Kupić kratom

Mitragyna speciosa z Azji Południowo-Wschodniej: kratom w proszku i kapsułkach w różnych odmianach

Filtry

Sortowanie:

11 produktów

Kratom w proszku 25g - Pure GreenHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Proszek kratomu 25g - Pure Green
Cena promocyjna€9,90 (€39,60/100g)
Kratom w proszku 25g - Red Maeng DaHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Proszek z kratomu 25g - Red Maeng Da
Cena promocyjna€9,90 (€39,60/100g)
Kratom w proszku 50g - Green Maeng DaHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Proszek kratomu 50g - Green Maeng Da
Cena promocyjna€19,90 (€39,80/100g)
Kratom w proszku 50g - Yellow BaliHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Proszek kratomu 50g - Yellow Bali
Cena promocyjna€19,90 (€39,80/100g)
Kratom w proszku 50g - Green AppleHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Proszek kratomu 50g - Zielone Jabłko
Cena promocyjna€19,90 (€39,80/100g)
Kratom w proszku 50g - Lemon & LimeHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Proszek kratomu 50g - Cytryna i limonka
Cena promocyjna€19,90 (€39,80/100g)
Kratom w proszku 50g - CherryHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Proszek kratomu 50g - cherry
Cena promocyjna€19,90 (€39,80/100g)
Wyprzedane
Kratom w proszku 25g - Borneo WhiteHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Proszek z kratomu 25g - Borneo White
Cena promocyjna€9,90 (€39,60/100g)
Wyprzedane
Kratom w proszku 50g - White SumatraHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Proszek kratomu 50g - White Sumatra
Cena promocyjna€19,90 (€39,80/100g)
Wyprzedane
Kratom w proszku 50g - Red Maeng DaHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Proszek z kratomu 50g - Red Maeng Da
Cena promocyjna€19,90 (€39,80/100g)

Kratom to u nas kategoria poza kannabinoidami. Pochodzi z drzewa rosnącego w Azji Południowo-Wschodniej i oferujemy go w postaci proszku i kapsułek. Jeśli chcesz kupić kratom, wybierasz przede wszystkim według odmiany i wielkości opakowania.

Kup kratom: proszek i kapsułki

Największą część stanowi proszek kratomu, dostępny w opakowaniach 25 i 50 gramów. Odmiany różnią się pochodzeniem i kolorem liści, na przykład Red Maeng Da, White Sumatra czy Pure Green. Do tego dochodzi wariant w kapsułkach dla wszystkich, którzy chcą uniknąć ważenia.

Czym różnią się odmiany

Kratom tradycyjnie dzieli się według koloru nerwów liści, czyli na czerwony, zielony i biały. Red Maeng Da należy do najbardziej znanych czerwonych odmian, Pure Green reprezentuje linię zieloną, a White Sumatra białą.

Ważna informacja

Kratom jest oferowany w Niemczech jako kadzidło i towar kolekcjonerski i nie jest przeznaczony do spożycia. Zwróć uwagę na informacje na stronie danego produktu.

Najczęstsze pytania o kratom

Gdzie mogę kupić kratom?

Bezpośrednio w tej kolekcji, jako proszek w dwóch wielkościach opakowań lub jako kapsułki.

Jakie odmiany są dostępne?

Między innymi Red Maeng Da, White Sumatra, Pure Green i Cherry. Podział opiera się na pochodzeniu i kolorze liści.

Czym różni się 25 g od 50 g?

Tylko ilością. Wariant 25 g dobrze nadaje się na próbę, wariant 50 g do odmiany, którą już wybrałeś.

Często zadawane pytania o Kratom

Wszystko, co musisz wiedzieć!

Kratom (Mitragyna speciosa) to tropikalna roślina z Azji Południowo-Wschodniej, której liście są tam tradycyjnie wykorzystywane od stuleci.

Liście zawierają naturalne alkaloidy. Ich zawartość różni się w zależności od odmiany i pochodzenia.

W naszym sklepie znajdziesz przebadany laboratoryjnie kratom w proszku i ekstrakty.

Odmiany kratomu różnią się przede wszystkim regionem pochodzenia i kolorem żyłek liści (White, Red, Green):

  • 🌿 Borneo White: białe żyłki liści, pochodzenie Borneo
  • 🔥 Red Maeng Da: odmiana Maeng Da z czerwonymi żyłkami liści
  • 🍃 Pure Green: liście z zielonymi żyłkami
  • 🍬 Żelki z kratomem: kratom w formie żelków owocowych

Szczegóły dotyczące pochodzenia, formatu i gramatury znajdziesz w opisach poszczególnych produktów.