kwiaty

Green8 Superior Kwiaty – intensywny aromat, kontrolowana jakość i przejrzysty profil kannabinoidowy

Filtry

Sortowanie:

3 produkty

Green8 Superior kwiaty Black Ice 2gHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Green8 Superior Kwiaty Black Ice 2g
Cena promocyjna€16,90 (€845,00/100g)
Green8 Superior kwiaty Sushi Cali 2gHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Green8 Superior Kwiaty Sushi Cali 2g
Cena promocyjna€16,90 (€845,00/100g)
Wyprzedane
Green8 Superior kwiaty Skittlez 2gHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Green8 Superior Kwiaty Skittlez 2g
Cena promocyjna€16,90 (€845,00/100g)

Green8 to kompaktowa, ale samodzielna linia kwiatów. Zamiast niekończącej się listy odmian są tu wyraziste profile w opakowaniach 2-gramowych. Kto chce kupić kwiaty Green8, szuka zwykle właśnie tego jasnego, nieco oryginalnego charakteru smakowego.

Kup kwiaty Green8: odmiany

Black Ice to wizytówka linii, chłodno-korzenny profil z lekko słodkim tonem, przywodzący na myśl zimowy charakter. Skittlez idzie w owocowo-kolorowym kierunku, Sushi Cali wnosi oryginalny, świeży profil. Nazwy odmian opisują aromat i genetykę.

Informacje

Kwiaty Green8 są sprawdzone laboratoryjnie i występują w opakowaniach 2-gramowych. Sprzedaż od 18 lat. Więcej o marce znajdziesz na stronie Green8. Kto chce porównać inne kwiaty, zajrzy do kwiatów HHZ lub kwiatów CBD.

Najczęstsze pytania o kwiaty Green8

Gdzie mogę kupić kwiaty Green8?

Bezpośrednio w tej kolekcji, w opakowaniach 2-gramowych.

Co oznacza Black Ice?

Chłodno-korzenny profil aromatyczny z lekko słodkim tonem, najbardziej znana odmiana Green8.