DICHT3R

Ta kategoria to zapasowy kącik marki DICHT3R. Podczas gdy susz w małych ilościach na próbę znajdziesz gdzie indziej, tutaj chodzi o opakowanie 25 gramów. Kto chce kupić DICHT3R i zna już swoją odmianę, dzięki dużemu opakowaniu oszczędza sobie ciągłego zamawiania....

Filtry

Sortowanie:

6 produktów

Dicht3r - Cali-Gator-Weed 25GHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Dicht3r Cali-Gator-Weed Kwiaty 25g
Cena promocyjna€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r - Grow-Rilla-Glue 25GHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Dicht3r Kwiaty Grow-Rilla-Glue 25g
Cena promocyjna€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r - Kikki Melon Kush 25GHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Dicht3r Kwiaty Kikki Melon Kush 25g
Cena promocyjna€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r - Frozty Skunk 25GHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Dicht3r Kwiaty Frozty Skunk 25g
Cena promocyjna€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r – Haze FFM 25 gHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Dicht3r Kwiaty Haze FFM 25g
Cena promocyjna€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r – Crittical Afghani Kush 25gHHC_Vapes_Wysyłka_PL
Dicht3r Kwiaty Crittical Afghani Kush 25g
Cena promocyjna€199,00 (€796,00/100g)

Ta kategoria to zapasowy kącik marki DICHT3R. Podczas gdy susz w małych ilościach na próbę znajdziesz gdzie indziej, tutaj chodzi o opakowanie 25 gramów. Kto chce kupić DICHT3R i zna już swoją odmianę, dzięki dużemu opakowaniu oszczędza sobie ciągłego zamawiania.

Kup DICHT3R: odmiany 25 g

Sześć odmian jest dostępnych w opakowaniu 25 gramów. Haze FFM ma charakter podwójnego jabłka z nutą anyżu, Frozty Skunk jest owocowo chłodny z mentolowym finiszem, Cali-Gator-Weed i Grow-Rilla-Glue wnoszą własne profile. Do tego Kikki Melon Kush i Crittical Afghani Kush. Profil kannabinoidowy jest zawsze udokumentowany w COA danej partii.

Dlaczego duże opakowanie

25 gramów to ilość pomyślana jako zapas. Opłaca się, gdy masz już swoją odmianę i używasz jej regularnie, zamiast ciągle dokupować małe ilości. Kto chce najpierw przetestować, znajdzie mniejsze opakowania w kategorii Susz DICHT3R.

Więcej od DICHT3R

Oprócz suszu marka jest dostępna także jako vape. DICHT3R Vapes mają te same nazwy aromatów.

Najczęstsze pytania o DICHT3R

Gdzie mogę kupić susz DICHT3R na zapas?

Bezpośrednio w tej kolekcji, w opakowaniu 25 gramów.

Czym różni się to od zwykłego suszu DICHT3R?

Tutaj chodzi o duże opakowanie 25 g, mniejsze ilości znajdziesz w kategorii Susz DICHT3R.

Co jest w suszu?

Profil kannabinoidowy jest udokumentowany w COA danej partii.