Smartshop

În smartshop găsești specialități vegetale dincolo de canabinoizi. Compoziția și indicațiile se află pe pagina fiecărui produs.

Filtre

Sortează după:

32 produse

Lotus Special - hașiș de lotus albastru 2gHHC_Vapes_Livrare_RO
Lotus Special - Blauer Lotus Hasch 2g
Preț redus€24,90 (€1.245,00/100g)
Buff Kokanna 1gBuff Kokanna 1g - HHC VAPES
Buff Kokanna 1g
Preț redus€39,90 (€3.990,00/100g)
Lotus Special - flori de lotus albastru 25gHHC_Vapes_Livrare_RO
Lotus Special - Blauer Lotus Flori 25g
Preț redus€16,90 (€67,60/100g)
Pudră de kratom 50g - Green Maeng DaHHC_Vapes_Livrare_RO
Pudră de kratom 50g - Green Maeng Da
Preț redus€19,90 (€39,80/100g)
Pudră de kratom 50g - Yellow BaliHHC_Vapes_Livrare_RO
Pudră de kratom 50g - Yellow Bali
Preț redus€19,90 (€39,80/100g)
Pudră de kratom 50g - Green AppleHHC_Vapes_Livrare_RO
Pudră de kratom 50g - Măr verde
Preț redus€19,90 (€39,80/100g)
Pudră de kratom 50g - Lemon & LimeHHC_Vapes_Livrare_RO
Pulbere de kratom 50g - Lămâie și Lime
Preț redus€19,90 (€39,80/100g)
Pudră de kratom 50g - CherryHHC_Vapes_Livrare_RO
Pudră de kratom 50g - cherry
Preț redus€19,90 (€39,80/100g)
Kanna Vape Pen - CherryHHC_Vapes_Livrare_RO
Kanna Vape Pen - Cherry
Preț redus€34,90
Kanna Vape Pen - NatureHHC_Vapes_Livrare_RO
Kanna Vape Pen - Nature
Preț redus€34,90
Pudră de kratom 25g - Red Maeng DaHHC_Vapes_Livrare_RO
Pudră de kratom 25g - Red Maeng Da
Preț redus€9,90 (€39,60/100g)
Pudră de kratom 25g - Pure GreenHHC_Vapes_Livrare_RO
Pudră de kratom 25g - Pure Green
Preț redus€9,90 (€39,60/100g)
Stoc epuizat
Pudră de kratom 25g - Borneo WhiteHHC_Vapes_Livrare_RO
Pudră de kratom 25g - Borneo White
Preț redus€9,90 (€39,60/100g)
Stoc epuizat
Pre Roll cu lotus albastruBlauer Lotus Pre Roll | Cannabude
Blauer Lotus Pre Roll
Preț redus€9,90
Stoc epuizat
Pudră de kratom 50g - White SumatraHHC_Vapes_Livrare_RO
Pudră de kratom 50g - White Sumatra
Preț redus€19,90 (€39,80/100g)
Stoc epuizat
Pudră de kratom 50g - Red Maeng DaHHC_Vapes_Livrare_RO
Pudră de kratom 50g - Red Maeng Da
Preț redus€19,90 (€39,80/100g)
Stoc epuizat
Kanna Vape Pen - Pina ColadaHHC_Vapes_Livrare_RO
Kanna Vape Pen - Pina Colada
Preț redus€34,90

Smartshopul combină produsele vegetale tradiționale cu forme moderne de prezentare, într-o selecție clar structurată. Aici, produsele botanice clasice se întâlnesc cu formate inovatoare precum picăturile, edibles sau pouch-urile: clar, ușor de comparat și practice pentru viața de zi cu zi. În loc de produse izolate, contează combinația dintre varietate, calitate și formate flexibile.

Smartshop: produse moderne

Cine vrea să comande din Smartshop nu caută o categorie oarecare, ci o selecție atentă de formate moderne și produse vegetale tradiționale. Smartshopul nostru reunește într-un singur loc diferite forme de prezentare, plante consacrate și formate actuale. În locul unor oferte individuale greu de urmărit, aici găsești orientare, comparabilitate și o încadrare clară a diferitelor tipuri de produse.

Fie că este vorba de edibles, picături sau pouch-uri: produsele Smartshop se adresează tuturor celor care vor să aleagă conștient și pun preț pe calitate și pe informații transparente despre produs. Categoria îmbină clasici botanici precum kratom, kanna sau lotusul albastru cu formate moderne, care se potrivesc bine în viața de zi cu zi.

Ce caracterizează un Smartshop modern?

În Smartshop găsești comori vegetale, plante, extracte și formulări inovatoare. În centru se află libertatea ta de a alege. Poți alege între plante tradiționale și forme de prezentare actuale, fără să te legi de un concept de utilizare rigid.

Spre deosebire de categoriile clasice, aici nu stă în prim-plan un singur ingredient, ci posibilitatea de a alege produsele după formă și preferința personală. Tocmai de aceea, clasicii vegetali și formatele moderne precum vape-urile sau picăturile se completează atât de bine în această categorie.

Forme de produse populare, pe scurt

Produsele din Smartshop diferă nu doar prin conținut, ci mai ales prin formă. Aceasta decide cât de flexibil și de practic este un produs pentru tine.

  • Edibles: Formatul sub formă de snack, discret și cu un profil aromatic de durată.
  • Picături: Formate lichide, cu o manipulare precisă, curată și simplă.
  • Pouch-uri: Moderne, compacte și complet fără vapori sau fum, un format deosebit de discret.

Clasici vegetali în Smartshop

Pe lângă formatele moderne, clasicii botanici stau la baza multor produse. Aceste plante sunt apreciate de mult timp și sunt disponibile astăzi la noi în variante foarte diferite.

Kratomul este oferit de obicei sub formă de pulbere și este una dintre cele mai cunoscute plante tradiționale din Smartshop. Selecția de variante diferite îți permite să te orientezi după gustul tău personal.

Kanna este tot o plantă cu o lungă tradiție, disponibilă astăzi atât sub formă de pulbere, cât și în formate moderne precum vape-uri sau extracte. Astfel, clasicul există și în formate actuale.

Lotusul albastru este oferit mai ales ca floare sau joint și este cunoscut pentru aroma sa caracteristică. În Smartshop, el completează gama cu o linie de produse cu specific botanic.

Soluții moderne pentru viața de zi cu zi

Produsele Smartshop actuale mizează pe formate clare și o utilizare simplă. Pouch-urile, picăturile și pulberile standardizate îți permit să integrezi produsele în mod țintit, fără o pregătire complicată.

Edibles pun accentul mai ales pe gust. Cine vrea o imagine de ansamblu asupra întregii selecții găsește în Smartshopul nostru o compilație structurată a tuturor produselor de top.

Calitate și selecție fără compromisuri

În Smartshop, pentru noi nu cantitatea contează, ci calitatea selecției. Materiile prime de calitate, prelucrarea atentă și informațiile transparente stau la baza deciziei tale.

Fie clasic vegetal, fie rafinat modern: important este ca originea și prelucrarea să rămână ușor de urmărit. Astfel te poți baza la fiecare cumpărătură pe un standard verificat.

De ce să cumperi produse Smartshop online?

Cumpărarea online a produselor Smartshop îți oferă în primul rând un lucru: claritate. În loc să cauți cu greu plantele una câte una, noi adunăm diferite formate și soluții moderne într-o categorie clară. Combinația dintre clasici și inovații este ideală pentru toți cei care pun preț pe varietate și pe o selecție de produse bine structurată.

Comanzi discret și comod online. În magazinul nostru online găsești și secțiuni specializate precum HHZ Vapes, CBD Vapes sau linii moderne precum JUMANJI Vapes.