Všechny květy

Objev náš kompletní sortiment květů s více než 25 odrůdami: klasické HHZ květy jako Gorilla Glue a Northern Lights, CBD květy a také DICHT3R 40% Superior květy a ovocné Green8 Superior květy. Pokud máš raději květy předem ubalené, vhodnou alternativu...

Filtry

Seřadit podle:

62 produktů

HHZ květ - Gorilla GlueHHZ květ - Gorilla Glue
HHZ Kvetení - Gorilla Glue
Prodejní cenaOd €9,90 (€990,00/100g)
HHZ květ - Northern LightsHHZ květ - Northern Lights
HHZ Kvetení - Northern Lights
Prodejní cenaOd €9,90 (€990,00/100g)
HHZ květ - Super Lemon HazeHHZ květ - Super Lemon Haze
HHZ Kvetení - Super Lemon Haze
Prodejní cenaOd €9,90 (€990,00/100g)
HHZ květ - Purple DieselHHC_Vapes_Doprava_CZ
HHZ Kvetení - Purple Diesel
Prodejní cenaOd €9,90 (€990,00/100g)
HHZ květ - Skunk #1HHZ květ - Skunk #1
HHZ Kvetení - Skunk #1
Prodejní cenaOd €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior květy - Frozty SkunkDICHT3R - 40% Superior květy - Frozty Skunk
DICHT3R - 40% Superior květy - Frozty Skunk
Prodejní cenaOd €9,90 (€990,00/100g)
Výprodej
HHZ prémiový květ - Blueberry Yum YumHHZ Premium květ - Blueberry Yum Yum
HHZ Premium Květy - Blueberry Yum Yum
Běžná cena€12,90 Prodejní cenaOd €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior květy - Grow-Rilla GlueDICHT3R - 40% Superior květy - Grow-Rilla Glue
DICHT3R - 40% prémiových květů - Grow-Rilla Glue
Prodejní cenaOd €9,90 (€990,00/100g)
Výprodej
HHZ prémiový květ - Super Silver HazeHHZ Premium květ - Super Silver Haze
HHZ Premium Květy - Super Silver Haze
Běžná cena€12,90 Prodejní cenaOd €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior květy - Kiki-Melon KushDICHT3R - 40% Superior květy - Kiki-Melon Kush
DICHT3R - 40% Vyšší květy - Kiki-Melon Kush
Prodejní cenaOd €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior květy - Cali-Gator WeedDICHT3R - 40% Superior květy - Cali-Gator Weed
DICHT3R - 40% vysoce kvalitní květy - Cali-Gator Weed
Prodejní cenaOd €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior květy - Haze-FFMDICHT3R - 40% Superior květy - Haze-FFM
DICHT3R - 40% vysoce kvalitní květy - Haze-FFM
Prodejní cenaOd €9,90 (€990,00/100g)
Výprodej
HHZ prémiový květ - Mango KushHHZ Premium květ - Mango Kush
HHZ Premium Květy - Mango Kush
Běžná cena€12,90 Prodejní cenaOd €9,90 (€990,00/100g)
Výprodej
HHZ prémiový květ - OrangelloHHZ Premium květ - Orangello
HHZ Premium Květy - Orangello
Běžná cena€12,90 Prodejní cenaOd €9,90 (€990,00/100g)
CBD květ - Purple HazeCBD květ - Purple Haze
CBD květ - Purple Haze
Prodejní cenaOd €9,90 (€895,00/100g)
Green8 Superior květy Black Ice 2gHHC_Vapes_Doprava_CZ
Green8 Superior květy Black Ice 2g
Prodejní cena€16,90 (€845,00/100g)
Green8 Superior květy Sushi Cali 2gHHC_Vapes_Doprava_CZ
Green8 Superior květy Sushi Cali 2g
Prodejní cena€16,90 (€845,00/100g)
CBD květ - HarlequinCBD květ - Harlequin - HHC VAPES
CBD květ - Harlequin
Prodejní cenaOd €9,90 (€990,00/100g)
CBD květ - Lemon HazeCBD květ - Lemon Haze
CBD květ - Lemon Haze
Prodejní cenaOd €9,90 (€895,00/100g)
CBD květ - PřekvapeníCBD květ - Překvapení
CBD květ - překvapení
Prodejní cenaOd €9,90 (€990,00/100g)
Meshflash Superior-Infused prémiový květ - Cosmic Kush 1gMeshflash Superior-Infused Premium květ - Cosmic Kush 1g
Meshflash Premium Infuzované CBD Květy - Cosmic Kush 1g
Prodejní cenaOd €11,90 (€1.190,00/100g)
Vyprodáno
Green8 Superior květy Skittlez 2gHHC_Vapes_Doprava_CZ
Green8 Superior květy Skittlez 2g
Prodejní cena€16,90 (€845,00/100g)
Vyprodáno
CBD květ - Blueberry Yum YumCBD květ - Blueberry Yum Yum
CBD květ - Blueberry Yum Yum
Prodejní cenaOd €9,90 (€990,00/100g)
Vyprodáno
SMASH Strawberry OG Super Sauce Flower 2gHHC_Vapes_Doprava_CZ
SMASH Strawberry OG Super Sauce květ 2g
Prodejní cena€16,90 (€845,00/100g)

Objev náš kompletní sortiment květů s více než 25 odrůdami: klasické HHZ květy jako Gorilla Glue a Northern Lights, CBD květy a také DICHT3R 40% Superior květy a ovocné Green8 Superior květy. Pokud máš raději květy předem ubalené, vhodnou alternativu najdeš v sekci Pre-Rolled Joints. Diskrétní zásilka DHL z Německa, od 70 € doprava zdarma.

Koupit květy v Cannabude

V Cannabude najdeš více než 25 odrůd z různých kanabinoidových kategorií, každou laboratorně testovanou. Sortiment sahá od CBD květů z průmyslového konopí přes HHZ květy až po Superior Blends.

HHZ květy

Naše HHZ květy jsou obohacené o HHZ (hexahydro-CBZ). HHZ není v současnosti uvedeno ani v zákoně o návykových látkách (BtMG), ani v příloze zákona o nových psychoaktivních látkách (NpSG) (stav k srpnu 2026). V sortimentu najdeš osvědčené klasické odrůdy jako Gorilla Glue, Northern Lights, Super Lemon Haze, Purple Diesel a Skunk #1. K tomu naše HHZ Premium květy s obzvlášť hustými palicemi a bohatým terpenovým profilem: Blueberry Yum Yum, Super Silver Haze, Mango Kush a Orangello. Všechny HHZ květy začínají na 9,90 €.

CBD květy

Naše CBD květy pocházejí z průmyslového konopí certifikovaného v EU a obsahují méně než 0,2 % THC. Oblíbené odrůdy: Purple Haze se sladce ovocným aroma, Lemon Haze se svěže citrusovým tónem, Harlequin jako univerzál a Blueberry Yum Yum pro milovníky bobulí. Pokud se chceš nechat překvapit, sáhni po balíčku s překvapením z CBD květů. Hodí se k nim také CBD hash a CBD vapy z našeho shopu.

DICHT3R 40% Superior květy

DICHT3R Superior květy podle výrobce sázejí na 40% obsah kanabinoidů v Superior Blend. Odrůdy Cali-Gator Weed, Frozty Skunk, Kiki-Melon Kush, Grow-Rilla Glue a Haze-FFM nabízejí každá osobitý terpenový profil. Obzvlášť oblíbený: balíček 5 za 3 s 5 g za zvýhodněnou cenu. Všechny produkty DICHT3R, včetně 96% H3 vapů, najdeš na stránce značky Dicht3r.

Green8 Superior květy

Green8 Superior květy se dodávají ve 2g formátu ve třech odrůdách: Skittlez (ovocně sladká), Black Ice (chladivě zemitá) a Sushi Cali (exoticky trpká). Cena je 16,90 € za 2 g. Více o značce se dozvíš na stránce Green8.

Květy modrého lotosu

Kromě kanabinoidových květů nabízíme také květy modrého lotosu, přírodní rostlinný produkt na bázi Nymphaea caerulea. K dostání v 25g balení za 16,90 €. Další produkty z modrého lotosu, jako je hash z modrého lotosu, najdeš v naší kolekci Modrý lotos.