Koupit kratom

Mitragyna speciosa z jihovýchodní Asie: kratom v prášku a kapslích v různých odrůdách

Filtry

Seřadit podle:

11 produktů

Kratomový prášek 25g - Pure GreenHHC_Vapes_Doprava_CZ
Kratomový prášek 25g - Čistě zelený
Prodejní cena€9,90 (€39,60/100g)
Kratomový prášek 25g - Red Maeng DaHHC_Vapes_Doprava_CZ
Kratomový prášek 25g - Red Maeng Da
Prodejní cena€9,90 (€39,60/100g)
Kratomový prášek 50g - Green Maeng DaHHC_Vapes_Doprava_CZ
Kratomový prášek 50g - Green Maeng Da
Prodejní cena€19,90 (€39,80/100g)
Kratomový prášek 50g - Yellow BaliHHC_Vapes_Doprava_CZ
Kratomový prášek 50g - Yellow Bali
Prodejní cena€19,90 (€39,80/100g)
Kratomový prášek 50g - Green AppleHHC_Vapes_Doprava_CZ
Kratomový prášek 50g - Zelené jablko
Prodejní cena€19,90 (€39,80/100g)
Kratomový prášek 50g - Lemon & LimeHHC_Vapes_Doprava_CZ
Kratomový prášek 50g - Citrón a limetka
Prodejní cena€19,90 (€39,80/100g)
Kratomový prášek 50g - CherryHHC_Vapes_Doprava_CZ
Kratomový prášek 50g - Třešeň
Prodejní cena€19,90 (€39,80/100g)
Vyprodáno
Kratomový prášek 25g - Borneo WhiteHHC_Vapes_Doprava_CZ
Kratomový prášek 25g - Borneo White
Prodejní cena€9,90 (€39,60/100g)
Vyprodáno
Kratomový prášek 50g - White SumatraHHC_Vapes_Doprava_CZ
Kratomový prášek 50g - White Sumatra
Prodejní cena€19,90 (€39,80/100g)
Vyprodáno
Kratomový prášek 50g - Red Maeng DaHHC_Vapes_Doprava_CZ
Kratomový prášek 50g - Red Maeng Da
Prodejní cena€19,90 (€39,80/100g)

Kratom je u nás kategorie mimo kanabinoidy. Pochází ze stromu z jihovýchodní Asie a nabízíme ho jako prášek a v kapslích. Kdo chce kratom koupit, vybírá hlavně podle odrůdy a velikosti balení.

Koupit kratom: prášek a kapsle

Největší část tvoří kratomový prášek, dostupný v baleních po 25 a 50 gramech. Odrůdy se řídí původem a barvou listů, například Red Maeng Da, White Sumatra nebo Pure Green. K tomu je tu varianta v kapslích pro všechny, kdo se chtějí vyhnout vážení.

Čím se odrůdy liší

Kratom se tradičně dělí podle barvy listových žilek, tedy na červený, zelený a bílý. Red Maeng Da patří k nejznámějším červeným odrůdám, Pure Green zastupuje zelenou řadu, White Sumatra bílou.

Důležité upozornění

Kratom se v Německu nabízí jako vykuřovadlo a sběratelské zboží a není určen ke konzumaci. Řiď se prosím údaji na příslušné produktové stránce.

Časté otázky ke kratomu

Kde můžu koupit kratom?

Přímo v této kolekci, jako prášek ve dvou velikostech balení nebo jako kapsle.

Jaké odrůdy jsou k dispozici?

Mimo jiné Red Maeng Da, White Sumatra, Pure Green a Cherry. Rozdělení se řídí původem a barvou listů.

Čím se liší 25 g a 50 g?

Jen množstvím. Varianta 25 g se hodí k vyzkoušení, varianta 50 g pro odrůdu, kterou sis už vybral.

Často kladené otázky o Kratomu

Vše, co potřebuješ vědět!

Kratom (Mitragyna speciosa) je tropická rostlina z jihovýchodní Asie, jejíž listy se tam po staletí tradičně používají.

Listy obsahují přírodní alkaloidy. Jejich obsah se liší podle odrůdy a původu.

V našem obchodě najdeš laboratorně testovaný kratom v prášku a extrakty.

Odrůdy kratomu se liší hlavně podle oblasti původu a barvy žilek listů (White, Red, Green):

  • 🌿 Borneo White: bílé žilky listů, původ Borneo
  • 🔥 Red Maeng Da: odrůda Maeng Da s červenými žilkami listů
  • 🍃 Pure Green: listy se zelenými žilkami
  • 🍬 Kratomové gumy: kratom ve formě ovocných želé

Podrobnosti o původu, formátu a množství najdeš v popisech jednotlivých produktů.