Dicht3r - 40% Superior Flori

DICHT3R este una dintre cele mai distinctive linii de flori din shop, cu nume proprii de soiuri și ușor de recunoscut. Dacă vrei să cumperi flori DICHT3R, aici găsești selecția, de la cantitatea mică pentru testare până la ambalajul de...

Filtre

Sortează după:

14 produse

DICHT3R - 40% Superior flori - Cali-Gator WeedDICHT3R - Flori Superior 40% - Cali-Gator Weed
Dicht3r - 40% Superior Flori - Cali-Gator Weed
Preț redusDe la €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% flori Superior - Frozty SkunkDICHT3R - Flori Superior 40% - Frozty Skunk
Dicht3r - 40% Superior Flori - Frozty Skunk
Preț redusDe la €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior flori - Grow-Rilla GlueDICHT3R - Flori Superior 40% - Grow-Rilla Glue
Dicht3r - 40% Superior Flori - Grow-Rilla Glue
Preț redusDe la €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior flori - Haze-FFMDICHT3R - Flori Superior 40% - Haze-FFM
Dicht3r - 40% Superior Flori - Haze-FFM
Preț redusDe la €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior flori - Kiki-Melon KushDICHT3R - Flori Superior 40% - Kiki-Melon Kush
Dicht3r - 40% Superior Flori - Kiki-Melon Kush
Preț redusDe la €9,90 (€990,00/100g)
Dicht3r - Cali-Gator-Weed 25GHHC_Vapes_Livrare_RO
Dicht3r Cali-Gator-Weed Flori 25g
Preț redus€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r - Grow-Rilla-Glue 25GHHC_Vapes_Livrare_RO
Dicht3r Flori Grow-Rilla-Glue 25g
Preț redus€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r - Kikki Melon Kush 25GHHC_Vapes_Livrare_RO
Dicht3r Flori Kikki Melon Kush 25g
Preț redus€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r - Frozty Skunk 25GHHC_Vapes_Livrare_RO
Dicht3r Flori Frozty Skunk 25g
Preț redus€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r – Haze FFM 25 gHHC_Vapes_Livrare_RO
Dicht3r – Haze FFM Flori 25g
Preț redus€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r – Crittical Afghani Kush 25gHHC_Vapes_Livrare_RO
Dicht3r Flori Crittical Afghani Kush 25g
Preț redus€199,00 (€796,00/100g)

DICHT3R este una dintre cele mai distinctive linii de flori din shop, cu nume proprii de soiuri și ușor de recunoscut. Dacă vrei să cumperi flori DICHT3R, aici găsești selecția, de la cantitatea mică pentru testare până la ambalajul de 25 de grame.

Cumpără flori DICHT3R: soiurile

Linia folosește nume neobișnuite precum Haze-FFM, Grow-Rilla Glue, Kiki-Melon Kush sau Frozty Skunk. În spatele lor se află profiluri aromatice diferite, de la condimentat-pământiu la dulce-fructat. Profilul de canabinoizi este documentat în COA-ul fiecărui lot. Numele soiurilor descriu aroma și genetica.

Cantitate mică sau ambalaj de 25 g

Majoritatea soiurilor sunt disponibile într-o cantitate practică pentru testare. Unele, precum Haze-FFM sau Frozty Skunk, le poți lua și în ambalaj de 25 de grame, dacă ți-ai găsit soiul și nu vrei să comanzi mereu din nou.

Încadrare

Florile DICHT3R sunt testate în laborator, iar profilul de canabinoizi apare în COA-ul fiecărui lot. Vânzarea se face de la 18 ani. Dacă cauți marca și ca vape, găsești ce îți trebuie la DICHT3R Vapes.

Întrebări frecvente despre florile DICHT3R

De unde pot cumpăra flori DICHT3R?

Direct din această colecție, individual pentru testare sau în ambalaj de 25 de grame.

Ce înseamnă numele soiurilor?

Nume precum Grow-Rilla Glue sau Kiki-Melon Kush indică profilul aromatic și genetic respectiv. Profilul de canabinoizi apare în COA.