Květiny + hašiš

Tady můžeš koupit květy a hašiš, shromážděné na jednom místě. Kategorie spojuje CBD produkty z průmyslového konopí, moderní odrůdy s HHZ a kanabinoidy Superior a také hash a hotově ubalené jointy. Přes tlačítka se dostaneš přímo do vhodné podkategorie. Všechny...

Filtry

Seřadit podle:

96 produktů

CBD květ - Lemon HazeCBD květ - Lemon Haze
CBD květ - Lemon Haze
Prodejní cenaOd €9,90 (€895,00/100g)
CBD květ - Purple HazeCBD květ - Purple Haze
CBD květ - Purple Haze
Prodejní cenaOd €9,90 (€895,00/100g)
Hašiš z modrého lotosuModrý lotos hašiš
Modrý lotos hašiš
Prodejní cenaOd €9,90 (€990,00/100g)
Kanna hašišKanna hašiš
Kanna Haš
Prodejní cenaOd €9,90 (€990,00/100g)
CBD květ - PřekvapeníCBD květ - Překvapení
CBD květ - překvapení
Prodejní cenaOd €9,90 (€990,00/100g)
Lotus Special - květy modrého lotosu 25gHHC_Vapes_Doprava_CZ
Lotus Special - Modré květy lotosu 25g
Prodejní cena€16,90 (€67,60/100g)
Lotus Special - hašiš z modrého lotosu 2gHHC_Vapes_Doprava_CZ
Lotus Special - Modrý lotos hašiš 2g
Prodejní cena€24,90 (€1.245,00/100g)
Highlander Highline 0,7gHHC_Vapes_Doprava_CZ
Highlander Highline 0,7g
Prodejní cena€34,90 (€4.985,71/100g)
DICHT3R - 40% Superior květy - Cali-Gator WeedDICHT3R - 40% Superior květy - Cali-Gator Weed
DICHT3R - 40% vysoce kvalitní květy - Cali-Gator Weed
Prodejní cenaOd €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior květy - Frozty SkunkDICHT3R - 40% Superior květy - Frozty Skunk
DICHT3R - 40% Superior květy - Frozty Skunk
Prodejní cenaOd €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior květy - Grow-Rilla GlueDICHT3R - 40% Superior květy - Grow-Rilla Glue
DICHT3R - 40% prémiových květů - Grow-Rilla Glue
Prodejní cenaOd €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior květy - Haze-FFMDICHT3R - 40% Superior květy - Haze-FFM
DICHT3R - 40% vysoce kvalitní květy - Haze-FFM
Prodejní cenaOd €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior květy - Kiki-Melon KushDICHT3R - 40% Superior květy - Kiki-Melon Kush
DICHT3R - 40% Vyšší květy - Kiki-Melon Kush
Prodejní cenaOd €9,90 (€990,00/100g)
Dicht3r - Cali-Gator-Weed 25GHHC_Vapes_Doprava_CZ
Dicht3r Cali-Gator-Weed květy 25g
Prodejní cena€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r - Grow-Rilla-Glue 25GHHC_Vapes_Doprava_CZ
Dicht3r - Grow-Rilla-Glue CBD květy 25g
Prodejní cena€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r - Kikki Melon Kush 25GHHC_Vapes_Doprava_CZ
Dicht3r - Kikki Melon Kush CBD květy 25g
Prodejní cena€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r - Frozty Skunk 25GHHC_Vapes_Doprava_CZ
Dicht3r - Frozty Skunk CBD květy 25g
Prodejní cena€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r – Haze FFM 25 gHHC_Vapes_Doprava_CZ
Dicht3r – Haze FFM CBD květy 25g
Prodejní cena€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r – Crittical Afghani Kush 25gHHC_Vapes_Doprava_CZ
Dicht3r – Crittical Afghani Kush CBD květy 25g
Prodejní cena€199,00 (€796,00/100g)
Vyprodáno
CBD květ - Blueberry Yum YumCBD květ - Blueberry Yum Yum
CBD květ - Blueberry Yum Yum
Prodejní cenaOd €9,90 (€990,00/100g)
Vyprodáno
Hašiš z modrého lotosu 10g jen 49,90HHC_Vapes_Doprava_CZ
Vyprodáno
CBD květ - Austin PowersCBD květ - Austin Powers
CBD květ - Austin Powers
Prodejní cenaOd €9,90 (€990,00/100g)
CBD květ - Snow Kush
Prodejní cenaOd €9,90 (€990,00/100g)

Tady můžeš koupit květy a hašiš, shromážděné na jednom místě. Kategorie spojuje CBD produkty z průmyslového konopí, moderní odrůdy s HHZ a kanabinoidy Superior a také hash a hotově ubalené jointy. Přes tlačítka se dostaneš přímo do vhodné podkategorie.

Jaký je rozdíl mezi květy a hašišem?

Květy jsou usušená květenství rostliny. Jsou volné, aromatické a na povrchu často mají světlou vrstvu pryskyřice. Hašiš vzniká, když se tato pryskyřice sesbírá a slisuje. Tím je kompaktnější, tmavší a koncentrovanější než květ, ze kterého pochází.

Hašiš je hutnější a má intenzivnější aroma. Která forma ti sedí, je hlavně otázka chuti a zvyku, ne toho, co je správně nebo špatně.

U obou je důležitý obsažený kanabinoid. V této kategorii najdeš CBD z průmyslového konopí i moderní kanabinoidy jako HHZ. Jaký kanabinoid produkt obsahuje, je uvedeno na příslušné stránce produktu.

Koupit květy: od CBD po HHZ

U květů máš dva směry. CBD květy pocházejí z certifikovaného průmyslového konopí a obsahem THC jsou pod zákonným limitem.

HHZ květy a květy Superior jsou postavené jinak. Jsou zušlechtěné moderním, cíleně vyrobeným kanabinoidem a nejsou klasickým konopným produktem. Do této skupiny patří odrůdy jako HHZ květ Gorilla Glue, HHZ prémiový květ Blueberry Yum Yum nebo odrůdy Superior od SHEESH Budz. Obsah THC je vždy deklarován.

Koupit hašiš: CBD hašiš a HHZ hašiš

I u hašiše důsledně rozlišujeme podle kanabinoidu. CBD hašiš jako Just Kush nebo Basic Blondie pochází z průmyslového konopí a přináší typické aroma hashe.

HHZ hašiš jako Nepal Cream naopak sází na moderní kanabinoid. Není to přírodní pryskyřice v klasickém smyslu, ale cíleně vyrobený produkt.

Jaká právní úprava platí pro květy a hašiš?

CBD zboží z průmyslového konopí zůstává obsahem THC pod zákonným limitem. HHZ v současnosti není uvedeno ani v zákoně o omamných látkách (BtMG), ani v příloze zákona o nových psychoaktivních látkách (NpSG) (stav k srpnu 2026). U moderních kanabinoidů jako HHZ se právní situace mění rychleji, proto se vyplatí před objednávkou krátce zkontrolovat aktuální stav.

Průběžně aktualizovaný přehled najdeš v našem průvodci: Kanabinoidy a jejich legalita v Německu 2026.

Jak se kouří květy a hašiš?

Květy se obvykle rozdrtí drtičem. Pokud nechceš balit vůbec sám, nejjednodušším řešením jsou hotově ubalené možnosti z kategorie Jointy.

Hašiš je pevnější než květy. Malý kousek změkne krátkým zahřátím mezi prsty a pak se dá rozdrobit. Doporučení ke konzumaci ani k množství nedáváme.

Časté otázky o květech a hašiši

Nejlíp obojí skladuj v chladu, ve tmě a vzduchotěsně, třeba ve sklenici s víčkem. Tak zůstane aroma i struktura déle zachované. Květy při špatném skladování vysychají, hašiš se může začít drolit. Drž obojí dál od tepla a přímého slunečního světla.

CBD pochází z průmyslového konopí, obsah THC je pod zákonným limitem. HHZ je cíleně vyrobený kanabinoid, nikoli produkt z průmyslového konopí. Při nákupu proto nesleduj jen formát květ nebo hašiš, ale hlavně obsažený kanabinoid.

Jo. Květy se dají dobře vaporizovat v suchém vaporizéru. Hašiš můžeš používat ve vaporizérech, které jsou určené na koncentráty nebo na směs. Vaporizace je pro mnoho lidí šetrnější než kouření, protože nevzniká kouř ze spalování. Předem si zkontroluj, na co je tvoje zařízení určené.