Toți Flori

Descoperă întreaga noastră gamă de flori, cu peste 25 de soiuri: de la clasicele flori HHZ precum Gorilla Glue și Northern Lights, trecând prin florile CBD, până la florile DICHT3R 40% Superior și fructatele flori Green8 Superior. Dacă preferi florile...

Filtre

Sortează după:

62 produse

Floare de HHZ - Gorilla GlueFloare HHZ - Gorilla Glue
HHZ Floare - Gorilla Glue
Preț redusDe la €9,90 (€990,00/100g)
Floare de HHZ - Northern LightsFloare HHZ - Northern Lights
HHZ Floare - Northern Lights
Preț redusDe la €9,90 (€990,00/100g)
Floare de HHZ - Super Lemon HazeFloare HHZ - Super Lemon Haze
HHZ Floare - Super Lemon Haze
Preț redusDe la €9,90 (€990,00/100g)
Floare de HHZ - Purple DieselHHC_Vapes_Livrare_RO
HHZ Floare - Purple Diesel
Preț redusDe la €9,90 (€990,00/100g)
Floare HHZ - Skunk #1Floare HHZ - Skunk #1
Floare HHZ - Skunk #1
Preț redusDe la €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% flori Superior - Frozty SkunkDICHT3R - Flori Superior 40% - Frozty Skunk
Dicht3r - 40% Superior Flori - Frozty Skunk
Preț redusDe la €9,90 (€990,00/100g)
Reducere
HHZ Premium floare - Blueberry Yum YumFloare HHZ Premium - Blueberry Yum Yum
HHZ Premium Floare - Blueberry Yum Yum
Preț normal€12,90 Preț redusDe la €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior flori - Grow-Rilla GlueDICHT3R - Flori Superior 40% - Grow-Rilla Glue
Dicht3r - 40% Superior Flori - Grow-Rilla Glue
Preț redusDe la €9,90 (€990,00/100g)
Reducere
HHZ Premium floare - Super Silver HazeFloare HHZ Premium - Super Silver Haze
Floare Premium HHZ - Super Silver Haze
Preț normal€12,90 Preț redusDe la €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior flori - Kiki-Melon KushDICHT3R - Flori Superior 40% - Kiki-Melon Kush
Dicht3r - 40% Superior Flori - Kiki-Melon Kush
Preț redusDe la €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior flori - Cali-Gator WeedDICHT3R - Flori Superior 40% - Cali-Gator Weed
Dicht3r - 40% Superior Flori - Cali-Gator Weed
Preț redusDe la €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior flori - Haze-FFMDICHT3R - Flori Superior 40% - Haze-FFM
Dicht3r - 40% Superior Flori - Haze-FFM
Preț redusDe la €9,90 (€990,00/100g)
Reducere
Floare Premium de HHZ - Mango KushFloare HHZ Premium - Mango Kush
Floare Premium HHZ - Mango Kush
Preț normal€12,90 Preț redusDe la €9,90 (€990,00/100g)
Reducere
Floare Premium de HHZ - OrangelloFloare HHZ Premium - Orangello
HHZ Premium Flori - Orangello
Preț normal€12,90 Preț redusDe la €9,90 (€990,00/100g)
Floare de CBD - Purple HazeFloare CBD - Purple Haze
Floare de CBD - Purple Haze
Preț redusDe la €9,90 (€895,00/100g)
Green8 Superior flori Black Ice 2gHHC_Vapes_Livrare_RO
Green8 Superior Flori Black Ice 2g
Preț redus€16,90 (€845,00/100g)
Green8 Superior flori Sushi Cali 2gHHC_Vapes_Livrare_RO
Green8 Superior Flori Sushi Cali 2g
Preț redus€16,90 (€845,00/100g)
Floare de CBD - HarlequinFloare CBD - Harlequin - HHC Vapes
Floare de CBD - Harlequin
Preț redusDe la €9,90 (€990,00/100g)
Floare de CBD - Lemon HazeFloare CBD - Lemon Haze
Floare de CBD - Lemon Haze
Preț redusDe la €9,90 (€895,00/100g)
Floare de CBD - Pungă surprizăFloare CBD - Pungă Surpriză
Floare CBD - Punga surpriză
Preț redusDe la €9,90 (€990,00/100g)
Meshflash Superior-Infused floare premium - Cosmic Kush 1gMeshflash Floare Premium Superior-Infuzată - Cosmic Kush 1g
Meshflash Premium Flori CBD Infuzate - Cosmic Kush 1g
Preț redusDe la €11,90 (€1.190,00/100g)
Stoc epuizat
Green8 Superior flori Skittlez 2gHHC_Vapes_Livrare_RO
Green8 Superior Flori Skittlez 2g
Preț redus€16,90 (€845,00/100g)
Stoc epuizat
Floare de CBD - Blueberry Yum YumFloare CBD - Blueberry Yum Yum
Floare de CBD - Blueberry Yum Yum
Preț redusDe la €9,90 (€990,00/100g)
Stoc epuizat
SMASH Strawberry OG Super Sauce Flower 2gHHC_Vapes_Livrare_RO
SMASH Strawberry OG Super Sauce Flower 2g
Preț redus€16,90 (€845,00/100g)

Descoperă întreaga noastră gamă de flori, cu peste 25 de soiuri: de la clasicele flori HHZ precum Gorilla Glue și Northern Lights, trecând prin florile CBD, până la florile DICHT3R 40% Superior și fructatele flori Green8 Superior. Dacă preferi florile gata rulate, găsești alternativa potrivită printre Pre-Rolled Joints noastre. Livrare discretă cu DHL din Germania, transport gratuit de la 70 €.

Cumpără flori la Cannabude

La Cannabude găsești peste 25 de soiuri din diferite categorii de canabinoizi, fiecare testat în laborator. Gama merge de la flori CBD din cânepă industrială, trecând prin flori HHZ, până la Superior Blends.

Flori HHZ

Florile noastre HHZ sunt rafinate cu HHZ (hexahidro-CBZ). În prezent, HHZ nu figurează nici în Legea germană a stupefiantelor (BtMG), nici în anexa Legii privind noile substanțe psihoactive (NpSG) (situația din august 2026). În gamă găsești clasici consacrați precum Gorilla Glue, Northern Lights, Super Lemon Haze, Purple Diesel și Skunk #1. La acestea se adaugă florile noastre HHZ Premium, cu buds deosebit de dense și un profil bogat de terpene: Blueberry Yum Yum, Super Silver Haze, Mango Kush și Orangello. Toate florile HHZ pornesc de la 9,90 €.

Flori CBD

Florile noastre CBD provin din cânepă industrială certificată în UE și conțin mai puțin de 0,2 % THC. Soiuri populare: Purple Haze cu aromă dulce-fructată, Lemon Haze cu o notă proaspătă și citrică, Harlequin ca variantă pentru orice moment și Blueberry Yum Yum pentru fanii fructelor de pădure. Dacă îți plac surprizele, alege punga surpriză cu flori CBD. Pe lângă acestea, în magazinul nostru găsești și hașiș CBD și CBD Vapes.

Flori DICHT3R 40% Superior

Florile DICHT3R Superior mizează, potrivit producătorului, pe un conținut de 40 % canabinoizi în Superior Blend. Soiurile Cali-Gator Weed, Frozty Skunk, Kiki-Melon Kush, Grow-Rilla Glue și Haze-FFM oferă fiecare un profil propriu de terpene. Deosebit de popular: pachetul 5 la preț de 3 cu 5 g la un preț avantajos. Toate produsele DICHT3R, inclusiv 96% H3 Vapes, le găsești pe pagina mărcii Dicht3r.

Flori Green8 Superior

Florile Green8 Superior vin în format de 2 g, în trei soiuri: Skittlez (fructat-dulce), Black Ice (răcoros-pământiu) și Sushi Cali (exotic-aspru). Prețul este de 16,90 € pentru 2 g. Mai multe despre marcă afli pe pagina Green8.

Flori de lotus albastru

Pe lângă florile cu canabinoizi, avem și flori de lotus albastru, un produs natural vegetal pe bază de Nymphaea caerulea. Disponibil în pachet de 25 g la 16,90 €. Alte produse cu lotus albastru, precum hașișul de lotus albastru, le găsești în colecția noastră Lotus albastru.