Cumpără kratom

Mitragyna speciosa din Asia de Sud-Est: pudră și capsule de kratom în diverse soiuri

Filtre

Sortează după:

11 produse

Pudră de kratom 25g - Pure GreenHHC_Vapes_Livrare_RO
Pudră de kratom 25g - Pure Green
Preț redus€9,90 (€39,60/100g)
Pudră de kratom 25g - Red Maeng DaHHC_Vapes_Livrare_RO
Pudră de kratom 25g - Red Maeng Da
Preț redus€9,90 (€39,60/100g)
Pudră de kratom 50g - Green Maeng DaHHC_Vapes_Livrare_RO
Pudră de kratom 50g - Green Maeng Da
Preț redus€19,90 (€39,80/100g)
Pudră de kratom 50g - Yellow BaliHHC_Vapes_Livrare_RO
Pudră de kratom 50g - Yellow Bali
Preț redus€19,90 (€39,80/100g)
Pudră de kratom 50g - Green AppleHHC_Vapes_Livrare_RO
Pudră de kratom 50g - Măr verde
Preț redus€19,90 (€39,80/100g)
Pudră de kratom 50g - Lemon & LimeHHC_Vapes_Livrare_RO
Pulbere de kratom 50g - Lămâie și Lime
Preț redus€19,90 (€39,80/100g)
Pudră de kratom 50g - CherryHHC_Vapes_Livrare_RO
Pudră de kratom 50g - cherry
Preț redus€19,90 (€39,80/100g)
Stoc epuizat
Pudră de kratom 25g - Borneo WhiteHHC_Vapes_Livrare_RO
Pudră de kratom 25g - Borneo White
Preț redus€9,90 (€39,60/100g)
Stoc epuizat
Pudră de kratom 50g - White SumatraHHC_Vapes_Livrare_RO
Pudră de kratom 50g - White Sumatra
Preț redus€19,90 (€39,80/100g)
Stoc epuizat
Pudră de kratom 50g - Red Maeng DaHHC_Vapes_Livrare_RO
Pudră de kratom 50g - Red Maeng Da
Preț redus€19,90 (€39,80/100g)

La noi, kratomul este categoria din afara canabinoizilor. Provine de la un arbore din Asia de Sud-Est și este oferit aici sub formă de pudră și capsule. Dacă vrei să cumperi kratom, alegi în primul rând după soi și mărimea ambalajului.

Cumpără kratom: pudră și capsule

Cea mai mare parte o reprezintă pudra de kratom, disponibilă în ambalaje de 25 de grame și 50 de grame. Soiurile se diferențiază după origine și culoarea frunzei, de exemplu Red Maeng Da, White Sumatra sau Pure Green. Pe lângă acestea există o variantă în capsule pentru cei care vor să evite cântăritul.

Ce diferențiază soiurile

Kratomul se clasifică în mod tradițional după culoarea nervurilor frunzei, adică roșu, verde sau alb. Red Maeng Da este unul dintre cele mai cunoscute soiuri roșii, Pure Green reprezintă linia verde, iar White Sumatra pe cea albă.

Notă importantă

În Germania, kratomul este oferit ca produs pentru afumat și obiect de colecție și nu este destinat consumului. Te rugăm să ții cont de informațiile de pe pagina fiecărui produs.

Întrebări frecvente despre kratom

De unde pot cumpăra kratom?

Direct din această colecție, ca pudră în două mărimi de ambalaj sau sub formă de capsule.

Ce soiuri există?

Printre altele Red Maeng Da, White Sumatra, Pure Green și Cherry. Clasificarea urmează originea și culoarea frunzei.

Care e diferența dintre 25 g și 50 g?

Doar cantitatea. Varianta de 25 g este potrivită pentru a încerca, varianta de 50 g pentru soiul pe care l-ai ales deja.

Întrebări frecvente despre Kratom

Tot ce trebuie să știi!

Kratom (Mitragyna speciosa) este o plantă tropicală din Asia de Sud-Est, ale cărei frunze sunt folosite acolo în mod tradițional de secole.

Frunzele conțin alcaloizi naturali. Conținutul lor diferă în funcție de soi și origine.

În magazinul nostru găsești pudră și extracte de kratom testate în laborator.

Soiurile de kratom se deosebesc în principal după regiunea de origine și culoarea nervurilor frunzelor (White, Red, Green):

  • 🌿 Borneo White: nervuri albe, origine Borneo
  • 🔥 Red Maeng Da: soiul Maeng Da cu nervuri roșii
  • 🍃 Pure Green: frunze cu nervuri verzi
  • 🍬 Jeleuri cu kratom: kratom sub formă de jeleu

Detalii despre origine, format și cantitate găsești în descrierile fiecărui produs.