T9HC Květy

T9HC Květy od Canapuff obsahují 99% T9HC v použitém koncentrátu, prodávají se v baleních po 2 gramech a v sedmi aromatických profilech. Květ dodává vzhled a chuť, kanabinoid účinek. Každá šarže je laboratorně testována. Prodej výhradně dospělým od 18 let....

Filtry

Seřadit podle:

7 produktů

T9HC Blüten Balanced 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Doprava_CZ
T9HC Květy Balanced 99% 2g
Prodejní cena€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Blüten Blue Widow 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Doprava_CZ
T9HC Květy Blue Widow 99% 2g
Prodejní cena€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Blüten Maui Wowie 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Doprava_CZ
T9HC Květy Maui Wowie 99% 2g
Prodejní cena€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Blüten Deep 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Doprava_CZ
T9HC Květy Deep 99% 2g
Prodejní cena€17,90 (€895,00/100g)
Vyprodáno
T9HC Blüten Extreemly 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Doprava_CZ
T9HC Květy Extreemly 99% 2g
Prodejní cena€17,90 (€895,00/100g)
Vyprodáno
T9HC Blüten Purple Queen 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Doprava_CZ
T9HC Květy Purple Queen 99% 2g
Prodejní cena€17,90 (€895,00/100g)
Vyprodáno
T9HC Blüten Euforic 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Doprava_CZ
T9HC Květy Euforic 99% 2g
Prodejní cena€17,90 (€895,00/100g)

T9HC Květy od Canapuff obsahují 99% T9HC v použitém koncentrátu, prodávají se v baleních po 2 gramech a v sedmi aromatických profilech. Květ dodává vzhled a chuť, kanabinoid účinek. Každá šarže je laboratorně testována. Prodej výhradně dospělým od 18 let.

T9HC je v sortimentu novinka a pro mnohé nahrazuje sáhnutí po známých řadách květů. Než se pustíme do odrůd, vyjasníme si dvě nejčastější otázky: co vlastně T9HC je a jak se jednotlivé profily liší.

Co jsou T9HC Květy?

T9HC Květy tvoří vybraný květ jako nosný materiál, na který se nanáší kanabinoid T9HC. Aroma, barva a struktura pocházejí z rostliny, účinek z účinné látky. Jde o stejnou konstrukci, jakou znáš z našich HHZ květů, jen s jiným kanabinoidem a výrazně vyšším obsahem.

T9HC, celým názvem tetra-9-hydrokanabinol, se vyrábí v laboratoři. Nejde tedy o složku, kterou by konopí samo tvořilo ve významném množství. Obsah je v této řadě jednotně 99%, každé balení obsahuje 2 gramy. Údaj se vztahuje k čistotě použitého koncentrátu, ne k celkové hmotnosti květu. Přesný profil najdeš v analytickém certifikátu příslušné šarže.

Přehled odrůd T9HC Květů

Sedm odrůd se liší terpenovým a aromatickým profilem, ne obsahem účinné látky. Čtyři jsou pojmenované podle svého charakteru, tři nesou klasické názvy odrůd.

  • Balanced: exotické ovoce, citrusová svěžest, bylinné nuance
  • Deep: tmavý a tropický, květinový, s kořeněným dozvukem
  • Euforic: zralé třešně a lesní plody na zemitém podtónu
  • Extreemly: tropicky sladký s citrusy a kořeněnou špičkou
  • Purple Queen: lesní plody, borůvka a hrozny, pryskyřičný dozvuk
  • Blue Widow: zahradní ovoce a bylinky, borůvka, perlivý tonik
  • Maui Wowie: ananas a mango, citrusy, zemito-dřevitý základ

Názvy odrůd popisují aroma. Pokud objednáváš poprvé, nejnenápadnější volbou je Balanced, zatímco Purple Queen a Blue Widow nabízejí nejvýraznější ovocné tóny.

Jak silné jsou T9HC Květy?

Všech sedm odrůd má stejný obsah 99%. Rozdíly mezi produkty jsou tedy otázkou chuti, ne síly. Jak silný bude účinek v konkrétním případě, závisí na množství, formě užívání a vlastních zkušenostech. Kdo T9HC ještě nezná, začne s malým množstvím a počká.

K snášenlivosti a účinkům neuvádíme žádná zdravotní tvrzení. T9HC Květy nejsou léčivo.

Srovnání T9HC, T8HC a HHZ

T9HC a T8HC pocházejí ze stejné rodiny a liší se profilem a výběrem odrůd. HHZ je méně intenzivní a platí za mírnější začátek.

  • HHZ: znatelný, ale mírný, široký výběr odrůd
  • T8HC: blízce příbuzný T9HC, u nás zatím jako vape
  • T9HC: nejvyšší obsah v této řadě, nově i jako květy, hash a joint

Vhodnou formu užívání najdeš mezi T9HC Vapes, v kategorii T9HC Hash a mezi T9HC Jointy.

T9HC a právní situace

T9HC je kanabinoid vyráběný v laboratoři, a tedy nejde o klasický konopný produkt. Právní zařazení nových kanabinoidů se může rychle změnit, protože zákonodárce může účinné látky dodatečně zařadit na seznam. Aktuální stav a zařazení jednotlivých kanabinoidů jsme pro tebe shrnuli v průvodci: Kanabinoidy 2026 v Německu – aktuální přehled.

Prodej probíhá výhradně dospělým od 18 let.


Kup si T9HC Květy

V Cannabude kupuješ T9HC Květy s jasně uvedeným obsahem, doloženým laboratorním testováním a diskrétním doručením. Pokud chceš stejný základ raději předbalený, sáhni po T9HC Jointech. Jako uvolněný, nepsychoaktivní protipól nabízíme CBD květy a přehled celého sortimentu květů najdeš v kategorii všechny květy.