SMASH Super Sauce Flori

Aromă intensă maximă datorită rafinării cu Super-Sauce – flori SMASH pentru cunoscători pretențioși

Filtre

Sortează după:

4 produse

Stoc epuizat
SMASH Black DOG Super Sauce Flower 2gHHC_Vapes_Livrare_RO
SMASH Black DOG Super Sauce Flower 2g
Preț redus€16,90 (€845,00/100g)
Stoc epuizat
SMASH Lemon Haze Super Sauce floare 2gHHC_Vapes_Livrare_RO
SMASH Lemon Haze Super Sauce Flower 2g
Preț redus€16,90 (€845,00/100g)
Stoc epuizat
SMASH Strawberry OG Super Sauce Flower 2gHHC_Vapes_Livrare_RO
SMASH Strawberry OG Super Sauce Flower 2g
Preț redus€16,90 (€845,00/100g)
Stoc epuizat
SMASH Northern Lights Super Sauce Flower 2gHHC_Vapes_Livrare_RO
SMASH Northern Lights Super Sauce Flower 2g
Preț redus€16,90 (€845,00/100g)

Ce deosebește florile SMASH de cele obișnuite se vede imediat: tratamentul Super Sauce le dă o suprafață rășinoasă și lucioasă. În această categorie găsești SMASH Super Sauce Flowers în format de 2 grame. Cine vrea să cumpere SMASH Super Sauce Flower caută de obicei exact acest aspect rafinat.

Cumpără SMASH Super Sauce Flower: soiurile

În ofertă sunt patru genetici. Northern Lights aduce profilul indica pământiu-dulce cu profunzime rășinoasă, Black DOG este condimentat-pământiu și dens, Strawberry OG combină căpșuna cu caracterul OG, iar Lemon Haze rămâne nota citrică Haze. Fiecare vine ca unitate de 2 grame.

Ce înseamnă Super Sauce

Tratamentul Super Sauce creează structura rășinoasă și lucioasă a suprafeței care dă numele liniei. Acest lucru scoate florile în evidență față de marfa standard, atât ca aspect, cât și ca profil. Mai multe despre marcă găsești pe pagina SMASH.

Încadrare

Profilul de canabinoizi este testat în laborator și documentat pe pagina fiecărui produs. Alte flori găsești în prezentarea florilor.

Întrebări frecvente despre SMASH Super Sauce Flowers

De unde pot cumpăra SMASH Super Sauce Flower?

Direct din această colecție, în unități de 2 grame.

Ce este tratamentul Super Sauce?

Un procedeu de rafinare care dă florii o suprafață rășinoasă și lucioasă.