Kwiaty + Hasz

Tutaj możesz kupić kwiaty i hasz, zebrane w jednym miejscu. Kategoria łączy produkty CBD z konopi przemysłowych, nowoczesne odmiany z HHZ i kannabinoidami Superior, a także hasz i gotowe skręcone jointy. Przyciski zaprowadzą cię prosto do odpowiedniej podkategorii. Wszystkie kwiaty...

Filtry

Sortowanie:

96 produktów

Kwiat CBD - Lemon HazeKwiat CBD - Lemon Haze
Kwiat CBD - Lemon Haze
Cena promocyjnaOd €9,90 (€895,00/100g)
Kwiat CBD - Purple HazeKwiat CBD - Purple Haze
Kwiat CBD - Purple Haze
Cena promocyjnaOd €9,90 (€895,00/100g)
Haszysz z niebieskiego lotosuBlauer Lotus Hasz
Hasz
Cena promocyjnaOd €9,90 (€990,00/100g)
Kanna haszyszHasz Kanna
Hasz
Cena promocyjnaOd €9,90 (€990,00/100g)
Kwiat CBD - NiespodziankaKwiat CBD - Niespodzianka
Kwiat CBD - niespodzianka
Cena promocyjnaOd €9,90 (€990,00/100g)
Lotus Special - kwiaty niebieskiego lotosu 25gHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Lotus Special - Blauer Lotus Kwiaty 25g
Cena promocyjna€16,90 (€67,60/100g)
Lotus Special - haszysz z niebieskiego lotosu 2gHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Lotus Special - Blauer Lotus Hasz 2g
Cena promocyjna€24,90 (€1.245,00/100g)
Highlander Highline 0,7gHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Highlander Highline 0,7g
Cena promocyjna€34,90 (€4.985,71/100g)
DICHT3R - 40% Superior kwiaty - Cali-Gator WeedDICHT3R - Kwiaty Superior 40% - Cali-Gator Weed
Dicht3r - 40% Superior kwiatów - Cali-Gator Weed
Cena promocyjnaOd €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% kwiaty Superior - Frozty SkunkDICHT3R - Kwiaty Superior 40% - Frozty Skunk
Dicht3r - 40% Superior kwiatów - Frozty Skunk
Cena promocyjnaOd €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior kwiaty - Grow-Rilla GlueDICHT3R - Kwiaty Superior 40% - Grow-Rilla Glue
Dicht3r - 40% Superior kwiatów - Grow-Rilla Glue
Cena promocyjnaOd €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior kwiaty - Haze-FFMDICHT3R - Kwiaty Superior 40% - Haze-FFM
Dicht3r - 40% Superior kwiatów - Haze-FFM
Cena promocyjnaOd €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior kwiaty - Kiki-Melon KushDICHT3R - Kwiaty Superior 40% - Kiki-Melon Kush
Dicht3r - 40% Superior kwiatów - Kiki-Melon Kush
Cena promocyjnaOd €9,90 (€990,00/100g)
Dicht3r - Cali-Gator-Weed 25GHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Dicht3r Cali-Gator-Weed Kwiaty 25g
Cena promocyjna€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r - Grow-Rilla-Glue 25GHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Dicht3r Kwiaty Grow-Rilla-Glue 25g
Cena promocyjna€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r - Kikki Melon Kush 25GHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Dicht3r Kwiaty Kikki Melon Kush 25g
Cena promocyjna€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r - Frozty Skunk 25GHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Dicht3r Kwiaty Frozty Skunk 25g
Cena promocyjna€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r – Haze FFM 25 gHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Dicht3r Kwiaty Haze FFM 25g
Cena promocyjna€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r – Crittical Afghani Kush 25gHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Dicht3r Kwiaty Crittical Afghani Kush 25g
Cena promocyjna€199,00 (€796,00/100g)
Wyprzedane
Kwiat CBD - Blueberry Yum YumKwiat CBD - Blueberry Yum Yum
Kwiat CBD - Blueberry Yum Yum
Cena promocyjnaOd €9,90 (€990,00/100g)
Wyprzedane
Haszysz z niebieskiego lotosu 10g tylko 49,90HHC_Vapes_Wysyłka_PL
Wyprzedane
Kwiat CBD - Austin PowersKwiat CBD - Austin Powers
Kwiat CBD - Austin Powers
Cena promocyjnaOd €9,90 (€990,00/100g)
Kwiat CBD - Snow Kush
Cena promocyjnaOd €9,90 (€990,00/100g)

Tutaj możesz kupić kwiaty i hasz, zebrane w jednym miejscu. Kategoria łączy produkty CBD z konopi przemysłowych, nowoczesne odmiany z HHZ i kannabinoidami Superior, a także hasz i gotowe skręcone jointy. Przyciski zaprowadzą cię prosto do odpowiedniej podkategorii.

Jaka jest różnica między kwiatami a haszem?

Kwiaty to wysuszone kwiatostany rośliny. Są luźne, aromatyczne i często mają na powierzchni jasną warstwę żywicy. Hasz powstaje, gdy tę żywicę się zbiera i prasuje. Dzięki temu jest bardziej zwarty, ciemniejszy i bardziej skoncentrowany niż kwiat, z którego pochodzi.

Hasz jest gęstszy i ma intensywniejszy aromat. Która forma ci pasuje, to przede wszystkim kwestia smaku i przyzwyczajenia, a nie tego, co jest dobre, a co złe.

W obu przypadkach ważny jest zawarty kannabinoid. W tej kategorii znajdziesz CBD z konopi przemysłowych oraz nowoczesne kannabinoidy, takie jak HHZ. Jaki kannabinoid zawiera produkt, podano na stronie danego produktu.

Kup kwiaty: od CBD po HHZ

W przypadku kwiatów masz dwa kierunki. Kwiaty CBD pochodzą z certyfikowanych konopi przemysłowych i mają THC poniżej ustawowego limitu.

Kwiaty HHZ i kwiaty Superior są zbudowane inaczej. Są uszlachetniane nowoczesnym, celowo wytwarzanym kannabinoidem i nie są klasycznym produktem konopnym. Do tej grupy należą odmiany takie jak Kwiat HHZ Gorilla Glue, Kwiat premium HHZ Blueberry Yum Yum czy odmiany Superior od SHEESH Budz. Zawartość THC jest każdorazowo deklarowana.

Kup hasz: hasz CBD i hasz HHZ

Również przy haszu dokładnie rozdzielamy według kannabinoidu. Hasz CBD, taki jak Just Kush czy Basic Blondie, pochodzi z konopi przemysłowych i ma typowy aromat haszu.

Hasz HHZ, taki jak Nepal Cream, stawia natomiast na nowoczesny kannabinoid. Nie jest to naturalna żywica w klasycznym sensie, lecz produkt wytwarzany celowo.

Jaki stan prawny dotyczy kwiatów i haszu?

Towar CBD z konopi przemysłowych pozostaje z zawartością THC poniżej ustawowego limitu. HHZ nie jest obecnie wymienione ani w ustawie o środkach odurzających (BtMG), ani w załączniku do ustawy o nowych substancjach psychoaktywnych (NpSG) (stan na sierpień 2026). W przypadku nowoczesnych kannabinoidów, takich jak HHZ, sytuacja prawna zmienia się szybciej, dlatego przed zamówieniem warto krótko sprawdzić aktualny stan.

Na bieżąco aktualizowany przegląd znajdziesz w naszym poradniku: Kannabinoidy i ich legalność w Niemczech 2026.

Jak pali się kwiaty i hasz?

Kwiaty zwykle rozdrabnia się grinderem. Jeśli w ogóle nie chcesz skręcać sam, najprostszym rozwiązaniem są gotowe skręcone opcje z kategorii Jointy.

Hasz jest twardszy niż kwiaty. Mały kawałek mięknie po krótkim ogrzaniu między palcami i można go wtedy pokruszyć. Nie podajemy zaleceń dotyczących spożycia ani ilości.

Częste pytania dotyczące kwiatów i haszyszu

Najlepiej przechowuj oba w chłodnym, ciemnym i szczelnym miejscu, na przykład w słoiku z pokrywką. Dzięki temu aromat i struktura dłużej się utrzymają. Kwiaty wysychają przy złym przechowywaniu, haszysz może stać się kruchy. Trzymaj oba z dala od ciepła i bezpośredniego światła słonecznego.

CBD pochodzi z konopi włóknistych, a zawartość THC jest poniżej ustawowego limitu. HHZ to celowo wytworzony kannabinoid, a nie produkt z konopi włóknistych. Przy zakupie zwracaj więc uwagę nie tylko na format susz czy hasz, ale przede wszystkim na zawarty kannabinoid.

Tak. Kwiaty da się dobrze waporyzować w suchym Vaporizer. Hasz możesz używać w waporyzatorach przeznaczonych do koncentratów albo do mieszanki. Waporyzacja przez wielu jest uważana za łagodniejszą niż palenie, bo nie powstaje dym ze spalania. Sprawdź wcześniej, do czego jest przeznaczone twoje urządzenie.