DICHT3R - 40% Vyšší květy

DICHT3R je jedna z nejvýraznějších řad květů v shopu, s vlastními názvy odrůd a snadno zapamatovatelná. Kdo chce koupit květy DICHT3R, najde tu výběr od malého množství na vyzkoušení až po 25gramové balení. Koupit květy DICHT3R: odrůdy Řada sází na...

Filtry

Seřadit podle:

14 produktů

DICHT3R - 40% Superior květy - Cali-Gator WeedDICHT3R - 40% Superior květy - Cali-Gator Weed
DICHT3R - 40% vysoce kvalitní květy - Cali-Gator Weed
Prodejní cenaOd €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior květy - Frozty SkunkDICHT3R - 40% Superior květy - Frozty Skunk
DICHT3R - 40% Superior květy - Frozty Skunk
Prodejní cenaOd €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior květy - Grow-Rilla GlueDICHT3R - 40% Superior květy - Grow-Rilla Glue
DICHT3R - 40% prémiových květů - Grow-Rilla Glue
Prodejní cenaOd €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior květy - Haze-FFMDICHT3R - 40% Superior květy - Haze-FFM
DICHT3R - 40% vysoce kvalitní květy - Haze-FFM
Prodejní cenaOd €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior květy - Kiki-Melon KushDICHT3R - 40% Superior květy - Kiki-Melon Kush
DICHT3R - 40% Vyšší květy - Kiki-Melon Kush
Prodejní cenaOd €9,90 (€990,00/100g)
Dicht3r - Cali-Gator-Weed 25GHHC_Vapes_Doprava_CZ
Dicht3r Cali-Gator-Weed květy 25g
Prodejní cena€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r - Grow-Rilla-Glue 25GHHC_Vapes_Doprava_CZ
Dicht3r - Grow-Rilla-Glue CBD květy 25g
Prodejní cena€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r - Kikki Melon Kush 25GHHC_Vapes_Doprava_CZ
Dicht3r - Kikki Melon Kush CBD květy 25g
Prodejní cena€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r - Frozty Skunk 25GHHC_Vapes_Doprava_CZ
Dicht3r - Frozty Skunk CBD květy 25g
Prodejní cena€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r – Haze FFM 25 gHHC_Vapes_Doprava_CZ
Dicht3r – Haze FFM CBD květy 25g
Prodejní cena€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r – Crittical Afghani Kush 25gHHC_Vapes_Doprava_CZ
Dicht3r – Crittical Afghani Kush CBD květy 25g
Prodejní cena€199,00 (€796,00/100g)

DICHT3R je jedna z nejvýraznějších řad květů v shopu, s vlastními názvy odrůd a snadno zapamatovatelná. Kdo chce koupit květy DICHT3R, najde tu výběr od malého množství na vyzkoušení až po 25gramové balení.

Koupit květy DICHT3R: odrůdy

Řada sází na svérázné názvy jako Haze-FFM, Grow-Rilla Glue, Kiki-Melon Kush nebo Frozty Skunk. Za nimi stojí různé aromatické profily, od kořenitě zemitých po sladce ovocné. Kanabinoidový profil je vždy zdokumentován v COA dané šarže. Názvy odrůd popisují aroma a genetiku.

Malé množství nebo 25g balení

Většinu odrůd koupíš v praktickém množství na vyzkoušení. Některé, jako Haze-FFM nebo Frozty Skunk, jsou k dispozici i v 25gramovém balení, když už máš svou odrůdu a nechceš pořád doobjednávat.

Zařazení

Květy DICHT3R jsou laboratorně testované, kanabinoidový profil najdeš v COA příslušné šarže. Prodej probíhá od 18 let. Kdo hledá značku i jako vape, najde ji v kategorii DICHT3R Vapes.

Časté otázky ke květům DICHT3R

Kde můžu koupit květy DICHT3R?

Přímo v této kolekci, jednotlivě na vyzkoušení nebo v 25gramovém balení.

Co znamenají názvy odrůd?

Názvy jako Grow-Rilla Glue nebo Kiki-Melon Kush označují příslušný profil aroma a genetiky. Kanabinoidový profil najdeš v COA.