Kwiaty

Maksymalne nasycenie aromatu dzięki ulepszeniu Super-Sauce – SMASH Kwiaty dla wymagających koneserów

Filtry

Sortowanie:

4 produkty

Wyprzedane
SMASH Black DOG Super Sauce Flower 2gHHC_Vapes_Wysyłka_PL
SMASH Black DOG Super Sauce Flower 2g
Cena promocyjna€16,90 (€845,00/100g)
Wyprzedane
SMASH Lemon Haze Super Sauce kwiat 2gHHC_Vapes_Wysyłka_PL
SMASH Lemon Haze Super Sauce Flower 2g
Cena promocyjna€16,90 (€845,00/100g)
Wyprzedane
SMASH Strawberry OG Super Sauce Flower 2gHHC_Vapes_Wysyłka_PL
SMASH Strawberry OG Super Sauce Flower 2g
Cena promocyjna€16,90 (€845,00/100g)
Wyprzedane
SMASH Northern Lights Super Sauce Flower 2gHHC_Vapes_Wysyłka_PL
SMASH Northern Lights Super Sauce Flower 2g
Cena promocyjna€16,90 (€845,00/100g)

Czym kwiaty SMASH różnią się od zwykłych, widać od razu: obróbka Super Sauce nadaje im żywiczną, błyszczącą powierzchnię. W tej kategorii znajdziesz SMASH Super Sauce Flowers w formacie 2 gramów. Kto chce kupić SMASH Super Sauce Flower, szuka zwykle właśnie tego uszlachetnionego wyglądu.

Kup SMASH Super Sauce Flower: odmiany

W ofercie są cztery genetyki. Northern Lights wnosi ziemisto-słodki profil indica z żywiczną głębią, Black DOG jest korzenno-ziemisty i gęsty, Strawberry OG łączy truskawkę z charakterem OG, Lemon Haze pozostaje cytrusową nutą haze. Każda występuje jako opakowanie 2-gramowe.

Co oznacza Super Sauce

Obróbka Super Sauce zapewnia żywiczną, błyszczącą strukturę powierzchni, od której linia wzięła swoją nazwę. Dzięki temu kwiaty różnią się od standardowego towaru zarówno wyglądem, jak i profilem. Więcej o marce znajdziesz na stronie SMASH.

Informacje

Profil kannabinoidowy jest sprawdzony laboratoryjnie i udokumentowany na stronie danego produktu. Inne kwiaty znajdziesz w przeglądzie kwiatów.

Najczęstsze pytania o SMASH Super Sauce Flowers

Gdzie mogę kupić SMASH Super Sauce Flower?

Bezpośrednio w tej kolekcji, w opakowaniach 2-gramowych.

Czym jest obróbka Super Sauce?

To uszlachetnienie, które nadaje kwiatu żywiczną, błyszczącą powierzchnię.