Canapuff

30% reducere la toate Vapes, Flori, Hașiș și Jointuri Canapuff cu codul CANAPUFF30. Doar până luni.

Filtre

Sortează după:

29 produse

T9HC Vape Extreemly 95% 1ml | CannabudeServiciu Clienți HHC Vapes
T9HC Vape Extreemly 95% 1ml
Preț redus€34,99
T9HC Vape Euforic 95% 1ml | CannabudeServiciu Clienți HHC Vapes
T9HC Vape Euforic 95% 1ml
Preț redus€34,99
T9HC Vape Deep 95% 1ml | CannabudeServiciu Clienți HHC Vapes
Vape T9HC Deep 95% 1ml
Preț redus€34,99
T9HC Vape Balanced 95% 1ml | CannabudeServiciu Clienți HHC Vapes
Vape T9HC Balanced 95% 1ml
Preț redus€34,99
T8HC Vape Gorilla Kush 95% 1ml | CannabudeServiciu Clienți HHC Vapes
T8HC Vape Gorilla Kush 95% 1ml
Preț redus€34,99
T8HC Vape Gorilla Power 95% 1ml | CannabudeServiciu Clienți HHC Vapes
T8HC Vape Jungle Monkey 95% 1ml | CannabudeServiciu Clienți HHC Vapes
T8HC Vape King Gorilla 95% 1ml | CannabudeServiciu Clienți HHC Vapes
T8HC Vape King Gorilla 95% 1ml
Preț redus€34,99
T9HC Hash Extreemly 99% | CannabudeHHC_Vapes_Livrare_RO
Hașiș T9HC Extreemly 99%
Preț redus€10,90
T9HC Blüten Balanced 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Livrare_RO
Flori T9HC Balanced 99% 2g
Preț redus€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Blüten Blue Widow 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Livrare_RO
Flori T9HC Blue Widow 99% 2g
Preț redus€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Blüten Maui Wowie 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Livrare_RO
Flori T9HC Maui Wowie 99% 2g
Preț redus€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Blüten Deep 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Livrare_RO
Flori T9HC Deep 99% 2g
Preț redus€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Joint Deep 99% | CannabudeHHC_Vapes_Livrare_RO
Joint T9HC Deep 99%
Preț redus€10,90
T9HC Joint Euforic 99% | CannabudeHHC_Vapes_Livrare_RO
Joint T9HC Euforic 99%
Preț redus€10,90
T9HC Joint Balanced 99% | CannabudeHHC_Vapes_Livrare_RO
Joint T9HC Balanced 99%
Preț redus€10,90
T9HC Hash Euforic 99% | CannabudeHHC_Vapes_Livrare_RO
Hașiș T9HC Euforic 99%
Preț redus€10,90
Stoc epuizat
T9HC Blüten Extreemly 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Livrare_RO
Flori T9HC Extreemly 99% 2g
Preț redus€17,90 (€895,00/100g)
Stoc epuizat
T9HC Blüten Purple Queen 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Livrare_RO
Flori T9HC Purple Queen 99% 2g
Preț redus€17,90 (€895,00/100g)
Stoc epuizat
T9HC Blüten Euforic 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Livrare_RO
Flori T9HC Euforic 99% 2g
Preț redus€17,90 (€895,00/100g)

Aici găsești toate produsele Canapuff de la Cannabude într-un singur loc: linia T9HC ca floare, hașiș, joint și vape, plus Vapes T8HC. Toate loturile sunt testate în laborator. Vânzare exclusiv către adulți de peste 18 ani.

Canapuff înseamnă o linie de produse restrânsă și clar organizată. În loc de zeci de soiuri, există patru profiluri aromatice recurente, care se regăsesc în toate formele de consum. Dacă îți place Balanced ca floare, găsești același profil și ca hașiș, joint sau vape.

Liniile de produse Canapuff

  • Flori T9HC: concentrație 99%, 2 grame per pachet, șapte soiuri
  • Hașiș T9HC: concentrație 99%, textură densă, patru soiuri
  • Jointuri T9HC: pre-rulate, concentrație 99%, patru soiuri
  • Vapes T9HC: pen-uri de 1ml, patru soiuri
  • Vapes T8HC: pen-uri de 1ml, inclusiv Ultra Edition

O privire de ansamblu asupra tuturor pen-urilor mărcii găsești la Canapuff Vapes.

Cele patru profiluri aromatice

Numele soiurilor descriu gustul, nu efectul. Concentrația este mereu aceeași în cadrul unei linii.

  • Balanced: fructe exotice, prospețime citrică, nuanțe ierboase
  • Deep: întunecat și tropical, floral, cu final condimentat
  • Euforic: cireșe coapte și fructe de pădure pe un subton pământiu
  • Extreemly: tropical-dulce, cu citrice și un vârf condimentat

La flori se adaugă trei nume clasice de soiuri: Purple Queen, Blue Widow și Maui Wowie.

T8HC și T9HC: care este diferența?

Ambii canabinoizi fac parte din aceeași familie și sunt produși în laborator. Diferă prin profil și prin gama de soiuri, nu fundamental prin mod de utilizare. T9HC îl avem acum în toate cele patru forme de consum, T8HC deocamdată doar ca vape.

Cât de puternic este efectul depinde de cantitate, de forma de consum și de propria experiență. Nu facem afirmații legate de sănătate privind tolerabilitatea și efectul. Produsele nu sunt medicamente.

Canapuff și situația legală

T8HC și T9HC sunt canabinoizi produși în laborator și, prin urmare, nu sunt produse clasice din cânepă. Încadrarea juridică a noilor canabinoizi se poate schimba rapid, deoarece legiuitorul poate adăuga ulterior substanțe active pe listă. Situația actuală am rezumat-o în ghidul nostru: Canabinoizi 2026 în Germania: prezentarea actuală.

Vânzarea se face exclusiv către adulți de peste 18 ani.


Cumpără Canapuff

La Cannabude cumperi Canapuff cu concentrație clar indicată, testare de laborator documentată și livrare discretă. Noi în ofertă sunt Florile T9HC, Hașișul T9HC și Jointurile T9HC pre-rulate.