Všechny květy

Objev náš kompletní sortiment květů s více než 25 odrůdami: klasické HHZ květy jako Gorilla Glue a Northern Lights, CBD květy a také DICHT3R 40% Superior květy a ovocné Green8 Superior květy. Pokud máš raději květy předem ubalené, vhodnou alternativu...

Filtry

Seřadit podle:

62 produktů

SHEESH Budz Tangie Dream 98% Superior 1gSHEESH Budz Tangie Dream 98% Superior 1g
SHEESH Budz Tangie Dream 98% Superior 1g
Prodejní cena€11,90 (€1.190,00/100g)
SHEESH Budz Durban Gelato 98% Superior 1gSHEESH Budz Durban Gelato 98% Superior 1g
SHEESH Budz Durban Gelato 98% Superior 1g
Prodejní cena€11,90 (€1.190,00/100g)
SHEESH Budz Zkittlez 98% Superior 1gSHEESH Budz Zkittlez 98% Superior 1g
SHEESH Budz Zkittlez 98% Superior 1g
Prodejní cena€11,90 (€1.190,00/100g)
T9HC Blüten Balanced 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Doprava_CZ
T9HC Květy Balanced 99% 2g
Prodejní cena€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Blüten Maui Wowie 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Doprava_CZ
T9HC Květy Maui Wowie 99% 2g
Prodejní cena€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Blüten Blue Widow 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Doprava_CZ
T9HC Květy Blue Widow 99% 2g
Prodejní cena€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Blüten Deep 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Doprava_CZ
T9HC Květy Deep 99% 2g
Prodejní cena€17,90 (€895,00/100g)
Vyprodáno
T9HC Blüten Euforic 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Doprava_CZ
T9HC Květy Euforic 99% 2g
Prodejní cena€17,90 (€895,00/100g)
CBD květ - Snow Kush
Prodejní cenaOd €9,90 (€990,00/100g)
Vyprodáno
CBD květ - Austin PowersCBD květ - Austin Powers
CBD květ - Austin Powers
Prodejní cenaOd €9,90 (€990,00/100g)

Objev náš kompletní sortiment květů s více než 25 odrůdami: klasické HHZ květy jako Gorilla Glue a Northern Lights, CBD květy a také DICHT3R 40% Superior květy a ovocné Green8 Superior květy. Pokud máš raději květy předem ubalené, vhodnou alternativu najdeš v sekci Pre-Rolled Joints. Diskrétní zásilka DHL z Německa, od 70 € doprava zdarma.

Koupit květy v Cannabude

V Cannabude najdeš více než 25 odrůd z různých kanabinoidových kategorií, každou laboratorně testovanou. Sortiment sahá od CBD květů z průmyslového konopí přes HHZ květy až po Superior Blends.

HHZ květy

Naše HHZ květy jsou obohacené o HHZ (hexahydro-CBZ). HHZ není v současnosti uvedeno ani v zákoně o návykových látkách (BtMG), ani v příloze zákona o nových psychoaktivních látkách (NpSG) (stav k srpnu 2026). V sortimentu najdeš osvědčené klasické odrůdy jako Gorilla Glue, Northern Lights, Super Lemon Haze, Purple Diesel a Skunk #1. K tomu naše HHZ Premium květy s obzvlášť hustými palicemi a bohatým terpenovým profilem: Blueberry Yum Yum, Super Silver Haze, Mango Kush a Orangello. Všechny HHZ květy začínají na 9,90 €.

CBD květy

Naše CBD květy pocházejí z průmyslového konopí certifikovaného v EU a obsahují méně než 0,2 % THC. Oblíbené odrůdy: Purple Haze se sladce ovocným aroma, Lemon Haze se svěže citrusovým tónem, Harlequin jako univerzál a Blueberry Yum Yum pro milovníky bobulí. Pokud se chceš nechat překvapit, sáhni po balíčku s překvapením z CBD květů. Hodí se k nim také CBD hash a CBD vapy z našeho shopu.

DICHT3R 40% Superior květy

DICHT3R Superior květy podle výrobce sázejí na 40% obsah kanabinoidů v Superior Blend. Odrůdy Cali-Gator Weed, Frozty Skunk, Kiki-Melon Kush, Grow-Rilla Glue a Haze-FFM nabízejí každá osobitý terpenový profil. Obzvlášť oblíbený: balíček 5 za 3 s 5 g za zvýhodněnou cenu. Všechny produkty DICHT3R, včetně 96% H3 vapů, najdeš na stránce značky Dicht3r.

Green8 Superior květy

Green8 Superior květy se dodávají ve 2g formátu ve třech odrůdách: Skittlez (ovocně sladká), Black Ice (chladivě zemitá) a Sushi Cali (exoticky trpká). Cena je 16,90 € za 2 g. Více o značce se dozvíš na stránce Green8.

Květy modrého lotosu

Kromě kanabinoidových květů nabízíme také květy modrého lotosu, přírodní rostlinný produkt na bázi Nymphaea caerulea. K dostání v 25g balení za 16,90 €. Další produkty z modrého lotosu, jako je hash z modrého lotosu, najdeš v naší kolekci Modrý lotos.