Toți Flori

Descoperă întreaga noastră gamă de flori, cu peste 25 de soiuri: de la clasicele flori HHZ precum Gorilla Glue și Northern Lights, trecând prin florile CBD, până la florile DICHT3R 40% Superior și fructatele flori Green8 Superior. Dacă preferi florile...

Filtre

Sortează după:

62 produse

Meshflash Superior-Infused floare premium - Green Dragon 1gMeshflash Floare Premium Superior-Infuzată - Green Dragon 1g
Meshflash Premium Flori CBD Infuzate - Green Dragon 1g
Preț redusDe la €11,90 (€1.190,00/100g)
Meshflash Superior-Infused floare premium - Juggernaut OG 1gMeshflash Floare Premium Superior-Infuzată - Juggernaut OG 1g
Meshflash Premium Flori CBD Infuzate - Juggernaut OG 1g
Preț redusDe la €11,90 (€1.190,00/100g)
Meshflash Superior-Infused floare premium - Thunder Diesel 1gMeshflash Floare Premium Superior-Infuzată - Thunder Diesel 1g
Meshflash Premium Flori Infuzate CBD - Thunder Diesel 1g
Preț redusDe la €11,90 (€1.190,00/100g)
Meshflash Superior-Infused floare premium - Mystic Fire 1gMeshflash Floare Premium Superior-Infuzată - Mystic Fire 1g
Meshflash Premium Flori Infuzate CBD - Mystic Fire 1g
Preț redusDe la €11,90 (€1.190,00/100g)
Highlander Highline 0,7gHHC_Vapes_Livrare_RO
Highlander Highline 0,7g
Preț redus€34,90 (€4.985,71/100g)
Dicht3r - Frozty Skunk 25GHHC_Vapes_Livrare_RO
Dicht3r Flori Frozty Skunk 25g
Preț redus€199,00 (€796,00/100g)
SHEESH Budz Forbidden Fruit 98% Superior 1gSHEESH Budz Forbidden Fruit 98% Superior 1g
SHEESH Budz Forbidden Fruit 98% Superior 1g
Preț redus€11,90 (€1.190,00/100g)
Lotus Special - flori de lotus albastru 25gHHC_Vapes_Livrare_RO
Lotus Special - Blauer Lotus Flori 25g
Preț redus€16,90 (€67,60/100g)
Dicht3r – Crittical Afghani Kush 25gHHC_Vapes_Livrare_RO
Dicht3r Flori Crittical Afghani Kush 25g
Preț redus€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r - Cali-Gator-Weed 25GHHC_Vapes_Livrare_RO
Dicht3r Cali-Gator-Weed Flori 25g
Preț redus€199,00 (€796,00/100g)
SHEESH Budz Maui Wowie 98% Superior 1gSHEESH Budz Maui Wowie 98% Superior 1g
SHEESH Budz Maui Wowie 98% Superior 1g
Preț redus€11,90 (€1.190,00/100g)
Dicht3r - Grow-Rilla-Glue 25GHHC_Vapes_Livrare_RO
Dicht3r Flori Grow-Rilla-Glue 25g
Preț redus€199,00 (€796,00/100g)
SHEESH Budz Super Lemon Haze 98% Superior 1gHHC_Vapes_Livrare_RO
SHEESH Budz Super Lemon Haze 98% Superior 1g
Preț redus€11,90 (€1.190,00/100g)
Dicht3r – Haze FFM 25 gHHC_Vapes_Livrare_RO
Dicht3r – Haze FFM Flori 25g
Preț redus€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r - Kikki Melon Kush 25GHHC_Vapes_Livrare_RO
Dicht3r Flori Kikki Melon Kush 25g
Preț redus€199,00 (€796,00/100g)
SHEESH Budz Strawberry Cough 98% Superior 1gSHEESH Budz Strawberry Cough 98% Superior 1g
SHEESH Budz Strawberry Cough 98% Superior 1g
Preț redus€11,90 (€1.190,00/100g)
SHEESH Budz Watermelon Zlushie 98% Superior 1gSHEESH Budz Watermelon Zlushie 98% Superior 1g
SHEESH Budz Watermelon Zlushie 98% Superior 1g
Preț redus€11,90 (€1.190,00/100g)
SHEESH Budz OG Kush 98% Superior 1gSHEESH Budz OG Kush 98% Superior 1g
SHEESH Budz OG Kush 98% Superior 1g
Preț redus€11,90 (€1.190,00/100g)
SHEESH Budz Alien Cookies 98% Superior 1gSHEESH Budz Alien Cookies 98% Superior 1g
SHEESH Budz Alien Cookies 98% Superior 1g
Preț redus€11,90 (€1.190,00/100g)
Stoc epuizat
SMASH Black DOG Super Sauce Flower 2gHHC_Vapes_Livrare_RO
SMASH Black DOG Super Sauce Flower 2g
Preț redus€16,90 (€845,00/100g)
Stoc epuizat
SMASH Northern Lights Super Sauce Flower 2gHHC_Vapes_Livrare_RO
SMASH Northern Lights Super Sauce Flower 2g
Preț redus€16,90 (€845,00/100g)
Stoc epuizat
SMASH Lemon Haze Super Sauce floare 2gHHC_Vapes_Livrare_RO
SMASH Lemon Haze Super Sauce Flower 2g
Preț redus€16,90 (€845,00/100g)
Stoc epuizat
T9HC Blüten Extreemly 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Livrare_RO
Flori T9HC Extreemly 99% 2g
Preț redus€17,90 (€895,00/100g)
Stoc epuizat
T9HC Blüten Purple Queen 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Livrare_RO
Flori T9HC Purple Queen 99% 2g
Preț redus€17,90 (€895,00/100g)

Descoperă întreaga noastră gamă de flori, cu peste 25 de soiuri: de la clasicele flori HHZ precum Gorilla Glue și Northern Lights, trecând prin florile CBD, până la florile DICHT3R 40% Superior și fructatele flori Green8 Superior. Dacă preferi florile gata rulate, găsești alternativa potrivită printre Pre-Rolled Joints noastre. Livrare discretă cu DHL din Germania, transport gratuit de la 70 €.

Cumpără flori la Cannabude

La Cannabude găsești peste 25 de soiuri din diferite categorii de canabinoizi, fiecare testat în laborator. Gama merge de la flori CBD din cânepă industrială, trecând prin flori HHZ, până la Superior Blends.

Flori HHZ

Florile noastre HHZ sunt rafinate cu HHZ (hexahidro-CBZ). În prezent, HHZ nu figurează nici în Legea germană a stupefiantelor (BtMG), nici în anexa Legii privind noile substanțe psihoactive (NpSG) (situația din august 2026). În gamă găsești clasici consacrați precum Gorilla Glue, Northern Lights, Super Lemon Haze, Purple Diesel și Skunk #1. La acestea se adaugă florile noastre HHZ Premium, cu buds deosebit de dense și un profil bogat de terpene: Blueberry Yum Yum, Super Silver Haze, Mango Kush și Orangello. Toate florile HHZ pornesc de la 9,90 €.

Flori CBD

Florile noastre CBD provin din cânepă industrială certificată în UE și conțin mai puțin de 0,2 % THC. Soiuri populare: Purple Haze cu aromă dulce-fructată, Lemon Haze cu o notă proaspătă și citrică, Harlequin ca variantă pentru orice moment și Blueberry Yum Yum pentru fanii fructelor de pădure. Dacă îți plac surprizele, alege punga surpriză cu flori CBD. Pe lângă acestea, în magazinul nostru găsești și hașiș CBD și CBD Vapes.

Flori DICHT3R 40% Superior

Florile DICHT3R Superior mizează, potrivit producătorului, pe un conținut de 40 % canabinoizi în Superior Blend. Soiurile Cali-Gator Weed, Frozty Skunk, Kiki-Melon Kush, Grow-Rilla Glue și Haze-FFM oferă fiecare un profil propriu de terpene. Deosebit de popular: pachetul 5 la preț de 3 cu 5 g la un preț avantajos. Toate produsele DICHT3R, inclusiv 96% H3 Vapes, le găsești pe pagina mărcii Dicht3r.

Flori Green8 Superior

Florile Green8 Superior vin în format de 2 g, în trei soiuri: Skittlez (fructat-dulce), Black Ice (răcoros-pământiu) și Sushi Cali (exotic-aspru). Prețul este de 16,90 € pentru 2 g. Mai multe despre marcă afli pe pagina Green8.

Flori de lotus albastru

Pe lângă florile cu canabinoizi, avem și flori de lotus albastru, un produs natural vegetal pe bază de Nymphaea caerulea. Disponibil în pachet de 25 g la 16,90 €. Alte produse cu lotus albastru, precum hașișul de lotus albastru, le găsești în colecția noastră Lotus albastru.