Toți Flori

Descoperă întreaga noastră gamă de flori, cu peste 25 de soiuri: de la clasicele flori HHZ precum Gorilla Glue și Northern Lights, trecând prin florile CBD, până la florile DICHT3R 40% Superior și fructatele flori Green8 Superior. Dacă preferi florile...

Filtre

Sortează după:

62 produse

SHEESH Budz Tangie Dream 98% Superior 1gSHEESH Budz Tangie Dream 98% Superior 1g
SHEESH Budz Tangie Dream 98% Superior 1g
Preț redus€11,90 (€1.190,00/100g)
SHEESH Budz Durban Gelato 98% Superior 1gSHEESH Budz Durban Gelato 98% Superior 1g
SHEESH Budz Durban Gelato 98% Superior 1g
Preț redus€11,90 (€1.190,00/100g)
SHEESH Budz Zkittlez 98% Superior 1gSHEESH Budz Zkittlez 98% Superior 1g
SHEESH Budz Zkittlez 98% Superior 1g
Preț redus€11,90 (€1.190,00/100g)
T9HC Blüten Balanced 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Livrare_RO
Flori T9HC Balanced 99% 2g
Preț redus€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Blüten Maui Wowie 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Livrare_RO
Flori T9HC Maui Wowie 99% 2g
Preț redus€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Blüten Blue Widow 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Livrare_RO
Flori T9HC Blue Widow 99% 2g
Preț redus€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Blüten Deep 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Livrare_RO
Flori T9HC Deep 99% 2g
Preț redus€17,90 (€895,00/100g)
Stoc epuizat
T9HC Blüten Euforic 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Livrare_RO
Flori T9HC Euforic 99% 2g
Preț redus€17,90 (€895,00/100g)
Floare de CBD - Snow Kush
Preț redusDe la €9,90 (€990,00/100g)
Stoc epuizat
Floare de CBD - Austin PowersFloare CBD - Austin Powers
Floare CBD - Austin Powers
Preț redusDe la €9,90 (€990,00/100g)

Descoperă întreaga noastră gamă de flori, cu peste 25 de soiuri: de la clasicele flori HHZ precum Gorilla Glue și Northern Lights, trecând prin florile CBD, până la florile DICHT3R 40% Superior și fructatele flori Green8 Superior. Dacă preferi florile gata rulate, găsești alternativa potrivită printre Pre-Rolled Joints noastre. Livrare discretă cu DHL din Germania, transport gratuit de la 70 €.

Cumpără flori la Cannabude

La Cannabude găsești peste 25 de soiuri din diferite categorii de canabinoizi, fiecare testat în laborator. Gama merge de la flori CBD din cânepă industrială, trecând prin flori HHZ, până la Superior Blends.

Flori HHZ

Florile noastre HHZ sunt rafinate cu HHZ (hexahidro-CBZ). În prezent, HHZ nu figurează nici în Legea germană a stupefiantelor (BtMG), nici în anexa Legii privind noile substanțe psihoactive (NpSG) (situația din august 2026). În gamă găsești clasici consacrați precum Gorilla Glue, Northern Lights, Super Lemon Haze, Purple Diesel și Skunk #1. La acestea se adaugă florile noastre HHZ Premium, cu buds deosebit de dense și un profil bogat de terpene: Blueberry Yum Yum, Super Silver Haze, Mango Kush și Orangello. Toate florile HHZ pornesc de la 9,90 €.

Flori CBD

Florile noastre CBD provin din cânepă industrială certificată în UE și conțin mai puțin de 0,2 % THC. Soiuri populare: Purple Haze cu aromă dulce-fructată, Lemon Haze cu o notă proaspătă și citrică, Harlequin ca variantă pentru orice moment și Blueberry Yum Yum pentru fanii fructelor de pădure. Dacă îți plac surprizele, alege punga surpriză cu flori CBD. Pe lângă acestea, în magazinul nostru găsești și hașiș CBD și CBD Vapes.

Flori DICHT3R 40% Superior

Florile DICHT3R Superior mizează, potrivit producătorului, pe un conținut de 40 % canabinoizi în Superior Blend. Soiurile Cali-Gator Weed, Frozty Skunk, Kiki-Melon Kush, Grow-Rilla Glue și Haze-FFM oferă fiecare un profil propriu de terpene. Deosebit de popular: pachetul 5 la preț de 3 cu 5 g la un preț avantajos. Toate produsele DICHT3R, inclusiv 96% H3 Vapes, le găsești pe pagina mărcii Dicht3r.

Flori Green8 Superior

Florile Green8 Superior vin în format de 2 g, în trei soiuri: Skittlez (fructat-dulce), Black Ice (răcoros-pământiu) și Sushi Cali (exotic-aspru). Prețul este de 16,90 € pentru 2 g. Mai multe despre marcă afli pe pagina Green8.

Flori de lotus albastru

Pe lângă florile cu canabinoizi, avem și flori de lotus albastru, un produs natural vegetal pe bază de Nymphaea caerulea. Disponibil în pachet de 25 g la 16,90 €. Alte produse cu lotus albastru, precum hașișul de lotus albastru, le găsești în colecția noastră Lotus albastru.