DICHT3R

Această categorie este colțul de rezervă al DICHT3R. În timp ce florile sunt disponibile în alte locuri în cantități mici pentru testare, aici este vorba despre ambalajul de 25 de grame. Dacă vrei să cumperi DICHT3R și îți cunoști deja...

Filtre

Sortează după:

6 produse

Dicht3r - Cali-Gator-Weed 25GHHC_Vapes_Livrare_RO
Dicht3r Cali-Gator-Weed Flori 25g
Preț redus€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r - Grow-Rilla-Glue 25GHHC_Vapes_Livrare_RO
Dicht3r Flori Grow-Rilla-Glue 25g
Preț redus€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r - Kikki Melon Kush 25GHHC_Vapes_Livrare_RO
Dicht3r Flori Kikki Melon Kush 25g
Preț redus€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r - Frozty Skunk 25GHHC_Vapes_Livrare_RO
Dicht3r Flori Frozty Skunk 25g
Preț redus€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r – Haze FFM 25 gHHC_Vapes_Livrare_RO
Dicht3r – Haze FFM Flori 25g
Preț redus€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r – Crittical Afghani Kush 25gHHC_Vapes_Livrare_RO
Dicht3r Flori Crittical Afghani Kush 25g
Preț redus€199,00 (€796,00/100g)

Această categorie este colțul de rezervă al DICHT3R. În timp ce florile sunt disponibile în alte locuri în cantități mici pentru testare, aici este vorba despre ambalajul de 25 de grame. Dacă vrei să cumperi DICHT3R și îți cunoști deja soiul, cu ambalajul mare scapi de comenzile repetate.

Cumpără DICHT3R: soiurile de 25 g

Șase soiuri sunt disponibile în pachet de 25 de grame. Haze FFM are un caracter de măr dublu cu o notă de anason, Frozty Skunk este fructat-răcoros cu final mentolat, iar Cali-Gator-Weed și Grow-Rilla-Glue aduc profiluri proprii. La acestea se adaugă Kikki Melon Kush și Crittical Afghani Kush. Profilul de canabinoizi este documentat în COA-ul fiecărui lot.

De ce ambalajul mare

Cele 25 de grame sunt gândite pentru rezervă. Merită dacă ți-ai găsit soiul și îl folosești regulat, în loc să cumperi mereu cantități mici. Dacă vrei să testezi mai întâi, găsești unitățile mai mici la florile DICHT3R.

Mai mult de la DICHT3R

Pe lângă flori, marca există și ca vape. DICHT3R Vapes poartă aceleași nume de arome.

Întrebări frecvente despre DICHT3R

De unde pot cumpăra flori DICHT3R ca rezervă?

Direct din această colecție, în ambalaj de 25 de grame.

Care este diferența față de florile DICHT3R obișnuite?

Aici este vorba despre ambalajul mare de 25 g, cantitățile mai mici se află la florile DICHT3R.

Ce conțin florile?

Profilul de canabinoizi este documentat în COA-ul fiecărui lot.