Wszystkie kwiaty

Odkryj nasz pełny asortyment suszu z ponad 25 odmianami: klasyczny susz HHZ taki jak Gorilla Glue i Northern Lights, susz CBD a także susz DICHT3R 40% Superior i owocowy susz Green8 Superior. Jeśli wolisz susz w formie gotowych skrętów, odpowiednią...

Filtry

Sortowanie:

62 produkty

SHEESH Budz Tangie Dream 98% Superior 1gSHEESH Budz Tangie Dream 98% Superior 1g
SHEESH Budz Tangie Dream Kwiaty 98% Superior 1g
Cena promocyjna€11,90 (€1.190,00/100g)
SHEESH Budz Durban Gelato 98% Superior 1gSHEESH Budz Durban Gelato 98% Superior 1g
SHEESH Budz Durban Gelato 98% Superior 1g
Cena promocyjna€11,90 (€1.190,00/100g)
SHEESH Budz Zkittlez 98% Superior 1gSHEESH Budz Zkittlez 98% Superior 1g
SHEESH Budz Zkittlez 98% Superior 1g
Cena promocyjna€11,90 (€1.190,00/100g)
T9HC Blüten Balanced 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Kwiaty T9HC Balanced 99% 2g
Cena promocyjna€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Blüten Maui Wowie 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Kwiaty T9HC Maui Wowie 99% 2g
Cena promocyjna€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Blüten Blue Widow 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Kwiaty T9HC Blue Widow 99% 2g
Cena promocyjna€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Blüten Deep 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Kwiaty T9HC Deep 99% 2g
Cena promocyjna€17,90 (€895,00/100g)
Wyprzedane
T9HC Blüten Euforic 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Kwiaty T9HC Euforic 99% 2g
Cena promocyjna€17,90 (€895,00/100g)
Kwiat CBD - Snow Kush
Cena promocyjnaOd €9,90 (€990,00/100g)
Wyprzedane
Kwiat CBD - Austin PowersKwiat CBD - Austin Powers
Kwiat CBD - Austin Powers
Cena promocyjnaOd €9,90 (€990,00/100g)

Odkryj nasz pełny asortyment suszu z ponad 25 odmianami: klasyczny susz HHZ taki jak Gorilla Glue i Northern Lights, susz CBD a także susz DICHT3R 40% Superior i owocowy susz Green8 Superior. Jeśli wolisz susz w formie gotowych skrętów, odpowiednią alternatywę znajdziesz w sekcji Pre-Rolled Joints. Dyskretna wysyłka DHL z Niemiec, darmowa dostawa od 70 €.

Kup susz w Cannabude

W Cannabude znajdziesz ponad 25 odmian z różnych kategorii kannabinoidów, każdą przebadaną laboratoryjnie. Asortyment obejmuje susz CBD z konopi przemysłowych, susz HHZ oraz Superior Blends.

Susz HHZ

Nasz susz HHZ jest wzbogacony o HHZ (heksahydro-CBZ). HHZ nie jest obecnie wymieniony ani w ustawie o środkach odurzających (BtMG), ani w załączniku do ustawy o nowych substancjach psychoaktywnych (NpSG) (stan na sierpień 2026). W asortymencie znajdziesz sprawdzone klasyczne odmiany, takie jak Gorilla Glue, Northern Lights, Super Lemon Haze, Purple Diesel i Skunk #1. Do tego nasz susz HHZ Premium ze szczególnie gęstymi kwiatostanami i bogatym profilem terpenowym: Blueberry Yum Yum, Super Silver Haze, Mango Kush i Orangello. Cały susz HHZ zaczyna się od 9,90 €.

Susz CBD

Nasz susz CBD pochodzi z certyfikowanych w UE konopi przemysłowych i zawiera mniej niż 0,2 % THC. Popularne odmiany: Purple Haze o słodko-owocowym aromacie, Lemon Haze o świeżej, cytrusowej nucie, Harlequin jako uniwersał oraz Blueberry Yum Yum dla fanów jagód. Jeśli lubisz niespodzianki, sięgnij po paczkę niespodziankę z suszem CBD. Pasują do niego także hasz CBD i vape'y CBD z naszego sklepu.

Susz DICHT3R 40% Superior

Susz DICHT3R Superior według producenta opiera się na 40% zawartości kannabinoidów w Superior Blend. Odmiany Cali-Gator Weed, Frozty Skunk, Kiki-Melon Kush, Grow-Rilla Glue i Haze-FFM oferują każda własny profil terpenowy. Szczególnie popularny jest zestaw 5 za 3 z 5 g w korzystnej cenie. Wszystkie produkty DICHT3R, także vape'y H3 96%, znajdziesz na stronie marki Dicht3r.

Susz Green8 Superior

Susz Green8 Superior jest dostępny w formacie 2 g w trzech odmianach: Skittlez (owocowo-słodka), Black Ice (chłodno-ziemista) i Sushi Cali (egzotycznie cierpka). Cena wynosi 16,90 € za 2 g. Więcej o marce dowiesz się na stronie Green8.

Kwiaty niebieskiego lotosu

Oprócz suszu kannabinoidowego oferujemy także kwiaty niebieskiego lotosu, naturalny produkt roślinny na bazie Nymphaea caerulea. Dostępne w opakowaniu 25 g za 16,90 €. Inne produkty z niebieskiego lotosu, takie jak hasz z niebieskiego lotosu, znajdziesz w naszej kolekcji Niebieski lotos.