 2g
MeshFlash - Frozen Hash - Piatella
Cena promocyjna€29,90 (€1.495,00/100g)
MeshFlash - Frozen Hash - Blueberry Fresh 2gMeshFlash - Frozen Hash - Blueberry Fresh 2g
MeshFlash - Frozen Hash - Blueberry Fresh
Cena promocyjna€29,90 (€1.495,00/100g)
MeshFlash - mrożony haszysz - Purplegum 2gMeshFlash - Frozen Hash - Purplegum 2g
MeshFlash Frozen Hash Purplegum 2g
Cena promocyjna€29,90 (€1.495,00/100g)
3 za 2 MeshFlash Frozen Hash BundleHHC_Vapes_ObsługaKlienta_PL
Zestaw MeshFlash Frozen Hash 3 za 2
Cena promocyjna€59,80
T9HC Blüten Maui Wowie 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Kwiaty T9HC Maui Wowie 99% 2g
Cena promocyjna€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Blüten Blue Widow 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Kwiaty T9HC Blue Widow 99% 2g
Cena promocyjna€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Blüten Balanced 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Kwiaty T9HC Balanced 99% 2g
Cena promocyjna€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Blüten Deep 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Kwiaty T9HC Deep 99% 2g
Cena promocyjna€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Hash Balanced 99% | CannabudeHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Hasz T9HC Balanced 99%
Cena promocyjna€10,90
T9HC Hash Deep 99% | CannabudeHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Hasz T9HC Deep 99%
Cena promocyjna€10,90
T9HC Hash Euforic 99% | CannabudeHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Hasz T9HC Euforic 99%
Cena promocyjna€10,90
T9HC Hash Extreemly 99% | CannabudeHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Hasz T9HC Extreemly 99%
Cena promocyjna€10,90
Wyprzedane
T9HC Blüten Purple Queen 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Kwiaty T9HC Purple Queen 99% 2g
Cena promocyjna€17,90 (€895,00/100g)
Wyprzedane
T9HC Blüten Euforic 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Kwiaty T9HC Euforic 99% 2g
Cena promocyjna€17,90 (€895,00/100g)
Wyprzedane
T9HC Blüten Extreemly 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Kwiaty T9HC Extreemly 99% 2g
Cena promocyjna€17,90 (€895,00/100g)

Tutaj możesz kupić kwiaty i hasz, zebrane w jednym miejscu. Kategoria łączy produkty CBD z konopi przemysłowych, nowoczesne odmiany z HHZ i kannabinoidami Superior, a także hasz i gotowe skręcone jointy. Przyciski zaprowadzą cię prosto do odpowiedniej podkategorii.

Jaka jest różnica między kwiatami a haszem?

Kwiaty to wysuszone kwiatostany rośliny. Są luźne, aromatyczne i często mają na powierzchni jasną warstwę żywicy. Hasz powstaje, gdy tę żywicę się zbiera i prasuje. Dzięki temu jest bardziej zwarty, ciemniejszy i bardziej skoncentrowany niż kwiat, z którego pochodzi.

Hasz jest gęstszy i ma intensywniejszy aromat. Która forma ci pasuje, to przede wszystkim kwestia smaku i przyzwyczajenia, a nie tego, co jest dobre, a co złe.

W obu przypadkach ważny jest zawarty kannabinoid. W tej kategorii znajdziesz CBD z konopi przemysłowych oraz nowoczesne kannabinoidy, takie jak HHZ. Jaki kannabinoid zawiera produkt, podano na stronie danego produktu.

Kup kwiaty: od CBD po HHZ

W przypadku kwiatów masz dwa kierunki. Kwiaty CBD pochodzą z certyfikowanych konopi przemysłowych i mają THC poniżej ustawowego limitu.

Kwiaty HHZ i kwiaty Superior są zbudowane inaczej. Są uszlachetniane nowoczesnym, celowo wytwarzanym kannabinoidem i nie są klasycznym produktem konopnym. Do tej grupy należą odmiany takie jak Kwiat HHZ Gorilla Glue, Kwiat premium HHZ Blueberry Yum Yum czy odmiany Superior od SHEESH Budz. Zawartość THC jest każdorazowo deklarowana.

Kup hasz: hasz CBD i hasz HHZ

Również przy haszu dokładnie rozdzielamy według kannabinoidu. Hasz CBD, taki jak Just Kush czy Basic Blondie, pochodzi z konopi przemysłowych i ma typowy aromat haszu.

Hasz HHZ, taki jak Nepal Cream, stawia natomiast na nowoczesny kannabinoid. Nie jest to naturalna żywica w klasycznym sensie, lecz produkt wytwarzany celowo.

Jaki stan prawny dotyczy kwiatów i haszu?

Towar CBD z konopi przemysłowych pozostaje z zawartością THC poniżej ustawowego limitu. HHZ nie jest obecnie wymienione ani w ustawie o środkach odurzających (BtMG), ani w załączniku do ustawy o nowych substancjach psychoaktywnych (NpSG) (stan na sierpień 2026). W przypadku nowoczesnych kannabinoidów, takich jak HHZ, sytuacja prawna zmienia się szybciej, dlatego przed zamówieniem warto krótko sprawdzić aktualny stan.

Na bieżąco aktualizowany przegląd znajdziesz w naszym poradniku: Kannabinoidy i ich legalność w Niemczech 2026.

Jak pali się kwiaty i hasz?

Kwiaty zwykle rozdrabnia się grinderem. Jeśli w ogóle nie chcesz skręcać sam, najprostszym rozwiązaniem są gotowe skręcone opcje z kategorii Jointy.

Hasz jest twardszy niż kwiaty. Mały kawałek mięknie po krótkim ogrzaniu między palcami i można go wtedy pokruszyć. Nie podajemy zaleceń dotyczących spożycia ani ilości.

Częste pytania dotyczące kwiatów i haszyszu

Najlepiej przechowuj oba w chłodnym, ciemnym i szczelnym miejscu, na przykład w słoiku z pokrywką. Dzięki temu aromat i struktura dłużej się utrzymają. Kwiaty wysychają przy złym przechowywaniu, haszysz może stać się kruchy. Trzymaj oba z dala od ciepła i bezpośredniego światła słonecznego.

CBD pochodzi z konopi włóknistych, a zawartość THC jest poniżej ustawowego limitu. HHZ to celowo wytworzony kannabinoid, a nie produkt z konopi włóknistych. Przy zakupie zwracaj więc uwagę nie tylko na format susz czy hasz, ale przede wszystkim na zawarty kannabinoid.

Tak. Kwiaty da się dobrze waporyzować w suchym Vaporizer. Hasz możesz używać w waporyzatorach przeznaczonych do koncentratów albo do mieszanki. Waporyzacja przez wielu jest uważana za łagodniejszą niż palenie, bo nie powstaje dym ze spalania. Sprawdź wcześniej, do czego jest przeznaczone twoje urządzenie.