Green8 Superior Flori

Green8 Superior Flori – aromă intensă, calitate controlată și un profil clar de canabinoizi

Filtre

Sortează după:

3 produse

Green8 Superior flori Black Ice 2gHHC_Vapes_Livrare_RO
Green8 Superior Flori Black Ice 2g
Preț redus€16,90 (€845,00/100g)
Green8 Superior flori Sushi Cali 2gHHC_Vapes_Livrare_RO
Green8 Superior Flori Sushi Cali 2g
Preț redus€16,90 (€845,00/100g)
Stoc epuizat
Green8 Superior flori Skittlez 2gHHC_Vapes_Livrare_RO
Green8 Superior Flori Skittlez 2g
Preț redus€16,90 (€845,00/100g)

Green8 este o linie de flori compactă, dar cu personalitate. În locul unei liste nesfârșite de soiuri, există câteva profiluri distincte în unități de 2 grame. Cine vrea să cumpere flori Green8 caută de obicei exact acest caracter de gust clar, puțin neobișnuit.

Cumpără flori Green8: soiurile

Black Ice este vedeta, un profil răcoros-condimentat cu o notă de fond ușor dulce, care amintește de un caracter de iarnă. Skittlez merge în direcția fructat-colorată, iar Sushi Cali aduce un profil neobișnuit și proaspăt. Numele soiurilor descriu aroma și genetica.

Încadrare

Florile Green8 sunt testate în laborator și vin în unități de 2 grame. Vânzarea se face doar persoanelor de peste 18 ani. Mai multe despre marcă găsești pe pagina Green8. Dacă vrei să compari alte flori, aruncă o privire la florile HHZ sau la florile CBD.

Întrebări frecvente despre florile Green8

De unde pot cumpăra flori Green8?

Direct din această colecție, în unități de 2 grame.

Ce înseamnă Black Ice?

Un profil aromatic răcoros-condimentat cu o notă de fond ușor dulce, cel mai cunoscut soi Green8.