THCP Flori

Mulți caută flori THCP și ajung până la urmă la altceva. Motivul este simplu: flori THCP nu poți cumpăra de la noi, iar asta are un motiv concret. Aici afli de ce și ce există în schimb. De ce nu...

Filtre

Sortează după:

41 produse

Floare de HHZ - Gorilla GlueFloare HHZ - Gorilla Glue
HHZ Floare - Gorilla Glue
Preț redusDe la €9,90 (€990,00/100g)
Floare de HHZ - Northern LightsFloare HHZ - Northern Lights
HHZ Floare - Northern Lights
Preț redusDe la €9,90 (€990,00/100g)
Floare de HHZ - Super Lemon HazeFloare HHZ - Super Lemon Haze
HHZ Floare - Super Lemon Haze
Preț redusDe la €9,90 (€990,00/100g)
Floare de HHZ - Purple DieselHHC_Vapes_Livrare_RO
HHZ Floare - Purple Diesel
Preț redusDe la €9,90 (€990,00/100g)
Floare HHZ - Skunk #1Floare HHZ - Skunk #1
Floare HHZ - Skunk #1
Preț redusDe la €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% flori Superior - Frozty SkunkDICHT3R - Flori Superior 40% - Frozty Skunk
Dicht3r - 40% Superior Flori - Frozty Skunk
Preț redusDe la €9,90 (€990,00/100g)
Reducere
HHZ Premium floare - Blueberry Yum YumFloare HHZ Premium - Blueberry Yum Yum
HHZ Premium Floare - Blueberry Yum Yum
Preț normal€12,90 Preț redusDe la €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior flori - Grow-Rilla GlueDICHT3R - Flori Superior 40% - Grow-Rilla Glue
Dicht3r - 40% Superior Flori - Grow-Rilla Glue
Preț redusDe la €9,90 (€990,00/100g)
Reducere
HHZ Premium floare - Super Silver HazeFloare HHZ Premium - Super Silver Haze
Floare Premium HHZ - Super Silver Haze
Preț normal€12,90 Preț redusDe la €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior flori - Kiki-Melon KushDICHT3R - Flori Superior 40% - Kiki-Melon Kush
Dicht3r - 40% Superior Flori - Kiki-Melon Kush
Preț redusDe la €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior flori - Cali-Gator WeedDICHT3R - Flori Superior 40% - Cali-Gator Weed
Dicht3r - 40% Superior Flori - Cali-Gator Weed
Preț redusDe la €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior flori - Haze-FFMDICHT3R - Flori Superior 40% - Haze-FFM
Dicht3r - 40% Superior Flori - Haze-FFM
Preț redusDe la €9,90 (€990,00/100g)
Reducere
Floare Premium de HHZ - Mango KushFloare HHZ Premium - Mango Kush
Floare Premium HHZ - Mango Kush
Preț normal€12,90 Preț redusDe la €9,90 (€990,00/100g)
Reducere
Floare Premium de HHZ - OrangelloFloare HHZ Premium - Orangello
HHZ Premium Flori - Orangello
Preț normal€12,90 Preț redusDe la €9,90 (€990,00/100g)
Floare de CBD - Purple HazeFloare CBD - Purple Haze
Floare de CBD - Purple Haze
Preț redusDe la €9,90 (€895,00/100g)
Green8 Superior flori Black Ice 2gHHC_Vapes_Livrare_RO
Green8 Superior Flori Black Ice 2g
Preț redus€16,90 (€845,00/100g)
Green8 Superior flori Sushi Cali 2gHHC_Vapes_Livrare_RO
Green8 Superior Flori Sushi Cali 2g
Preț redus€16,90 (€845,00/100g)
Floare de CBD - HarlequinFloare CBD - Harlequin - HHC Vapes
Floare de CBD - Harlequin
Preț redusDe la €9,90 (€990,00/100g)
Floare de CBD - Lemon HazeFloare CBD - Lemon Haze
Floare de CBD - Lemon Haze
Preț redusDe la €9,90 (€895,00/100g)
Floare de CBD - Pungă surprizăFloare CBD - Pungă Surpriză
Floare CBD - Punga surpriză
Preț redusDe la €9,90 (€990,00/100g)
Meshflash Superior-Infused floare premium - Cosmic Kush 1gMeshflash Floare Premium Superior-Infuzată - Cosmic Kush 1g
Meshflash Premium Flori CBD Infuzate - Cosmic Kush 1g
Preț redusDe la €11,90 (€1.190,00/100g)
Meshflash Superior-Infused floare premium - Green Dragon 1gMeshflash Floare Premium Superior-Infuzată - Green Dragon 1g
Meshflash Premium Flori CBD Infuzate - Green Dragon 1g
Preț redusDe la €11,90 (€1.190,00/100g)
Stoc epuizat
Green8 Superior flori Skittlez 2gHHC_Vapes_Livrare_RO
Green8 Superior Flori Skittlez 2g
Preț redus€16,90 (€845,00/100g)
Stoc epuizat
Floare de CBD - Blueberry Yum YumFloare CBD - Blueberry Yum Yum
Floare de CBD - Blueberry Yum Yum
Preț redusDe la €9,90 (€990,00/100g)

Mulți caută flori THCP și ajung până la urmă la altceva. Motivul este simplu: flori THCP nu poți cumpăra de la noi, iar asta are un motiv concret. Aici afli de ce și ce există în schimb.

De ce nu există flori THCP de cumpărat

THCP intră între timp sub incidența Legii germane privind noile substanțe psihoactive (NpSG) și, prin urmare, nu poate fi vândut liber. De aceea nu îl comercializăm, în mod conștient. Cum a evoluat cadrul legal în 2026 afli din prezentarea despre canabinoizii în Germania, iar ce se ascunde în spatele substanței explică ghidul despre THCP.

Ce flori găsești în schimb

În loc de THCP, comercializăm alte flori. Totul începe cu florile CBD clasice, precum Lemon Haze sau Harlequin, și continuă cu florile HHZ până la florile Green8 Superior. La acestea se adaugă florile DICHT3R Superior și florile Meshflash. Nume de soiuri precum Gorilla Glue sau Northern Lights descriu aroma și genetica.

La ce poți fi atent la aceste flori

Pentru fiecare lot există un certificat de analiză cu profilul de canabinoizi. Florile CBD provin din cânepă industrială, iar conținutul lor de THC este, conform testelor de laborator, sub limita admisă. O excepție este lotusul albastru, o floare botanică fără canabinoizi, pe care o comercializăm pentru lunga sa istorie culturală.

Întrebări frecvente despre florile THCP

Pot cumpăra flori THCP în Germania?

Nu. THCP intră sub incidența NpSG și nu poate fi vândut liber. De aceea nu oferim această substanță.

Ce flori există în locul florilor THCP?

În gamă avem flori CBD din cânepă industrială, precum și flori HHZ și Superior cu alt profil de canabinoizi. Care ți se potrivește decide mai ales aroma.

De ce este THCP reglementat?

Legiuitorul a inclus THCP în Legea privind noile substanțe psihoactive (NpSG). Mai multe despre asta găsești în ghidul THCP.