Květiny + hašiš

Tady můžeš koupit květy a hašiš, shromážděné na jednom místě. Kategorie spojuje CBD produkty z průmyslového konopí, moderní odrůdy s HHZ a kanabinoidy Superior a také hash a hotově ubalené jointy. Přes tlačítka se dostaneš přímo do vhodné podkategorie. Všechny...

Filtry

Seřadit podle:

96 produktů

Meshflash Superior-Infused prémiový květ - Thunder Diesel 1gMeshflash Superior-Infused Premium květ - Thunder Diesel 1g
Meshflash prémiová infuzovaná CBD květ - Thunder Diesel 1g
Prodejní cenaOd €11,90 (€1.190,00/100g)
Meshflash Superior-Infused prémiový květ - Green Dragon 1gMeshflash Superior-Infused Premium květ - Green Dragon 1g
Meshflash Premium Infuzované CBD Květy - Green Dragon 1g
Prodejní cenaOd €11,90 (€1.190,00/100g)
Meshflash Superior-Infused prémiový květ - Juggernaut OG 1gMeshflash Superior-Infused Premium květ - Juggernaut OG 1g
Meshflash Premium Infuzované CBD Květy - Juggernaut OG 1g
Prodejní cenaOd €11,90 (€1.190,00/100g)
Meshflash Superior-Infused prémiový květ - Cosmic Kush 1gMeshflash Superior-Infused Premium květ - Cosmic Kush 1g
Meshflash Premium Infuzované CBD Květy - Cosmic Kush 1g
Prodejní cenaOd €11,90 (€1.190,00/100g)
Meshflash Superior-Infused prémiový květ - Mystic Fire 1gMeshflash Superior-Infused Premium květ - Mystic Fire 1g
Meshflash Premium Infuzované CBD Květy - Mystic Fire 1g
Prodejní cenaOd €11,90 (€1.190,00/100g)
MeshFlash - Frozen Hash - Piatella 2gMeshFlash - mražený hašiš - Piatella 2g
MeshFlash - Frozen Hash - Piatella
Prodejní cena€29,90 (€1.495,00/100g)
MeshFlash - Frozen Hash - Blueberry Fresh 2gMeshFlash - mražený hašiš - Blueberry Fresh 2g
MeshFlash - Frozen Hash - Blueberry Fresh
Prodejní cena€29,90 (€1.495,00/100g)
MeshFlash - mražený hašiš - Purplegum 2gMeshFlash - mražený hašiš - Purplegum 2g
MeshFlash - Frozen Hash - Purplegum 2g
Prodejní cena€29,90 (€1.495,00/100g)
3 za 2 MeshFlash Frozen Hash BundleHHC_Vapes_Zákaznický_servis_CZ
Sada MeshFlash Frozen Hash 3 za 2
Prodejní cena€59,80
T9HC Blüten Maui Wowie 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Doprava_CZ
T9HC Květy Maui Wowie 99% 2g
Prodejní cena€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Blüten Blue Widow 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Doprava_CZ
T9HC Květy Blue Widow 99% 2g
Prodejní cena€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Blüten Balanced 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Doprava_CZ
T9HC Květy Balanced 99% 2g
Prodejní cena€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Blüten Deep 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Doprava_CZ
T9HC Květy Deep 99% 2g
Prodejní cena€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Hash Balanced 99% | CannabudeHHC_Vapes_Doprava_CZ
T9HC Hash Balanced 99%
Prodejní cena€10,90
T9HC Hash Deep 99% | CannabudeHHC_Vapes_Doprava_CZ
T9HC Hash Deep 99%
Prodejní cena€10,90
T9HC Hash Euforic 99% | CannabudeHHC_Vapes_Doprava_CZ
T9HC Hash Euforic 99%
Prodejní cena€10,90
T9HC Hash Extreemly 99% | CannabudeHHC_Vapes_Doprava_CZ
T9HC Hash Extreemly 99%
Prodejní cena€10,90
Vyprodáno
T9HC Blüten Purple Queen 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Doprava_CZ
T9HC Květy Purple Queen 99% 2g
Prodejní cena€17,90 (€895,00/100g)
Vyprodáno
T9HC Blüten Euforic 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Doprava_CZ
T9HC Květy Euforic 99% 2g
Prodejní cena€17,90 (€895,00/100g)
Vyprodáno
T9HC Blüten Extreemly 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Doprava_CZ
T9HC Květy Extreemly 99% 2g
Prodejní cena€17,90 (€895,00/100g)

Tady můžeš koupit květy a hašiš, shromážděné na jednom místě. Kategorie spojuje CBD produkty z průmyslového konopí, moderní odrůdy s HHZ a kanabinoidy Superior a také hash a hotově ubalené jointy. Přes tlačítka se dostaneš přímo do vhodné podkategorie.

Jaký je rozdíl mezi květy a hašišem?

Květy jsou usušená květenství rostliny. Jsou volné, aromatické a na povrchu často mají světlou vrstvu pryskyřice. Hašiš vzniká, když se tato pryskyřice sesbírá a slisuje. Tím je kompaktnější, tmavší a koncentrovanější než květ, ze kterého pochází.

Hašiš je hutnější a má intenzivnější aroma. Která forma ti sedí, je hlavně otázka chuti a zvyku, ne toho, co je správně nebo špatně.

U obou je důležitý obsažený kanabinoid. V této kategorii najdeš CBD z průmyslového konopí i moderní kanabinoidy jako HHZ. Jaký kanabinoid produkt obsahuje, je uvedeno na příslušné stránce produktu.

Koupit květy: od CBD po HHZ

U květů máš dva směry. CBD květy pocházejí z certifikovaného průmyslového konopí a obsahem THC jsou pod zákonným limitem.

HHZ květy a květy Superior jsou postavené jinak. Jsou zušlechtěné moderním, cíleně vyrobeným kanabinoidem a nejsou klasickým konopným produktem. Do této skupiny patří odrůdy jako HHZ květ Gorilla Glue, HHZ prémiový květ Blueberry Yum Yum nebo odrůdy Superior od SHEESH Budz. Obsah THC je vždy deklarován.

Koupit hašiš: CBD hašiš a HHZ hašiš

I u hašiše důsledně rozlišujeme podle kanabinoidu. CBD hašiš jako Just Kush nebo Basic Blondie pochází z průmyslového konopí a přináší typické aroma hashe.

HHZ hašiš jako Nepal Cream naopak sází na moderní kanabinoid. Není to přírodní pryskyřice v klasickém smyslu, ale cíleně vyrobený produkt.

Jaká právní úprava platí pro květy a hašiš?

CBD zboží z průmyslového konopí zůstává obsahem THC pod zákonným limitem. HHZ v současnosti není uvedeno ani v zákoně o omamných látkách (BtMG), ani v příloze zákona o nových psychoaktivních látkách (NpSG) (stav k srpnu 2026). U moderních kanabinoidů jako HHZ se právní situace mění rychleji, proto se vyplatí před objednávkou krátce zkontrolovat aktuální stav.

Průběžně aktualizovaný přehled najdeš v našem průvodci: Kanabinoidy a jejich legalita v Německu 2026.

Jak se kouří květy a hašiš?

Květy se obvykle rozdrtí drtičem. Pokud nechceš balit vůbec sám, nejjednodušším řešením jsou hotově ubalené možnosti z kategorie Jointy.

Hašiš je pevnější než květy. Malý kousek změkne krátkým zahřátím mezi prsty a pak se dá rozdrobit. Doporučení ke konzumaci ani k množství nedáváme.

Časté otázky o květech a hašiši

Nejlíp obojí skladuj v chladu, ve tmě a vzduchotěsně, třeba ve sklenici s víčkem. Tak zůstane aroma i struktura déle zachované. Květy při špatném skladování vysychají, hašiš se může začít drolit. Drž obojí dál od tepla a přímého slunečního světla.

CBD pochází z průmyslového konopí, obsah THC je pod zákonným limitem. HHZ je cíleně vyrobený kanabinoid, nikoli produkt z průmyslového konopí. Při nákupu proto nesleduj jen formát květ nebo hašiš, ale hlavně obsažený kanabinoid.

Jo. Květy se dají dobře vaporizovat v suchém vaporizéru. Hašiš můžeš používat ve vaporizérech, které jsou určené na koncentráty nebo na směs. Vaporizace je pro mnoho lidí šetrnější než kouření, protože nevzniká kouř ze spalování. Předem si zkontroluj, na co je tvoje zařízení určené.