Všechny květy

Objev náš kompletní sortiment květů s více než 25 odrůdami: klasické HHZ květy jako Gorilla Glue a Northern Lights, CBD květy a také DICHT3R 40% Superior květy a ovocné Green8 Superior květy. Pokud máš raději květy předem ubalené, vhodnou alternativu...

Filtry

Seřadit podle:

62 produktů

Meshflash Superior-Infused prémiový květ - Green Dragon 1gMeshflash Superior-Infused Premium květ - Green Dragon 1g
Meshflash Premium Infuzované CBD Květy - Green Dragon 1g
Prodejní cenaOd €11,90 (€1.190,00/100g)
Meshflash Superior-Infused prémiový květ - Juggernaut OG 1gMeshflash Superior-Infused Premium květ - Juggernaut OG 1g
Meshflash Premium Infuzované CBD Květy - Juggernaut OG 1g
Prodejní cenaOd €11,90 (€1.190,00/100g)
Meshflash Superior-Infused prémiový květ - Thunder Diesel 1gMeshflash Superior-Infused Premium květ - Thunder Diesel 1g
Meshflash prémiová infuzovaná CBD květ - Thunder Diesel 1g
Prodejní cenaOd €11,90 (€1.190,00/100g)
Meshflash Superior-Infused prémiový květ - Mystic Fire 1gMeshflash Superior-Infused Premium květ - Mystic Fire 1g
Meshflash Premium Infuzované CBD Květy - Mystic Fire 1g
Prodejní cenaOd €11,90 (€1.190,00/100g)
Highlander Highline 0,7gHHC_Vapes_Doprava_CZ
Highlander Highline 0,7g
Prodejní cena€34,90 (€4.985,71/100g)
Dicht3r - Frozty Skunk 25GHHC_Vapes_Doprava_CZ
Dicht3r - Frozty Skunk CBD květy 25g
Prodejní cena€199,00 (€796,00/100g)
SHEESH Budz Forbidden Fruit 98% Superior 1gSHEESH Budz Forbidden Fruit 98% Superior 1g
SHEESH Budz Forbidden Fruit květy 98% Superior 1g
Prodejní cena€11,90 (€1.190,00/100g)
Lotus Special - květy modrého lotosu 25gHHC_Vapes_Doprava_CZ
Lotus Special - Modré květy lotosu 25g
Prodejní cena€16,90 (€67,60/100g)
Dicht3r – Crittical Afghani Kush 25gHHC_Vapes_Doprava_CZ
Dicht3r – Crittical Afghani Kush CBD květy 25g
Prodejní cena€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r - Cali-Gator-Weed 25GHHC_Vapes_Doprava_CZ
Dicht3r Cali-Gator-Weed květy 25g
Prodejní cena€199,00 (€796,00/100g)
SHEESH Budz Maui Wowie 98% Superior 1gSHEESH Budz Maui Wowie 98% Superior 1g
SHEESH Budz Maui Wowie 98% Superior 1g
Prodejní cena€11,90 (€1.190,00/100g)
Dicht3r - Grow-Rilla-Glue 25GHHC_Vapes_Doprava_CZ
Dicht3r - Grow-Rilla-Glue CBD květy 25g
Prodejní cena€199,00 (€796,00/100g)
SHEESH Budz Super Lemon Haze 98% Superior 1gHHC_Vapes_Doprava_CZ
SHEESH Budz Super Lemon Haze 98% Superior 1g
Prodejní cena€11,90 (€1.190,00/100g)
Dicht3r – Haze FFM 25 gHHC_Vapes_Doprava_CZ
Dicht3r – Haze FFM CBD květy 25g
Prodejní cena€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r - Kikki Melon Kush 25GHHC_Vapes_Doprava_CZ
Dicht3r - Kikki Melon Kush CBD květy 25g
Prodejní cena€199,00 (€796,00/100g)
SHEESH Budz Strawberry Cough 98% Superior 1gSHEESH Budz Strawberry Cough 98% Superior 1g
SHEESH Budz Strawberry Cough 98% Superior 1g
Prodejní cena€11,90 (€1.190,00/100g)
SHEESH Budz Watermelon Zlushie 98% Superior 1gSHEESH Budz Watermelon Zlushie 98% Superior 1g
SHEESH Budz Watermelon Zlushie 98% Superior 1g
Prodejní cena€11,90 (€1.190,00/100g)
SHEESH Budz OG Kush 98% Superior 1gSHEESH Budz OG Kush 98% Superior 1g
SHEESH Budz OG Kush 98% Superior 1g
Prodejní cena€11,90 (€1.190,00/100g)
SHEESH Budz Alien Cookies 98% Superior 1gSHEESH Budz Alien Cookies 98% Superior 1g
SHEESH Budz Alien Cookies 98% Superior 1g
Prodejní cena€11,90 (€1.190,00/100g)
Vyprodáno
SMASH Black DOG Super Sauce Flower 2gHHC_Vapes_Doprava_CZ
SMASH Black DOG Super Sauce Flower 2g
Prodejní cena€16,90 (€845,00/100g)
Vyprodáno
SMASH Northern Lights Super Sauce Flower 2gHHC_Vapes_Doprava_CZ
SMASH Northern Lights Super Sauce Flower 2g
Prodejní cena€16,90 (€845,00/100g)
Vyprodáno
SMASH Lemon Haze Super Sauce květ 2gHHC_Vapes_Doprava_CZ
SMASH Lemon Haze Super Sauce květ 2g
Prodejní cena€16,90 (€845,00/100g)
Vyprodáno
T9HC Blüten Extreemly 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Doprava_CZ
T9HC Květy Extreemly 99% 2g
Prodejní cena€17,90 (€895,00/100g)
Vyprodáno
T9HC Blüten Purple Queen 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Doprava_CZ
T9HC Květy Purple Queen 99% 2g
Prodejní cena€17,90 (€895,00/100g)

Objev náš kompletní sortiment květů s více než 25 odrůdami: klasické HHZ květy jako Gorilla Glue a Northern Lights, CBD květy a také DICHT3R 40% Superior květy a ovocné Green8 Superior květy. Pokud máš raději květy předem ubalené, vhodnou alternativu najdeš v sekci Pre-Rolled Joints. Diskrétní zásilka DHL z Německa, od 70 € doprava zdarma.

Koupit květy v Cannabude

V Cannabude najdeš více než 25 odrůd z různých kanabinoidových kategorií, každou laboratorně testovanou. Sortiment sahá od CBD květů z průmyslového konopí přes HHZ květy až po Superior Blends.

HHZ květy

Naše HHZ květy jsou obohacené o HHZ (hexahydro-CBZ). HHZ není v současnosti uvedeno ani v zákoně o návykových látkách (BtMG), ani v příloze zákona o nových psychoaktivních látkách (NpSG) (stav k srpnu 2026). V sortimentu najdeš osvědčené klasické odrůdy jako Gorilla Glue, Northern Lights, Super Lemon Haze, Purple Diesel a Skunk #1. K tomu naše HHZ Premium květy s obzvlášť hustými palicemi a bohatým terpenovým profilem: Blueberry Yum Yum, Super Silver Haze, Mango Kush a Orangello. Všechny HHZ květy začínají na 9,90 €.

CBD květy

Naše CBD květy pocházejí z průmyslového konopí certifikovaného v EU a obsahují méně než 0,2 % THC. Oblíbené odrůdy: Purple Haze se sladce ovocným aroma, Lemon Haze se svěže citrusovým tónem, Harlequin jako univerzál a Blueberry Yum Yum pro milovníky bobulí. Pokud se chceš nechat překvapit, sáhni po balíčku s překvapením z CBD květů. Hodí se k nim také CBD hash a CBD vapy z našeho shopu.

DICHT3R 40% Superior květy

DICHT3R Superior květy podle výrobce sázejí na 40% obsah kanabinoidů v Superior Blend. Odrůdy Cali-Gator Weed, Frozty Skunk, Kiki-Melon Kush, Grow-Rilla Glue a Haze-FFM nabízejí každá osobitý terpenový profil. Obzvlášť oblíbený: balíček 5 za 3 s 5 g za zvýhodněnou cenu. Všechny produkty DICHT3R, včetně 96% H3 vapů, najdeš na stránce značky Dicht3r.

Green8 Superior květy

Green8 Superior květy se dodávají ve 2g formátu ve třech odrůdách: Skittlez (ovocně sladká), Black Ice (chladivě zemitá) a Sushi Cali (exoticky trpká). Cena je 16,90 € za 2 g. Více o značce se dozvíš na stránce Green8.

Květy modrého lotosu

Kromě kanabinoidových květů nabízíme také květy modrého lotosu, přírodní rostlinný produkt na bázi Nymphaea caerulea. K dostání v 25g balení za 16,90 €. Další produkty z modrého lotosu, jako je hash z modrého lotosu, najdeš v naší kolekci Modrý lotos.