THCP Flori

Mulți caută flori THCP și ajung până la urmă la altceva. Motivul este simplu: flori THCP nu poți cumpăra de la noi, iar asta are un motiv concret. Aici afli de ce și ce există în schimb. De ce nu...

Filtre

Sortează după:

41 produse

Meshflash Superior-Infused floare premium - Juggernaut OG 1gMeshflash Floare Premium Superior-Infuzată - Juggernaut OG 1g
Meshflash Premium Flori CBD Infuzate - Juggernaut OG 1g
Preț redusDe la €11,90 (€1.190,00/100g)
Meshflash Superior-Infused floare premium - Thunder Diesel 1gMeshflash Floare Premium Superior-Infuzată - Thunder Diesel 1g
Meshflash Premium Flori Infuzate CBD - Thunder Diesel 1g
Preț redusDe la €11,90 (€1.190,00/100g)
Meshflash Superior-Infused floare premium - Mystic Fire 1gMeshflash Floare Premium Superior-Infuzată - Mystic Fire 1g
Meshflash Premium Flori Infuzate CBD - Mystic Fire 1g
Preț redusDe la €11,90 (€1.190,00/100g)
Lotus Special - flori de lotus albastru 25gHHC_Vapes_Livrare_RO
Lotus Special - Blauer Lotus Flori 25g
Preț redus€16,90 (€67,60/100g)
T9HC Blüten Balanced 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Livrare_RO
Flori T9HC Balanced 99% 2g
Preț redus€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Blüten Maui Wowie 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Livrare_RO
Flori T9HC Maui Wowie 99% 2g
Preț redus€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Blüten Blue Widow 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Livrare_RO
Flori T9HC Blue Widow 99% 2g
Preț redus€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Blüten Deep 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Livrare_RO
Flori T9HC Deep 99% 2g
Preț redus€17,90 (€895,00/100g)
Stoc epuizat
T9HC Blüten Extreemly 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Livrare_RO
Flori T9HC Extreemly 99% 2g
Preț redus€17,90 (€895,00/100g)
Stoc epuizat
T9HC Blüten Purple Queen 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Livrare_RO
Flori T9HC Purple Queen 99% 2g
Preț redus€17,90 (€895,00/100g)
Stoc epuizat
T9HC Blüten Euforic 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Livrare_RO
Flori T9HC Euforic 99% 2g
Preț redus€17,90 (€895,00/100g)
Floare de CBD - Snow Kush
Preț redusDe la €9,90 (€990,00/100g)
Stoc epuizat
Floare de CBD - Austin PowersFloare CBD - Austin Powers
Floare CBD - Austin Powers
Preț redusDe la €9,90 (€990,00/100g)

Mulți caută flori THCP și ajung până la urmă la altceva. Motivul este simplu: flori THCP nu poți cumpăra de la noi, iar asta are un motiv concret. Aici afli de ce și ce există în schimb.

De ce nu există flori THCP de cumpărat

THCP intră între timp sub incidența Legii germane privind noile substanțe psihoactive (NpSG) și, prin urmare, nu poate fi vândut liber. De aceea nu îl comercializăm, în mod conștient. Cum a evoluat cadrul legal în 2026 afli din prezentarea despre canabinoizii în Germania, iar ce se ascunde în spatele substanței explică ghidul despre THCP.

Ce flori găsești în schimb

În loc de THCP, comercializăm alte flori. Totul începe cu florile CBD clasice, precum Lemon Haze sau Harlequin, și continuă cu florile HHZ până la florile Green8 Superior. La acestea se adaugă florile DICHT3R Superior și florile Meshflash. Nume de soiuri precum Gorilla Glue sau Northern Lights descriu aroma și genetica.

La ce poți fi atent la aceste flori

Pentru fiecare lot există un certificat de analiză cu profilul de canabinoizi. Florile CBD provin din cânepă industrială, iar conținutul lor de THC este, conform testelor de laborator, sub limita admisă. O excepție este lotusul albastru, o floare botanică fără canabinoizi, pe care o comercializăm pentru lunga sa istorie culturală.

Întrebări frecvente despre florile THCP

Pot cumpăra flori THCP în Germania?

Nu. THCP intră sub incidența NpSG și nu poate fi vândut liber. De aceea nu oferim această substanță.

Ce flori există în locul florilor THCP?

În gamă avem flori CBD din cânepă industrială, precum și flori HHZ și Superior cu alt profil de canabinoizi. Care ți se potrivește decide mai ales aroma.

De ce este THCP reglementat?

Legiuitorul a inclus THCP în Legea privind noile substanțe psihoactive (NpSG). Mai multe despre asta găsești în ghidul THCP.