Chytrý obchod

Ve smartshopu najdeš rostlinné speciality mimo kanabinoidy. Složení a upozornění jsou uvedeny na stránce každého produktu.

Filtry

Seřadit podle:

32 produktů

Lotus Special - hašiš z modrého lotosu 2gHHC_Vapes_Doprava_CZ
Lotus Special - Modrý lotos hašiš 2g
Prodejní cena€24,90 (€1.245,00/100g)
Vova Plus Vaporizer - Brown LeatherHHC_Vapes_Doprava_CZ
Vova Plus Vaporizer - Grey LeatherHHC_Vapes_Doprava_CZ
Buff Kokanna 1gBuff Kokanna 1g - HHC VAPES
Buff Kokanna 1g
Prodejní cena€39,90 (€3.990,00/100g)
Lotus Special - květy modrého lotosu 25gHHC_Vapes_Doprava_CZ
Lotus Special - Modré květy lotosu 25g
Prodejní cena€16,90 (€67,60/100g)
Kratomový prášek 50g - Green Maeng DaHHC_Vapes_Doprava_CZ
Kratomový prášek 50g - Green Maeng Da
Prodejní cena€19,90 (€39,80/100g)
Kratomový prášek 50g - Yellow BaliHHC_Vapes_Doprava_CZ
Kratomový prášek 50g - Yellow Bali
Prodejní cena€19,90 (€39,80/100g)
Kratomový prášek 50g - Green AppleHHC_Vapes_Doprava_CZ
Kratomový prášek 50g - Zelené jablko
Prodejní cena€19,90 (€39,80/100g)
Kratomový prášek 50g - Lemon & LimeHHC_Vapes_Doprava_CZ
Kratomový prášek 50g - Citrón a limetka
Prodejní cena€19,90 (€39,80/100g)
Kratomový prášek 50g - CherryHHC_Vapes_Doprava_CZ
Kratomový prášek 50g - Třešeň
Prodejní cena€19,90 (€39,80/100g)
Kanna Vape Pen - CherryHHC_Vapes_Doprava_CZ
Kanna Vape Pen - Třešeň
Prodejní cena€34,90
Kanna Vape Pen - NatureHHC_Vapes_Doprava_CZ
Kanna Vape Pen - Příroda
Prodejní cena€34,90
Kratomový prášek 25g - Red Maeng DaHHC_Vapes_Doprava_CZ
Kratomový prášek 25g - Red Maeng Da
Prodejní cena€9,90 (€39,60/100g)
Kratomový prášek 25g - Pure GreenHHC_Vapes_Doprava_CZ
Kratomový prášek 25g - Čistě zelený
Prodejní cena€9,90 (€39,60/100g)
Vyprodáno
Kratomový prášek 25g - Borneo WhiteHHC_Vapes_Doprava_CZ
Kratomový prášek 25g - Borneo White
Prodejní cena€9,90 (€39,60/100g)
Vyprodáno
Pre Roll s modrým lotosemBlauer Lotus Pre Roll | Cannabude
Předrolovaný modrý lotos
Prodejní cena€9,90
Vyprodáno
Kratomový prášek 50g - White SumatraHHC_Vapes_Doprava_CZ
Kratomový prášek 50g - White Sumatra
Prodejní cena€19,90 (€39,80/100g)
Vyprodáno
Kratomový prášek 50g - Red Maeng DaHHC_Vapes_Doprava_CZ
Kratomový prášek 50g - Red Maeng Da
Prodejní cena€19,90 (€39,80/100g)
Vyprodáno
Kanna Vape Pen - Pina ColadaHHC_Vapes_Doprava_CZ
Kanna Vape Pen - Piña Colada
Prodejní cena€34,90

Smartshop spojuje tradiční rostlinné produkty s moderními formami v přehledně uspořádaném výběru. Klasické botanicals se tu potkávají s inovativními formáty jako drops, edibles nebo pouches: přehledně, srovnatelně a prakticky pro každý den. Místo izolovaných produktů se tu počítá kombinace rozmanitosti, kvality a flexibilních formátů.

Smartshop: moderní produkty

Kdo chce objednávat ve smartshopu, nehledá libovolnou kategorii, ale cílený výběr moderních formátů a tradičních rostlinných produktů. Náš smartshop spojuje různé formy, osvědčené byliny a současné formáty na jednom místě. Místo nepřehledných jednotlivých nabídek tu najdeš orientaci, srovnatelnost a jasné zařazení jednotlivých druhů produktů.

Ať už edibles, drops nebo pouches: produkty ze smartshopu jsou pro všechny, kdo chtějí vybírat vědomě a záleží jim na kvalitě a transparentních údajích o produktech. Kategorie spojuje botanické klasiky jako kratom, kanna nebo modrý lotos s moderními formáty, které se dobře hodí do každodenního života.

Čím se vyznačuje moderní smartshop?

Ve smartshopu najdeš rostlinné poklady, byliny, extrakty a inovativní formulace. Středem pozornosti je tvoje svoboda volby. Můžeš si vybrat mezi tradičními rostlinami a současnými formami, aniž by ses musel vázat na pevný koncept použití.

Na rozdíl od klasických kategorií tu v popředí nestojí jediná složka, ale možnost vybírat produkty podle formy a osobních preferencí. Právě proto se v této kategorii rostlinné klasiky a moderní formáty jako vapes nebo drops tak smysluplně doplňují.

Oblíbené formy produktů v přehledu

Produkty ve smartshopu se neliší jen obsahem, ale především formou. Ta rozhoduje o tom, jak flexibilní a praktický je pro tebe produkt v běžném dni.

  • Edibles: Formát ve formě snacku, diskrétní a s dlouhotrvajícím aromatickým profilem.
  • Drops: Tekuté formáty s přesnou, čistou a nekomplikovanou manipulací.
  • Pouches: Moderní, kompaktní a zcela bez páry nebo kouře, obzvlášť diskrétní formát.

Rostlinné klasiky ve smartshopu

Vedle moderních formátů tvoří botanické klasiky základ mnoha produktů. Tyto rostliny jsou ceněny už velmi dlouho a dnes je u nás najdeš v nejrůznějších provedeních.

Kratom se nabízí většinou jako prášek a patří k nejznámějším tradičním rostlinám ve smartshopu. Výběr různých variant ti umožní orientovat se individuálně podle vlastní chuti.

Kanna je rovněž rostlina s bohatou tradicí, která je dnes k dispozici jako prášek i v moderních formátech, jako jsou vapes nebo extrakty. Tuto klasiku tak najdeš i v současných formátech.

Modrý lotos se nabízí především jako květ nebo joint a je známý svým charakteristickým aroma. Ve smartshopu doplňuje sortiment o botanicky zaměřenou produktovou řadu.

Moderní řešení pro každý den

Současné produkty ze smartshopu sázejí na jasné formáty a jednoduché použití. Pouches, drops a standardizované prášky ti umožňují zařadit produkty cíleně, bez náročné přípravy.

Edibles přitom sázejí hlavně na chuť. Kdo si chce udělat přehled o celém výběru, najde v našem smartshopu strukturovaný souhrn všech highlightů.

Kvalita & výběr bez kompromisů

Ve smartshopu pro nás není v popředí samotné množství, ale kvalita výběru. Kvalitní suroviny, čisté zpracování a transparentní informace jsou základem tvého rozhodnutí.

Ať už klasicky rostlinné, nebo moderně zušlechtěné: rozhodující je, aby původ a zpracování zůstaly dohledatelné. Při každém nákupu se tak můžeš spolehnout na prověřený standard.

Proč kupovat produkty ze smartshopu online?

Nákup produktů ze smartshopu online ti nabízí především jedno: přehled. Místo pracného shánění jednotlivých rostlin spojujeme různé formáty a moderní řešení do jedné přehledné kategorie. Kombinace klasik a novinek je ideální pro všechny, kdo si cení rozmanitosti a strukturovaného výběru produktů.

Objednáváš diskrétně a pohodlně online. V našem e-shopu najdeš také specializované sekce jako HHZ Vapes, CBD Vapes nebo moderní řady jako JUMANJI Vapes.