Květiny THCP

Mnoho lidí hledá THCP květy a nakonec skončí u něčeho jiného. Důvod je jednoduchý: THCP květy si u nás koupit nemůžeš, a má to pádný důvod. Tady se dozvíš proč a co je k dispozici místo nich. Proč nejsou THCP...

Filtry

Seřadit podle:

41 produktů

Meshflash Superior-Infused prémiový květ - Juggernaut OG 1gMeshflash Superior-Infused Premium květ - Juggernaut OG 1g
Meshflash Premium Infuzované CBD Květy - Juggernaut OG 1g
Prodejní cenaOd €11,90 (€1.190,00/100g)
Meshflash Superior-Infused prémiový květ - Thunder Diesel 1gMeshflash Superior-Infused Premium květ - Thunder Diesel 1g
Meshflash prémiová infuzovaná CBD květ - Thunder Diesel 1g
Prodejní cenaOd €11,90 (€1.190,00/100g)
Meshflash Superior-Infused prémiový květ - Mystic Fire 1gMeshflash Superior-Infused Premium květ - Mystic Fire 1g
Meshflash Premium Infuzované CBD Květy - Mystic Fire 1g
Prodejní cenaOd €11,90 (€1.190,00/100g)
Lotus Special - květy modrého lotosu 25gHHC_Vapes_Doprava_CZ
Lotus Special - Modré květy lotosu 25g
Prodejní cena€16,90 (€67,60/100g)
T9HC Blüten Balanced 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Doprava_CZ
T9HC Květy Balanced 99% 2g
Prodejní cena€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Blüten Maui Wowie 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Doprava_CZ
T9HC Květy Maui Wowie 99% 2g
Prodejní cena€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Blüten Blue Widow 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Doprava_CZ
T9HC Květy Blue Widow 99% 2g
Prodejní cena€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Blüten Deep 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Doprava_CZ
T9HC Květy Deep 99% 2g
Prodejní cena€17,90 (€895,00/100g)
Vyprodáno
T9HC Blüten Extreemly 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Doprava_CZ
T9HC Květy Extreemly 99% 2g
Prodejní cena€17,90 (€895,00/100g)
Vyprodáno
T9HC Blüten Purple Queen 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Doprava_CZ
T9HC Květy Purple Queen 99% 2g
Prodejní cena€17,90 (€895,00/100g)
Vyprodáno
T9HC Blüten Euforic 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Doprava_CZ
T9HC Květy Euforic 99% 2g
Prodejní cena€17,90 (€895,00/100g)
CBD květ - Snow Kush
Prodejní cenaOd €9,90 (€990,00/100g)
Vyprodáno
CBD květ - Austin PowersCBD květ - Austin Powers
CBD květ - Austin Powers
Prodejní cenaOd €9,90 (€990,00/100g)

Mnoho lidí hledá THCP květy a nakonec skončí u něčeho jiného. Důvod je jednoduchý: THCP květy si u nás koupit nemůžeš, a má to pádný důvod. Tady se dozvíš proč a co je k dispozici místo nich.

Proč nejsou THCP květy k dostání

THCP mezitím spadá pod německý zákon o nových psychoaktivních látkách (NpSG), a proto není volně prodejný. Záměrně ho tedy nenabízíme. Jak se právní situace v roce 2026 vyvinula, najdeš v přehledu o kanabinoidech v Německu, a co se skrývá za samotnou látkou, vysvětluje průvodce o THCP.

Jaké květy najdeš místo toho

Místo THCP nabízíme jiné květy. Začíná to klasickými CBD květy, například Lemon Haze nebo Harlequin, pokračuje přes HHZ květy až po květy Green8 Superior. K tomu přibývají květy DICHT3R Superior a květy Meshflash. Názvy odrůd jako Gorilla Glue nebo Northern Lights popisují aroma a genetiku.

Na co si u těchto květů můžeš dát pozor

Ke každé šarži existuje certifikát analýzy s kanabinoidovým profilem. CBD květy pocházejí z technického konopí, jejich obsah THC je laboratorně ověřen pod povoleným limitem. Výjimkou je modrý lotos, botanický květ bez kanabinoidů, který nabízíme kvůli jeho dlouhé kulturní historii.

Časté otázky k THCP květům

Můžu v Německu koupit THCP květy?

Ne. THCP spadá pod NpSG a není volně prodejný. Proto tuto látku nenabízíme.

Jaké květy jsou k dispozici místo THCP květů?

V sortimentu jsou CBD květy z technického konopí a také HHZ a Superior květy s jiným kanabinoidovým profilem. Který se k tobě hodí, rozhoduje hlavně aroma.

Proč je THCP vůbec regulován?

Zákonodárce zařadil THCP do zákona o nových psychoaktivních látkách (NpSG). Více se dočteš v průvodci THCP.